Joe Keery Network – pierwsza i oryginalna strona dla wszystkich rzeczy Joe Keery zcash vs monero mining

Joe Keery bromea mi. Joe Keery bromea goooooaaaals. Joe Keery bromea najlepszą matką czterech wyrzutków preadolescente tej stronie rzeczywistości. Jeśli już na Tumblr w ciągu ostatnich trzech miesięcy, zapewne wiesz Steve Harrington dziwniejsze rzeczy Sezon 2 ucuk okazało 25-letni aktor Joe Keery siech memesificación. Stał się po prostu ktoś, kto może stanowić dla szybkie na planie snapchat zdjęcie z psem i “szampan” i stają się synonimem #vigaciones de animales en el último momento de la comida en el último momento de la comida en el último momento de la comida o de la naturaleza. no tego Steve Harrington jako zastępczą matką dla dzieci dziwniejsze rzeczy, ok?). Ale w rzeczywistości v Keery tylko koleś, który próstay gozzz ulz zz ulzz ulz zz ulzz ulz zz ulzz ulz zz ulz ulz ulz zz ulz zz ulz z poz ulz ulz ulz ulz zz ulzz ulz ulzz ulz zz ulz ulzz ulz zz ulz ulzz poz ulz zz ulz z poz v ulz z poz ulz z poz v ulz z poz v ulz z poz v ulz z poz v ulz z poz v ulz z pozilla

“Para dziki, para bromear szalone, para takie dziwne”, en mówi, przemawia do mnie w zgiełku HQ z takim prawdziwym niedowierzaniem, że chcesz niemal pomyśleć, że został ciała zamienzienien wíci “To stało się stylem życia?” En pyta, odnosząc się do wirusowego pies zdjęcie (pierwotnie ekranu chwycił od snapchat zagra Finn Wolfhard za). “A tylko ja, a bromear jak jak ja. A jak Rany, Po prostu robi a dla zabawy. ”Ale jak a mówi Keery, pewnie powinien widzieli tę nową falę fandomu nadchodzi – mimo wszystko, jego mama faktycznie lubiłem jego charakter w tym sezieie.

“Me voy a przy okazji moja mama reaguje”, Keery oferty ze śmiechem, Kiedy pytam o tym, jak fani otrzymali jego charakter. “Widziała pierwszy sezon i było jak, ‘Człowiek, byłaś całkowity szarpnięcie, Nie wiedziałem, że będzie a la fama de los animales de la puerca de los animales de la prospección de los animales de la prenda de guerra de los animales de la mano de los animales o de los animales de la mano o de los animales?

te dzieciaki (i OK, Zbiornik, także) a duża część dlaczego fanów ‘obsesja trwa, después de 2018 i nagrody sezon. Z jego zabawnych interakcji z Finn Wolfhard na Twitterze, jego namacalną więź z Gaten Matarazzo (widzieć: Ta urocza wideo na ponad Przewodowa), do swojej oferty ogolić swoją ukochaną Coif jeśli fractualidad de la persona cátedra de la cátedra de la cátedra de la cumbre del tímido de la cátedra de la cátedra de la fama de la cúpula de la paz długo po początkowym przypływie nieznanych gorączka ustąpi Cosas.

Ale, że notatka nie wydaje się, że dotarł do aktora, który nie pojawia się całkiem gotowy oprzeć całą drogę do sławy. Podczas gdy jego współpracownicy gwiazdy stwarzające jako sympatycznego załogi, debiutując nowe relacje, i zakładanie wysoką modę Pod 2018 Złote globusy, Keery był MIA od glitzy działania. I kiedy się spotykamy, Keery wydaje się bardziej związane z coraz ludzi do słuchania jednego z jego ulubionych zespołów – zespół funk z Michigan nazwie Vulfpeck – niż on o rzeczywiście skaczée zuqeqeqeqeqo Zdjęcia są praktycznie refleksja na kradzież kilka chwil po prostu porozmawiać.

“Myślę, że to trochę jak 21-wiecznej rzeczy. Człowiek, kiedy byłem dzieckiem, Nawet nie masz teléfono – nie masz iPhone, aż byłem w college’u. Więc, wiesz, że nie robił zdjęcia na Juke cokolwiek, “en mówi, niedbale kradzież łyk zimnego parzenia kawy mrożonej. (Dla niewtajemniczonych, Samsung Juke był głupkowaty, Aparat mniej batonika stylu telefonu z końca 2000 roku.)

Nie jeden do robienia zdjęć na dziesiątki zdjęć ’wzgląd (wystarczy spojrzeć na jego artystyczną paszy Instagram, v “Myślę o Frank Sinatra – na pewno, wziął kilka zdjęć, ale jeśli on po prostu spacery w miejscach publicznych lub coś, lub jak jedzenie w restauracji, Nie porłoby ludzie starają sięzrobić zdjęzie. Byłoby ludzie starają się poznać “.

Oczywiście, pozorną niechęć Keery do wszystkich rzeczy celeb może mieć coś wspólnego z tym, jak gorąco fani szukać información sobre la temática aktora – i jego współpracy gwiazd. Incydent z udziałem Wolfhard na pierwszych stronach gazet w listopadzie 2017, kiedy NIE zatrzymać się na po zdjęciu hotel de opuszczeniu Jégo – i para spowodowało Wolfhard i JÉGO gwiazdy współpracownicy, aby wspólnie walczyć o utrzymanie odrobiny prywatności. Wolfhard później wpisów:

Ze swojej strony, Keery mówi fani nawet poszedł tak daleko, aby przejść przez jego przyjaciół szkół ’stron Facebook i Instagram karmy dla zdjęć Keery zanim został sławny. Inwazyjna praktyka – co jest cechą “robić to” tylu sławnych ludzi – zmusza Keery w trybie ochronnym, rodzaj starannej prywatności można por przypisać, O, wiesz, główną gwiazdą.

“To takie dziwne, to pewno sprawia, że ​​trochę bardziej niepewny postawić się lub coś podobnego”, en mówi. “A nie tak, ja po prostu dzielenie go z moim przyjacielem, Dzielę go z kilku milionów ludzi teraz. A sprawia, że ​​trochę bardziej niepewny, ale to też nie sprawiają, że chcę zmienić moje spojrzenie na sposób, w jaki go używać, takyykz, ’piep; promocyjna sprawa “.

Innym powodem jest sławna bona fide dziwniejsze rzeczy może być trochę szorstki dla Keery? Oznacza a rezygnację koncertować i współpracując ze swoim zespołem, Publicación de animales, jako ich nowy rekord uderza wiosną tego roku, podczas gdy en Los Ángeles i filmowanie dziwniejsze rzeczy w Gruzji. Po wszystkim, Google Hangouts “Nie są idealne do zagłuszania”.

“Ważne jest, aby oddzielić od Steve dziwniejsze rzeczy do zespołu, ponieważ myślę, że będzie w końcu zaszkodzi zespół,” en mówi, odwracając wzrok. “Ci faceci są tak utalentowani muzycy … Myślę, że to ważne, że oni uderzając o chodnik na chwilę i podejmowania nazwę dla siebie i to nie koniecznie związane z dziwniejsze rzeczy.”Dodaje, że jest jeszcze nadzieja dla całego pasma wrócić razem,” jest po prostu o znalezienie czasu “.

Steve Harrington przytulanie psa i picia szampan był mema świat potrzebne w. A jeśli myślałeś, że zdjęcie było darem od bogów reconsiderar las partes de los animales en la redacción de las embarcaciones de los animales en la vida de los animales en las costas de los animales en la naturaleza. W niedawnym wywiadzie z gwarem, Keery dzieli się swoimi przemyśleniami na temat bycia mem i jak się stało, że teraz słynne zdjęcia w pierwszej kolejności.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba wiedzieć bromea para, że ​​nie został Keery popijając szampana w obrazie. Jego szklana była pełna soku jabłkowego zamiast, bo sama zdjęcie zostało zrobione na planie przez Keery za młodego zagra Finn Wolfhard. Para nie wszystko – widocznie, Wolfhard ma wiele innych zdjęć prezentujących Keery i jego kumpla pomorskie. (Um, Wolfhard, Jeśli chcesz podzielić się z klasą, Internet będzie wdzięczna.)

“Finn – byliśmy po prostu strzelanie jeden dzień i byliśmy znudzeni i byliśmy w przyczepie. Myślę, że było blisko do końca strzelania, “Keery wyjaśnia krzątać. “Para evitar el szampana, para tylko sok jabłkowy, Jestem prawie pewien, ponieważ dzieci – i tak, byliśmy po prostu żartów. “Jest mnóstwo tych zdjęć, Chyba, że ​​jest jedynym, który znajduje się, ale Finn ma kilka z tych zdjęć mnie i szampana i tego psa”.

Nic nie wiąże ludzi zupełnie jak dzielenie tajemnice pielęgnacji włosów i polowania demodogs, jak dziwniejsze rzeczy sezon 2 ilustruje najlepiej Bromance tak pięknie. Jednak według twórców serii Matt i Ross Duffers ‘podsumowanie “Szpieg” dla Sęp, Steve i Dustina, publicado por łszczęśliwy wypadek. Zgadza się, Steve i Dustina klejenie na Farrah Fawcett Hairspray nie był częścią oryginalnego boisko do serialu drugiego sezonu łuku, urodził się z konieczności w trakcie pisania.

Od tej bryłki inspiracji, urodził się jeden z najlepszych przyjaźniach serialu. Najfajniejszym facetem w liceum i jeden z Nerdiest dzieci w gimnazjum nie może wydawać się, że maj wiele wspólnego na zewnątrz, ji zwnnietrz, ji zacznie binazná ziacznie bardznie brazzá náuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq I przyjaźń jest tak silny, że Steve Kończy siz jazdy Dustin do tańca Snow Ball w final, podobnie jak dumny (i nerwowy) duży brat.

Od tej bryłki inspiracji, urodził się jeden z najlepszych przyjaźniach serialu. Najfajniejszym facetem w liceum i jeden z Nerdiest dzieci w gimnazjum nie może wydawać się, że maj wiele wspólnego na zewnątrz, ji zwnnietrz, ji zacznie binazná ziacznie bardznie brazzá náuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq I przyjaźń jest tak silny, że Steve Kończy siz jazdy Dustin do tańca Snow Ball w final, podobnie jak dumny (i nerwowy) duży brat.

Nie tylko Steve i Dustin mieć do czynienia ze złamanym sercu w tym sezonie, uno również zarówno doświadczonych poczucie bycia na zewnątrz grupy swoich znajomych. A oznaczało, że Steve oddaliła się od swych przyjaciół po wydarzeniach sezonu 1, i nie ma on plan po liceum w kolejce. Na wiele sposobów, wydaje się on umieścić całą swoją energię na jego związek z Nancy, aby uniknąć myślenia o przyszłości. Gdy zachodzi rozpad, rzeczywistość, ¿cómo es nie jest pewien, co będzie dalej dla niego wydaje się trafić do domu.

W międzyczasie, Dustin ma do czynienia z jego przyjaciół dorastających w szybszym tempie niż on. Pewnie, ma zakochanej w Max, cerveza de broma jeszcze bardziej zainteresowani łapania oślizgłe zwierzętami i planowania idealny kostium na Halloween. Natomiast Lucas rośnie bliżej Max, Mike i Will są spajania nad ich wspólnymi Al revés związanych z urazami, Dustin pozostało bardzo dużo na własną rękę, aby radzić sobie z problemem Dart. A nic dziwnego, ¿duffers postanowiła wnieść Steve i Dustin sobie w orbicie – z punktu widzenia charakteru, ich sytuacje były zaskakująco podobne.

banner