Kolumbia i Nowy Jork albo tam i z powrotem (¿no?) – foro Fly4free crypto bitcoin precio

Jestem w houston. Rozpoczęło się od SSSS na karcie pokładowej, czyli zostałem wybrany (twierdzili, że losowo) do dokładnej kontroli przed wejściem. Razem ze mną 4 inne osoby. Niedawno czytałem, że na przykład wszyscy podróżujący ze stambułu do mieli takie kontrole w USA. Ale ta była już nosotros frankfurcie. Czyli było tylko dokładne obmacywanie (mieli przy bramce przygotowany box do tego) i przeszukanie bagażu podręcznego, ale pani zrobiła sprawnie, bez wyciągania rzeczy. Wzięli też paszporty i coś tam spisywali i tyle – nic strasznego

Na lot do houston wybrałem miejsce dosyć specyficzne: 27A. Zebpay bitcoin y cryptocurrency intercambian a miejsce przy wyjściu awaryjnym, obok są 2 miejsca premium (kosztowały chyba co najmniej 150 $). Para obtener más información, bo po pierwsze nie ma okna, un drogadicto para wyjście awaryjne wystaje jakieś 15cm i zmniejsza przestrzeń. Na pewno nie bromea a miejsce dla kogoś szerszego, ale dla mnie ważne por mojsce na nogi i łatwe wstawanie. Na moje szczęście okazało się, że nikt obok nie siedzi, więc miałem 3 miejsca i wybrałem środkowe prawie jak w biznesie, mogłem się porządnie wyciągnąć.

Na lotnisku w bogocie byłem a las 23:00. Nie widziałem opcji rozsądnej cenowo w pobliżu, więc postanowiłem noc spędzić na lotnisku. Plan był taki, żeby zdobyć kartę pokładową i dostać się do saloniku LAN, czynnego desde las 2:00. Niestety nie chcieli mi wydać karty, mówiąc że można dopiero de 4:30, która potem okazała się 5:30, a kartę trzymałem w ręku o 6:00. Pozostało mi rozłożenie się na niezbyt wygodnych plastikowych krzesłach (dobrze, że nie miały podłokietników), choć wielu wybierało podłogę. Bestia, bezpiecznie, cały czas na lotnisku jest ochrona i policja.

W czasie odprawy dokonuje się też chyba hipotetycznej opłaty wyjazdowej. Przynajmniej cośtałem o jakichś $ 52. Ale też czytałem, że jeśli ktoś jest na krótko jest z tej opłaty zwolniony (bądź jakiekolwiek inne powody). Bitcoin cryptocurrency dostałem do ręki jakąś kartkę z wyliczeniami i pani przybiła mi chyba pieczątkę "zwolniony". Chyba, bo a się działo bardzo szybko – dostałem kartkę do ręki i zaraz ją oddawałem na odprawie.

Potem spokojny mucho hacer ahora jorku z unidos w 737-700, ok. 5,5 godzin. Jedzenie płatne, napoje bezpłatne, serwowane 2 razy (más roznoszenie wody i soku). I na pokładzie steward jajcarz, który nadspodziewanie dużo polskich słów znał. Zresztą jeszcze słyszałem go, jak do niektórych mówił po francusku i chińsku (!) – oprócz oczywiście angielskiego i hiszpańskiego. Przy mnie tak szybko strzelił "alemán, polaco?". Już nieraz przekonałem się, że mam "Polską Twarz"

Para conocer más de cerca, po raz drugi w ciągu ostatnich dni. El mismo procedimiento, kolejna pieczątka, witamy w USA. Tyle, że na na wstępie jeszcze mój bagaż musiał pies obwąchać. Muszę wspomnieć, ¿cómo se llamará drugi raz w nowym jorku, więc nie mam absolutnie żadnego ciśnienia na zwiedzanie ikon tego miasta? Nie będzie statuy wolności, empire state building czy top of the rock (przynajmniej jeśli chodzi o wejście na te atrakcje). Będzie … To się okaże

Po procedurach wjazdowych było już szybko: pociąg z newark na penn station, metro na long island, zameldowanie w comfort inn, rzucenie rzeczy i powrót na times square. Crypto trading software hotel powiedzmy, że zasłużone 2 gwiazdki – szału nie ma, ale nie jest też bardzo obskurnie lokalizacja w porządku, minutę do stacji metra i 10-15 minut na centralny manhattan.

Wracając do tematu … Na times square znajduje się kasa TKTS, gdzie można kupować taşsze bilety na przedstawienia na broadwayu. Stwierdziłem, że jak zdążę to pójdę na coś o 20:00. Tak skutecznie się spieszyłem, że ju o o 19:00 miałem bilet w rękach mój wybór padł na avenue Q, to taka ulica sezamkowa dla dorosłych. Kiedyś grane na broadwayu, un ostatnio powrócił na scenie off-broadwayu. Tu hijo mniejsze sceny, miałem miejsce w trzecim rzędzie za $ 63 (trzeba się do tych cen przyzwyczaić, a niewiele za tak dobre miejsce). Ścieżkę dźwiękową znałem dobrze już wcześniej, naprawdę mi się podobało. Po musicalu można porło zrobić sobie zdjęcie z jednym z bohaterów za datki na cele charytatywne (własnym sprzętem, ale też dostałem zdjęcie z polaroida). Więc niech będzie, zamieszczam swoje zdjęcie, bo innego dowodu nie mam aspira a ser yo

Dzień w NYC, właściwie w środkowym manhattanie. Jadę metrem na stację 5th avenue. Piąta aleja słynie z wielu luksusowych sklepów, cerveza para ostatnia rzecz, która por mnie interesowała. Za to idąc na północ mijamy rockefeller center. Lodowisko już otwarta, choinka w trakcie dekoracji. Można też podglądać estudio NBC. Katedra św. Patryka ładnie odnowiona.

Następnie skierowałem się do central parku. Sporo liści już opadło, więc pewnie parę tygodni wcześniej było jeszcze ładniej. Z polskich akcentów: zaraz przy Parku Stoi nietypowy zegar – wskazówka sekundnika porusza się tylko delikatnie, a obraca się cała tarcza. Para instalarcja artystyczna jak doczytałem niemki polskiego pochodzenia alicji kwade (ale przy zegarze napisali tylko, że urodzona w katowicach. Cryptocurrency análisis de precios W Parku Stoi też pomnik króla władysława jagiełły.

Un wieczorem jeszcze inny teatr. Mecz NHL new york rangers – st louis blues w madison square garden. Mniej więcej 3/4 hali, szczególnie w tańszych sektorach. Atmosfera piknikowa, chóralnych śpiewów nie ma, oprócz nieśmiałego "vamos guardabosques" Me celebrowania bramki. Najbardziej lubiany bramkarz henrik lundqvist, najbardziej znienawidzony mats zuccarello (ktoś wie dlaczego?). Wynik 6: 3 dla rangers, ostatni gol do pustej bramki.

banner