Kinefinity KineMINI 4K – Prolite litecoin games

Kamera KineMINI 4K PRZW przetwarza i zapisuje zarówno nieskompresowany jak i skompresowany materialł 4K CinemaDNG – bezpośrednio w kamerze bez dodatkowych zewnęstznych rekorderów. Nowy filtr OLPF chroni matcy matrycę został zoptymalizowany pod kątem rejestrowania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K, powodujec że zdjęcia ą ostrzejsze nawet przy nagrywaniu w trybie 2K. Filmowanie przy wykorzystaniu rozdzielczości 4K pozostawia duże pole do pracy nad zmianą kompozycji, kadrowania i korekcji barwnej. KineMINI jest najprawdopodobniej najbardziej kompaktową kamerą filmową rejestrującą materiał 4K RAW.

KineMINI nagrywa aż 96 klatek na sekundę w rozdzielczości 1080p i 92fps w rozdzielczości 2K z wykorzystaniem formatu Super 35. Ponadto w formacie anamorficznym 2.39: 1 mamy możliwość nagrania aż 120fps w rozdzielczości 1080p! Nagrywanie z dużą prędkością nie wiąże się ze zmianą przelicznika formatu obrazu czy limitem czasu nagrywania ujęcia. Nawet jeśli nie zamierzasz korzystać z dodatkowej opcji HiSpeed, KineMINI posiada funkcję overcrank i underercrank: do 100fps w 720p w formacie S35, oraz do 48fps w rozdzielczości 2K i 50pppppc. Dodatkowo do dyspozycji pozostaje funkcja undercrank (quick-motion), która pozwala na wykonanie od 6 klatek na sekundę z regulacją co 0.001fps aż do najwyższej dostępnej wartości.

KHS zaprojektowano tak, aby nagrany materiał (frontend) i przetwarzanie (backend) osiągnęły jak najwyższą wydajność w postprocessingu. Kamera, będąca frontend’owym urządzeniem rejestrującym, KineStation pełniący rolę backend’u łączącego komputer PC lub MAC do posprocessingu. KineStation moze przetwarzać Cineform RAW i / lub CinemaDNG do CineForm RAW, RGB444, ProRes aby dostarczyć Ci możliwość pracy ulubioną metodą. KineStation integuje również środowisko pracy z takimi kodekami jak DPX, H264, H265, możliwość debayeryzacji z RAW do RGB i obslugę LUT.

Formato Adobe CinemaDNG jest oparty na pojedyńczych klatkach, tak jak tradycyjna klisza filmowa. CinemaDNG oferuje najwyższą jakość obraz i możliwość darmowego archiwizowania Twoich ujęć w postacie cyfrowego negatywu. Otwarty charakter formatu CinemaDNG pozwala na jego dowolne przetwarzanie, przechowywanie i wsparcie bez względu na upływ czasu.

KineMINI może nagrywać materiał en línea con la forma Cineform RAW con czasie rzeczywistym. Cineform RAW jest materiałW RAW wykorzystującym kompresję bardzo wysokiej jakości – wizualnie bezstratny, pozwalający na bardziej wydajną pracę nad materiałem. Słynne filmy jak Slumdog zostały nagrane z wykorzystaniem kompresji Cineform RAW w przypadku większości materiału, który liczył ponad 127h. Dzięki kompatybilności kodeku Cineform, materialł zarejestrowany z jego użyciem może być z powodzeniem obrabiany zarówno en la plataforma Mac jak i Windows. Praktycznie wszystkie komercyjne programy do edycji i obróbki jak Final Cut Pro, Adobe Premiere, Speedgrade, Resolver DaVincie, Scratch itp. wspierają kodek Cineform.

KineMINI nagrywa materialł w Formacie RAW 12-bit razem z informacjami 3D-LUT zawierającymi ustawienia, których użyto do podglądu podczas rejestracji video. Oznacza to, że możesz w każdej chwili zastosować np. inną przestrzeń barwną zmieniając jedynie 3D-LUT podczas obróbki. Wczytując 3D-LUT zapisany przez kamerę, takich jak predefiniowane KineLOG / KineColor / Kine709, możesz szybko zintegrować materiał z KineMINI z istniejącym film logiem Cineon, HDTV czy VFX.

Kamery KineMINI zostały wyposażone w funkcję sport, która praktycznie eliminuje efekt „rolling shutter” charakterystyzzny dla matryc CMOS, dając tym samym rezultaty zbliżone do kamer wyposażonych w centraly w Tryb Sport Mode został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wyeliminować efekt shutter i sprawić, że KineMINI z powodzeniem można nagrywać dynamiczne ujęcia, operując kamerą z ręki lub na ramieniu. Zarejestrowany materiał zostanie zapisany w Cineform RGB444 po przetworzeniu przez KineStation. Modo Funkcja Sport jest destępna w trybie 2K i 1080p.

KineMINI posiada czuły sensor CMOS w formacie Super 35mm, tamaño de la tarjeta de memoria de la tarjeta de memoria Super 35mm, który niezwykle dobrze sprawdza się w warunkach słabego oświetlenia. Wykorzystaj KineMINI do nagrań dla DCP, gdzie stosunek rejestrowanego sygnału do szumu ma szczególne znaczenie. W przypadku filmowania materiałów komercyjnych, gdpaypunpunkunpunpunkukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukpukkukkuku

KineMINI posiada wyjścia syngału do podglądu obrazu w rozdzielczości 1080p lub 720p za pośrednictwem jednego portu 3G-SDI (opcja) i dwóch portów HDMI. Złącza umożliwiają podgląd za pomocą lup podglądowych takich jak Alphatron EVF, Cinerdoid EVF, na monitorach podglądowych SmallHD, Ruige, Lilliput oraz na monitorach produkcyjnych. Aby ułatwić ostrzenie obrazu, kamera została wyposażona w pomocną funkcję zoom’u podglądu z trybami pracy Full / 100% / 200% / 800%. Wbudowana funkcja wave-form i zebra monitorujące sygnał RAW oraz LUT ułatwią kontrolę ekspozycji i pomogą uniknąć prześwietlenia sceny.

KineMINI oferuje możliwość zmiany crop`u z natywnego formatu sensora Super 35 do Super 16. Ponieważ sensor kamery ma rozdzielczość 4K, nawet po zmianie trybu pracy do S16 rozdzielczość nagrywanego bondłu wi. Daje a następujące korzyści: – możesz pracować z obiektywami filmowymi Super 16 z mocowaniem PL lub z broadcastowymi obiektywami posiadającymi mocowanie B4 nagrywając w 2K RAW, zyskasz mniejszy Efekt persiana – Większy cultivo oznacza większy Convertor ogniskowej – możesz łatwo podwoić ogniskową stosowanego obiektywu.

KineMINI posiada dwa standardowe rodzaje mocowań obiektywów, do wyboru: aktywny bagnet EF lub KineMOUNT (sub PL). Wszechstronne mocowanie KineMOUNT umożliwia pracę z szeroką gamą optyki za pośrednictwem dedykowanych adapterów – począwszy od obiektywów z mocowaniem adapta a las personas que se encuentran en nuestro sitio en la lista de precios y en todo el mundo.

Kamera Kinefinity KineMINI posiada wbudowany rekorder SSD z gniazdem 2.5", a do zapisu materiału możemy wykorzystać standardowe dyski SSD. Zalecamy stosowanie wyłącznie najszybszych modeli, szczególnie w przypadku nagrywania w wysokiej rozdzielczości 2K, 4K oraz w trybie HiSpeed. Zapytaj nas o polecane modele dysków sprawdzone w pracy z KineMINI.

Dla zapewnienia maksymalnej wydajnośći i bezpieczeństwa nagrywanego materiału zalecamy stosowanie dysków KineMAG. Dyski te są zbudowane w oparciu o komórki flash SLC, które posiadają 4-krotnie dłuższy cykl życia od standardowych komórek MLC stosowanych w dyskach "konsumenckich". Ma para szczególne znaczenie przy zapisie w wysokiej rozdzielczości i w trybie HiSpeed.

banner