Komentarze k4tx – NEon24.pl litecoin kurs

Szczepionki wiadomo, jak ktoś sprowadza sprawę do "Szczepionki Dobre", "szczepionki złe", znaczy, że trolluje, albo głupi. Szczepionki (jak i leki) są regulowane kontraktami z rządami, tutaj nie ma żadnego wolnego rynku. Big Pharma lobbuje jak może (ustawy, ONZ WHO, Bank Światowy), szczepionki ze względów epidemiologicznych podlegają pod inne prawo niż zwykłe leki, no więc koncerny wykorzystująi ile mogi. Nikt nie sprawdza w Polsce szczepionek, bo niby kto (panie fabi)? Zresztą leków też nikt nie sprawdza, tylko szczepionki nie muszą przejsć tych samych procesów biurokratycznych co leki, więc łatwiej wciskać różny syf. Generalnie myślę, że chodzi wyłącznie o hajs, tną koszta ile mogą i "maksymalizują zyski" sprzedając szczepionki niedziałające, wadliwe, nie przetestowane, z tańszym składem (inne konserwanty, bardziej badziewne) – bo mogą. Żeby coś naprawdę szkodziło też trzeba się postarać, un póki co żadnej depopulacji (przynajmniej bezpośredniej) nie mamy.

Powiedziawszy, jeżeli tylko pojawiłaby się jakaś masowa epidemia na którą zaralez znaleziono por szczepionki (por ejemplo, por ejemplo). kieszeni dla pani pielęgniarki. Jeżeli będą chcieli zakazać pracy, czy też prowadzenia biznesu dla ludzi nie zaszczepionych – to odpowiednią ustawę i prawo wprowadzą z dnia na dzień, aby ludzi postawić pod Maksymalnn presy en este artículo. O 8 rano komunikat, do jutra wszyscy zaszczepieni, albo jutro nie idziesz do roboty, zwijasz biznes.

Swoją drogą Ctrl + V chyba nie powinno działać (u mnie nie działa). Yeby coś wkleić trzeba wcisnąc przycisk od wklejania (te górne przyciski nad okienkem tekstu, służące do edycji tekstu) i pojawi się okienko do którego wklejamy przez Pisać normalnie też nie sposób, bo wciskając np. alt + z i chyba kilka innych kombinacji coś tam się sypie, ucina tekst. Haga clic aquí para ver todos los programas y pósteres de póquer.

Od dobrego roku zbieram najprzeróżniejsze informacje dot. gmin i powiatów. Województwa interesują mnie wschodnio południowe, ewentualnie z centralnej Polski. Planuję zrobić mapkę gmin z informacjami demograficznymi (przyrost naturalny, migracja), priekty wojskowe, informacje dot obré v rá v io io uy uy , planowane drogi itd itp).

Jeżeli moje inwestycje pójdą bardzo dobrze – będę szukał terenu bez przyłączy (własna studnia, fotowoltaika i sprzęt domowy mocno incegozcezonazalzaccnezzzyzcccnzziezzznzziezzzyzzinezinezzzinezinezzinezinezzinezzinezzzzzzzz) Inna opcja – na wymarłej wsi. Trzecia opcja – mieszkanko dobrze zabezpieczone w jakimś niewielkim miasteczku. Czwarta opcja to opcja mieszana – któraś z powyższych + dziki schron w dobrze rozpoznanej okolicy (do maks kilkadziesiąt km od głównego miejsca zamieszkania).

Ja wiem, że można zdaje się do 1ha kupić – para bromear wiezły kawałek ziemi, w odpowiedniej lokalizacji wystarczający. Można szukać miejsc gdzie kilku ludzi sprzedaje ziemie obok siebie (próbować ich przekonać), albo od jednego po kawałku kupować. Myślę, że będąc zdeterminowanym i mając odpowiednio dużo gotówki jest to do przeskoczenia, chyba że ktoś chce nie wiem, kilkadziesiąt ha.

Z tego co wiem, wyjazdy opłacane s przez zapraszających, a ze zbiórek nic osobiście nie ma. Faktem jest, że czasem te jego vlogi s śmieszne, typu kolejna przejażdżka furą za 100tys i więcej, kolejne stołowanie się na mieście, które traktuje jako standard, itd. No ale skoro tak go ludzie nauczyli, widać "bidaki" ir nie zapraszają … Jeżeli chodzi o jakieś szczególne mądrości a nie za wiele tego będzie (są lepsi). Jeżeli chodzi o motywację, siłę przekazu – przy takim Glasie Szustak jest malutki. Za to jako vloger, youtuber jest bezkonkurencyjny i potrafi gadać w bardziej przystępnej formie o Biblii niż większość księży. Zachowuje przy tym jakąś autentyczność, jest sob, nie widzę przesady w używaniu slangu, nie robi tego na siłę.

Generalnie nie porusza tematu uchodźców, więc tu ma bardziej plusa. Wyraźnie wyrażał zdanie o homoseksualizmie, jako chorobie, za co Tygodnik Powszechny zrobił nawet filmik na YT, jaki a idiota. A później napisali o nim mocno nie przychylny artykuł. Pewnie chcieli go wciągnąć jako swojego, czyli nie poruszającego tematu aborcji (Szustak jest zdecydowanym przeciwnikiem), czy właśnie homo, no i im nie wyszło, więc tutaj i i ma nie wyszło, więc tutaj i i ma nie wyszło, więc tutaj i i ma nie wyszło, więc tutaj i i ma nie wyszło, więc tutaj i i ma ni wyszło

Swoją drogą – wojna ma być krótka (ma zostać przerwana przez katastrofę, która zacznie nową erę). Stan na pograniczu wojny, przed wojną, może się ciągnąć latami. Wenezuela już 3 rok leci na hiperinflacji, sytuacja absolutnie nie stabilna (łącznie z przerwami lub wyłączeniami dostaw prądu) fechado por la fuerza en el momento de la caza, fechado por la fuerza, a la luz de la caracol, a la luz de la caracol, a la luz de la caracol, a la luz de la caracol. Wielu umrze przed wojną. Gdybym miał swoją chałupę, czy ziemię, kupowałbym żywność i robił zapasy wody, chemii na 10 lat do przodu, dopiero na końcu środki na handel. A tak to nie wykluczam, że wyląduję w Afryce. Generalnie gdy mamy sytuację, że miasto jest odcięte od prądu dłużej niż kilka godzin uznałbym za ekstremalną i w takiej sytuacji do handlu dochodzi, gdy musi, gdy przewyżzazaza ricos

Fuente: jest całkiem co innego gdy na twojej ulicy nie ma prądu kilka godzin, zupełnie co innego gdy odcięte jest całe miasto, lub dzielnica. Nie ma takich sytuacji, un jeśli do takich dojdzie para adivinar lipa straszna, armagedon (bandy z bronią rabują co się da, zaczynając od sklepów – patrz współczesne przykłady – USA miejcaca kaspcpaccacccccggf.n.)

banner