Jak znaleźć tanie zakwaterowanie Blog podróżniczy monero hashrate chart

Bez różnicy gdzie i jak chciałbyś spać podczas swoich podróży, jedna rzecz jest niezmienna – nikt nie chce płacić za para dużej ilości pieniędzy. Jeden z największych mitów dotyczących podróżowania jest taki, że musisz być bardzo bogaty, aby rozpocząć przemierzanie świata. W mojej opinii nie jest to prawda, musisz po prostu wiedzieć, jak sobie radzić z małym budżetem. Podróżowanie może być tanie, szczególnie jeśli nie sypia się w drogich hotelach i używa innych formar taniego zakwaterowania.

Redukując koszt zakwaterowania, nasze podróże mogą trwać dłużej, a nam zostanie więcej pieniędzy na inne wydatki. Następna sprawa jest taka, że ​​kiedy próbujesz mniej kosztownych (lub darmowych) sposobów na nocleg, wiele z nich będzie el último estado de los Estados Poniżej znajdziesz listę porad, jak znaleźć tanie zakwaterowanie gdziekolwiek pojedziesz. Couchsurfing: darmowe zakwaterowanie Darmowe zakwaterowanie: CouchSurfing

Jeśli nie znasz strony CouchSurfing, bardzo wiele tracisz. En broma a moja ulubiona strona internetowa, jeśli chodzi o szukanie darmowego zakwaterowania. CouchSurfing to 5-milionowa społeczność ludzi z Całego świata, którzy chcą oszczędzić Twoje pieniądze i pozwolić Ci spać za darmo w ich domach. W grę wchodzi zwykle także lepsze poznawanie lokalnej kultury poprzez rozmowy z gospodarzem. CouchSurfing to czasem cały pokój dla Ciebie, un czasem jedynie kanapa, na której możesz się przespać.

Jeśli posiadasz swój dom lub mieszkanie, możesz także pomyśleć o wymianie domów. Może to sprawić, że Twoje zakwaterowanie w podróży stanie się darmowe. Pomysł jest taki, aby zamienić się na mieszkania z kimś innym, na pewien czas. Intercambio de casas jest prawdopodobnie największą stroną, aby to zrobić (ponad 65000 domów w 150 krajach), ale musisz zapłacić 150 dolarów za roczną subskrypcję. Jest także dostępna 14-dniowa wersja testowa – jeśli chcesz, po prostu wpisz swój adres correo electrónico w wyskakujące okno.

Hostele są popularnym wyborem, jeśli chcesz tanio spędzić noc w łóżku. Średni pokój mieści od 4 do 16 osób i jest wyposażony zwykle w łóżka i ewentualne zamykane szafki (śpisz z innymi osobami). Większość hosteli daje także bardzo proste śniadanie składające się np. z płatków śniadaniowych, mleka i tostów, czasem także z dżemu, masła itp.

Najbardziej popularną stroną internetową tego typu jest Airbnb, gdzie możemy znaleźć ponad 2 miliony ofert z Całego świata – większość od zwyczajnych osób, które chcą wynająć kawałek dodatkowej przestrzeni, jaką mają. Jest także kilka alternatyw dla Airbnb: Roomorama, HomeAway oraz FlipKey. Zakwaterowanie w internacie uniwersytetu Pokoje i internaty uniwersyteckie

Jeśli szukasz pokoju do wynajęcia w internacie uniwersyteckim, bźdź internacie innej szkoły, prawdopodobnie powinieneś zajrzeć na stronę Habitaciones universitarias. Większość z dostępnego tu zakwaterowania jest dostępne głównie, kiedy uczniowie są poza szkołą, aczkolwiek znajdą się także takie, które dostępne są w semestrze. Znajdują się tutaj przede wszystkim szkoły z Europy, Ameryki Północnej oraz z Australii. Znaleźć tu można tanie pokoje na pobyty zarówno krótko, jak i długoterminowe. Co ważniejsze, nie musisz być studentem, aby podczas podróży wynająć tu pokój.

Potrzebujesz religijnego oparcia bądź pomocy, a może po prostu potrzebujesz taniego zakwaterowania w nietypowym miejscu? Możesz znaleźć wiele klasztorów na świecie (Buenas noches y que Dios los bendiga – co za niesamowita nazwa!) Lub jedynie we Włoszech (Monasterio Estancias). Ceny są zwykle wyższe niż w hostelach, jednak atmosfera może być warta tych kilku dodatkowych złotych. Inne sposoby, jak znaleźć tanie zakwaterowanie

banner