Jakub Żak ltc graph

Dziś nie będzie potrzeba wielu słów. Kilka lat temu powstała nowa waluta. Kryptowaluta. Mówiono, że pomysł waluty cyfrowej nigdy się nie przyjmie no bo jak to nie można trzymać w ręce Bitcoina? A przecież jak wpłacasz złotówki na konto i robisz przelew przez interent teżich nie masz w ręce, są tylko cyforwymi cyferkami. Haz clic aquí para ver más detalles de chciał wypłacić swoje pieniądze w gotówce w jednej chwili to starczyło by tylko dla około 3% ludzkości. Nieźle co? Idziesz do banku prosisz o wypłatę swoich 50 000 zł z konta a Pani mówi:

Mi by raczej nie było do śmiechu. A przecież to nie takie trudne, już w naszych obecnych czasach zdarzają się problemy banków. Wielkie banki europy od 3-5 lat mają ogromne problemy finansowe i utrzymują się tylko z kredytów od innych banków które też są zapożyczone. Też ciekawa sprawa &# 128512; Jeśli bank który nie ma pieniędzy, pożycza pieniądze od innego banku. Ten drugi bank też nie ma pieniędzy i się zapożycza. Para u kogo ten drugi bank ma dług, kredyt? &# 128512; U Pana Boga? &# 128512;

5 lat temu bitcoin był uważany za coś co nigdy nie wypali, 4 lata temu to miało paść, 3 lata temu miało być tak drogie że rynek akcji i tiasto las partes która była podobno tak wielka i cena bitcoina była tak wysoka że nigdy więcej mieliśmy takiej nie zobaczyć a nawet były artykuły które pamiętam. Ich tytuł był mniej więcej taki „Bitcoin spada ?! 200 $ za sztukę czy to koniec ten cyfrowaluty? ”Czyli jakieś 800 zł za sztukę. Rok temu jeszcze cały czas nas przekonywali specjaliści jak para wiele potracimy jeśli nie zaczniemy inwestować w coś trwałego. Z resztą nawet dziś gdy tak wiele dobrego dla bitcoina się dzieje cały czas tak mówią przecież już cena bitcoina a 14 500 zł gdy pisze ostatnie porawki tego artykułu.

Pamiętam gdy nagrywałem go byłem oburzony jak drogi jest bitcoin. Czekałem aż będzie jakaś korekta i spadnie. No bo 2500 zł za bitcoina?!?! Dziś to już w ogóle brak mi słów gdy widzę cene bitcoina. Ale gdy zaczniesz się interesować tematem, szukać informacji, oglądać, słuchać. Dowiadywać się dlaczego tak się dzieje nie będzie dla Ciebie żadnym problemem zrozumieć skąd to się bierze.

Dlatego, ¿te gustaría jak mnie para zraziło lata temu. Zaczynali mi ludzie tłumaczyć bitcoina od tej najgorszej strony czyli technicznej jak dla mnie. Która dla mnie wydawała się strasznie trudna. Yo a mnie zatrzymało przed po prostu zywczajnym kupieniem. Pamiętam, że rozważałem zakup za 3000 zł. ¿Te gusta sobie tak po prostu trzymać? Ale później czytając i dowiadując się więcej przestałem. Pewnie i tak bym sprzedał gdy por moje 3 tyś zł wzrosło do 6000 zł. Jednak sam fakt ogromu informacji powstrzymał mnie przed działaniem. Dlatego polam Ci mój drugi film

Para najnowsza opinia moja o bitcoinie. I myśle, że na naszych oczach dzieją się wielkie rzeczy. Polecam Ci założyć sobie konto na tej giełdzie. Nie kupuj póki co jeśli nie jesteś przekonany do bitcoina. Nabieraj wiedzy, obserwuj jak rozwija się rynek i czytaj newsy ze świata. Warto spróbować bo wiele lat temu gdy rozpoczynała się gorączka złota, 90% ludzi tak jak i teraz mówiło, że a nie może być prawa. A w tym czasie te 10% zarobiło na całe swoje rodziny i na przyszłe życia. Wiele ogromnych firm powstały dzięki kapitałowi które zebrali na złocie. Co kilka, kilkadziesiąt lat trafia się jakiś temat który może dosłownie nas ozłocić. Warto by po prostu nie przejść obok niego obojętnie. Oczywiście zdania mogą być podzielone, przeciwnicy i zwolennicy. Ale postaraj się zawsze patrzeć chłodnym myśleniem. Nie podniecaj się i nie napalaj bo często właśnie w takich chwilach się traci. Ile będzie jeszcze bitcoin nikt nie wie. Osobiście myśle że cena koło której wartość bitcoina się ustabilizuje a 10 000 $. Una broma de nie a moje widzi my się a zwyczajna analiza rynku finansowego. I obrotu pieniędzy które teraz krążą między naszymi kontami i rękami.

Dostałem ostatnio wspaniały correo electrónico po tym gdy nagrałem ten najnowszy film. Napisała do mnie kobieta która samotnie wychowuje 2 dzieci i po moim filmie rok temu zakupiła bitcoina za 94 000 zł. Bo tyle miała ze sprzedaży działki. Gdy czytałem diez correo electrónico kilka dni temu mówiła że obecnie jest to około 500 000 zł! Pół miliona w rok czasu. Popatrz jak niewiele trzeba i może zostać MILIONEREM. Z jednego ryzyka, z jednej decyzji. Oczywiście może być różnie bitcoin to wartość jaką my mu nadamy. Może być i warty za rok 10 zł za sztukę. Jednak to w naszych rękach jest nasza przyszłość. Czesto to powtarzam, że na 10 biznesów takich na ży dos czyli normalnych: sklepy, sprzedaż czy produkcja. Które otwierałem 1-2 działają po 2 latach a przecież zainwestowałem w 10. Najczęściej jest nawet tak, że założysz 8 biznesów i każdy z nich upadnie lub nie będzie się utrzyyłłwa. Masz już dość, chcesz odpuścić, wkurzasz się na cały świat, na Boga i krzyczysz dlaczego Ciebie a spotyka. Dlaczego tak bardzo się staram i nie wychodzi. Po czym już całkowicie zrezygnowany zaczynasz 9 temat i okazuje się, że zaczyna jakoś tam działać, jakoś tam funkcjonować. Minimalnie zarabiasz tak by przeżyć, i wpada Ci do głowy 10 biznes okazuje się wielkim sukcesem.

Oczywiście inwestycji w bitcoina jest mase. Tysiące pomysłów, kopalni, udziałów w kopalniach, kryptowaluty, firmy. Wręcz nie zliczona ilość sam głównie inwestuje wydobycie bitcoina. Para dla mnie najbezpieczniejsza forma lokowania pieniędzy w bitcoine. Ważne byś po prostu rozpoczął swoją drogę z edukacją o świecie bitcoina. Pytaj, czytaj i oglądaj. Po prostu musisz zacząć chcieć wiedzieć wszystko. Żądza wiedzy niech Cie nie opusza &# 128578;

Me dirijo a zazwyczaj bywa w naszym życiu, nie wiem czy w tej historii bitcoin a będzie twój 2,4,7 czy właśnie ten 10 biznes. Ale życze Ci z całego serca por toł ten 11. Diez najlepszy albo przynajmniej wstęp do tego największego. Nigdy nie wiemy co jest za zakrętem naszego życia do póki nie zobaczymy co jest za zakrętem. A zazwyczaj za nim jest kolejny zakręt. I takie właśnie jest całe życie, oczekujemy wygody i stabilności która nigdy do nas nie przychodzi. Bo jedyna pewność w życiu a brak pewności. Rzuć okiem na temat bitcoina i całej wspaniałej idei blockchain która może zmienić nasz świat. Może za kilka lat por sprzedać działkę wystarczy Ci aplikacja w telefonie a nie notariusz, może by sprawdzić czyj samochód zastawił Ci wyjazd z domu wejdziesz do internetu i sieć blockchain Ci pokażezkadzokzási Tego nikt nie wie co będzie, ale tylko Ci co biorą udział w przyszłości a Ci którzy ja tworzą. Czas by też Twoje życie to była wspaniała przyszłość.

banner