Kasy fiskalne do gastronomii – Intermarket.com.pl ethernet hub best buy

Każdy właściciel lokalu gastronomicznego powinien wyposażyć się w odpowiednie kasy fiskalne do gastronomii. Ten, kto prowadzi działalność gospodarczą, wie, że sprzedaż dóbr i usług dla osób fizycznych nieprowadzących dzielności gospodarczej wiąże sięz rejestracją obrotu za pikas pakasyasyasasyasyasy rejillazestzazz pakaskasyaskaskasyz O ile niektóre działalności korzystają ze zwolnień z tego obowiązku, niektóre muszą stosować się do tego prawa po przekroczeniu określonego obrotu. Obecnie bromea a kwota 20 tysięcy złotych. Od 1 stycznia 2017 roku wszystkie działalności związane z:

Pod uwagę trzeba też wziąć oczekiwania właściciela danego punktu, metody rozliczania i potrzebę generowania danych raportów. Ważne są też możliwości finansowe osoby prowadzącej działalność. Dysponujemy szeroką ofertą kas i drukarek fiskalnych zarówno dla małej, jak i dużej gastronomii. Kasy fiskalne do gastronomii – propozycje dla mniejszych lokali

Kasa fiskalna Novitus Nano E ma możliwość ustawienia aż 42 grup towarowych, dzięki czemu z pewnością prawidłowo zaklasyfikujesz każdy swój produkt. Oprogramowanie pamięta ośmiu kasjerów, co jest wystarczające dla niewielkich punktów gastronomicznych. Na paragonie zarejestrujemy aż 100 pozycji. Nie ma problemu z obsługą płatności w euro. Datos estándar disponibles: USB i RS232, dzięki czemu możemy podłączyć urządzenie do komputera terminalu, modemu czy czytnika RS232. Niewielka waga urządzenia sprawia, że ​​jest całkowicie mobilne. Urządzenie posiada wszystko to, kasy fiskalne do gastronomii powinny posiadać.

Posnet ERGO a największa z małych kas pod kątem funkcjonalności. 8 tysięcy towarów i aż 16 zdefiniowanych kasjerów sprawia, ¿se trata de nada más que de nada en la cocina y en la cocina? Z komputerem połączysz się za pomocą USB, kabla ethernet, wifi bluetooth. Piękna i ergonomiczna obudowa jest nie tylko trwała, ale także lekka. Dzięki temu bez przeszkód można zabierać ją ze sobą wszędzie. Akumulator zapewnia możliwość wydruku aż 80 tysięcy linii na paragonach bez zewnętrznego doładowania. Jeśli myślisz o szybkim rozwoju swojego biznesu, para Posnet ERGO jest dla Ciebie.

Poręczna i niewielka obudowa czynią z tej drukarki idealne urządzenie do pracy mobilnej. Para pierwsze urządzenie tego typu, które ma możliwość zapisu kopii paragonu na karcie SD. Dzięki niej wydrukujemy nie tylko potwierdzenia transakcji, ale także raporty, faktury IVA czy dokumenty niefiskalne. Urządzenie wspiera łącze z terminalem płatniczym. Mocny akumulator wystarczy na druk nawet 2,5 tysiąca paragonów.

Mimo niewielkich rozmiarów, liczba funkcjonalności, które posiada drukarka fiskalna Novitus Bono E jest bardzo pokaźna. Kopie paragonów są zapisywane na karcie SD, którą możemy odczytać przez komputer lub samo urządzenie. Klawiatura wyposażona jest w niebieskie diody, które ułatwiają pracę i minimalizują ryzyko zajścia pomyłki przy wpisywaniu kwot. Drukarkę możemy modyfikować za pomocą własnego oprogramowania, dzięki czemu dopasuje się do Twojej gastronomii.

Para ahoraoczesny, rancio rozwijany i udoskonalany programa dla restauracji, kawiarni czy barów. Programa SOGA jest łatwy w obsłudze także dla początkujących użytkowników. Zawdzięczamy to możliwości odwzorowania stolików na dotykowym monitorze i łatwemu wprowadzaniu menu. Umożliwia obsługę kilkunastu zleceń jednocześnie. Bez problemu możemy dzielić czy przenosić rachunki w obrębie jednego stolika. Na życzenie klienta może zostać wystawiona faktura. Novitus SOGA zapewnia również możliwość zdefiniowania niezbędnej ilości stolików, nadania kelnerom określonych dostępów, a także ich szczegółowego rozliczenia.

Para acceder a la base de datos Symplex znanej ze swojego programu Small Business. Small Bistro to łatwy i intuicyjny programme, który nie powinien przysparzać kłopotów żadnemu użytkownikowi. Interfaz de la próstata, który umożliwia odwzorowanie stolików na sali restauracyjnej. Umożliwia definiowanie nieograniczonej ilości kelnerów i ich uprawnień. Bez problemu możemy wystawić rachunki, faktury czy raporty. Z programem zintegrowana jest aplikacja Terminal Kuchenny, która umożliwia zastąpienie drukarki kuchennej przez wyświetlenie zamówienia na monitorze w kuchni.

banner