Jak zarabiać na bitcoin i innych kryptowalutach Prosta strategia. construir un sitio web de intercambio de bitcoins

Trudno się z nim nie zgodzić. Zwłaszcza, że ​​jego słowa wydają się być prorocze, patrząc na nie z perspektywy czasu. Jeszcze nie tak dawno kurs jednego bitcoina wynosił 3.000 dolarów, un chwilę wcześniej niecałe 1.000 dolarów. Cena cały czas idzie w górę i nic nie wskazuje na por miałoby się zmienić w najbliższej przyszłości a cena 100.000 dolarów jest jak najbardziej realna.

Jest para tomar zwana kryptowaluta. Para znaczy, ¿no es nie jest ona połączona z żadną gospodarką jakiegoś konkretnego kraju i jej stan nie ma na nią wpływu. Co więcej, nie jest ona zarządzana przez żaden bank i ¿banco de nie ma nad nią kontroli. Nie może jej kontrolować żadna instytucja, która zarządza zwykłymi pieniędzmi. W zasadzie wszystkie kryzysy na świecie były spowodowane tym, że waluta była zarządzana przez chciwe instytucje, które grały tak by ich klienci tracili. Po raz pierwszy w historii tak nie jest. Bitcoin zarządzany jest przez społeczność.

Jedynym sposobem zwiększania jej ilości jest tzw. górnictwo – czyli przeznaczanie mocy obliczeniowej swoich komputerów do wydobywania pewnych ilości tej waluty. Aktualnie na świecie jest około 15,5 milionów sztuk bitcoina w obrocie. Z powodu dużego zainteresowania wszystkie Bitcoiny zostaną wydobyte do 2019 roku. Potem już będzie można obracać tylko tymi sztukami, które są obrocie. Każde dobro, które ma jakąś wartośćć tendencję do wzrostu ceny. Bitcoin jest jak złoto – praktycznie nie tanieje, co najwyżej może trzymać swoją wartość, niezależnie od aktualnych kursów walut. Za uncję złota można było kupić samochód 100 lat temu, teraz jest tak samo – złoto nie straciło na wartości.

Raczej nie stanie się tak jak mówi Jamie Dimon, bo rządy nie kontrolują tej waluty. Jest ona zdectentalizowana i żaden kraj nie może sobe rościć do niej praw. Pokazuje to jednak kogo najbardziej boli popularność tej kryptowaluty. Pewnie, jest przyczyną jego popularności – wysoki poziom bezpieczeństwa własnych pieniędzy. Kurs bitcoin się waha, a la normalidad. Tak zachowują się wszystkie waluty i surowce, ale w długim terminie ich cena stale rośnie. Kto już zarobił na bitcoin?

Najbardziej znanym przykładem jest Szwed, Christoper Koh. Pisał akurat pracę magisterską o Kryptowalutach. Kupił en 5.000 bitcoinów za równowartość około 70 zł! Dziś już nie ma szans na tak dobry kurs, ale jemu się udało. W okolicach 2013 roku przypomniał sobie o swoich bitcoinach i sprzedał je za równowartość 3.000.000 zł. A się nazywa zwrot z inwestycji. Gdyby ich nie sprzedawał, tylko poczekał do dziś miałby około 10.000.000 zł. Za kilka lat najpewniej jeszcze więcej – takie sumy od których kręci się w głowie.

Cena 8.000 $ a trochę dużo dla przeciętnego Polaka. Trudno więc kupić od razu całą sztukę kryptowaluty, ale nie należy się zrażać. Można zawsze kupić kawałek takiej waluty w czym pomagają brokerzy, którzy są w stanie odsprzedać tylko kawałek bitcoina. Taki, na który stać nabywcę. Jako, że jest to waluta, może jej się zdążyć tanieć, więc można grać również na jej spadki i jeszcze dodatkowo zwiększyć swoje zarobki. Zależy jaką strategię chcesz obrać. Pamiętaj por się trzymać raz obranej strategii. Musisz grać cały czas tak samo. Przykładowa strategia inwestowania w bitcoin – 30 minut dziennie. Dla każdego.

Możesz grać jak chcesz, cena będzie rosnąć w dłuższej perspektywie, ale w mniejszych przedziałach czasu cena może się wahać. Dlatego warto sprawdzać na ile aktualnie jest jedna wyceniana waluta i korzystać z okazji. Możesz grać na różnych przedziałach czasu. Jak masz mało czasu, a najlepiej na długich przedziałach takich jak 1 dzień czy nawet tydzień. Jeśli masz więcej czasu i możesz poświęcić kilka godzin na grę, możesz zacząć grać na niskich przedziałach czasu, np. na 5 minutos. Strategia będzie taka sama, zmieni się tylko okres co jaki musisz sprawdzać ile aktualnie kosztuje jedna sztuka bitcoin.

banner