KeyShot® compra bitcoin mediante tarjeta de crédito

Haga clic para ver el programa, z którego korzystam od bardzo dawna. Można by powiedzieć, ¿moe przygoda z Nim zaczęła się od wersji 3.0 a mam tu na myśli programa KeyShot. W momencie pisania tego artykułu był en dostępny na stronie producenta w wersji 6.3. Zaznaczam również, ¿es una broma para programar el programa y nieżzale do tanich, ale mimo wszystko zapraszam do lektury i sami oceńcie czy warto. Do czego służy programa KeyShot ?

KeyShot broma programm do tworzenia foto realistycznych wizualizacji z modeli 3D przygotowanych w systemach CAD. Za pomocą tego programu dowolny modelo 3D możemy przekształcić w fotorealistyczny rendering lub w razie potrzeby animację i wysłać go do architekta, inwestora czy innej osoby zainteresowanej projektem. Haga el programa de importación de archivos en el sistema operativo del sistema de CAD. Między innymi s to to programme jak: Alibre Design®, Geomagic Design® SolidWorks®, Rhino®, SolidEdge®, CATIA®, Creo®, Pro / ENGINEER®, SketchUp®, 3DS Max® i inne. KeyShot broma również narzędziem do prezentowania wizualnych koncepcji projektowanego elementu, konstrukcji itp. Pomaga także w podjęciu decyzji nad ostatecznym wyglądem detalu. Renderingi można wykorzystać w broszurach czy materiałach reklamowych, gdyż można je zapisać w wielu formatach graficznych w wysokich rozdzielczościach HD. Efekty, jakie możemy uzyskać za jego pomocą są po prostu oszałamiające.

Przyznacie, że robi to ogromne wrażenie a co ważniejsze obsługa programu nie wymaga od Nas w zasadzie żadnej wiedzy w zakresie renderingu, oświetlenia czy tektur. Oczywiście w programie mamy możliwość modyfikacji w / w parametrów, ale rendering nawet przy domyślnych ustawieniach programu daje bardzo ciekawe efekty. Kilka słów na temat samego renderingu

Pamiętam czasy, gdy moją uwagę przykul program 3DS Max® który jest bardzo rozbudowanym narzędziem wykorzystywanym między innymi w produkcji gier czy animacji. Oczywiście oferował on również tworzenie fotorealistycznego renderingu, ale wymagał bardzo dużej wiedzy i doświadczenia. W przypadku KeyShot nie mamy tego problemu. Wszystko dzieje się w ułamkach sekundy a każda zmiana jest automatycznie nanoszona i odświeżana w naszym modelu w czasie rzeczywistym. Co najważniejsze nie potrzebujemy wcale potężnej obliczeniowej maszyny, aby wykonać taki rendering. Gdzie i w jakim celu wykorzystać ten programa w pracy inżyniera konstruktora?

Niejednokrotnie podczas przygotowywania dokumentacji technicznej borykałem się z koniecznością szybkiego zaprezentowania problemu który pojawił się podczas prac projektowych. Często była to kolizja pomiędzy elementami konstrukcji czy konieczność zastosowania rozwiązania które generowało dodatkowe koszty i wymagało ustaleń z inwestorem czy architektem.

Jak wiecie nie zawsze nasz inwestor posiada rozbudowana wiedzę z zakresu budownictwa i czasem traciłem masę czasu tłumacząc mu jak przysłowiowej krowie na rowie zaistniały problem. Aby przyspieszyć wymianę informacji i ułatwić zrozumienie zagadnienia od wielu lat używam KeyShot®. W kilka sekund dokonuje eksportu mojego modelu z programu CAD do pliku DXF a następnie importując plik wykonuje w KeyShot® foto realistyczny rendering i wysyłam go do klienta z dodatkowym komentarzem. Cala operacja w zależności od wielkości modelu przy domyślnych ustawieniach programu Trwa od 2-5min. Nie spotkałem się jeszcze z programem, w którym był, bym w stanie zrobić to łatwiej i sprawniej a efekty były tak dobre. Wielu z Was powie „Gość oszalał to robota dla Architekta, a nie konstruktora” trudno się nie zgodzić, ale z doświadczenia wiem, ile trwa a “odbijanie piłeczki” z architektem, a z sez chispeazaciploucitaconeaspacito_aspeazina_asitzz.z. Najlepiej na przykładzie …

Aby wyjaśnić, jak to działa posłużę się przykładem. Załóżmy, że mam przygotowany model 3D w programie AutoCad. Es una broma para modelar dość dużej konstrukcji stalowej (waga modelu w dxf ok 120MB). Jak wiecie sam AutoCAD dysponuje możliwością modyfikacji wyświetlania modelu (estilo visual), una nueva versión de samego renderingu le przyznam, z nie wygląda to za dobrze i ja do tego celu używam Keyshot.

banner