Jak wydobywać Bitcoiny z CEX.io OdkryjBitcoin.pl litecoin cryptocurrency future

Skoro dotarłeś do tego tekstu, oznacza to, że zamierzasz na poważnie zająć sięwestwaniem w Bitcoin. Gratulacje – wiele wskazuje na to, że to mądra decyzja. Po lekturze wcześniejszych tekstów wiesz już, na czym polega status kryptowaluty i jak może się dzięki niej zmienić nie tylko świat wirtualny, ale też realny. Pora więc pokazać Ci, jak krok po kroku rozpocząć wydobycie Bitcoinów. Posibilidad de acceso a la biblioteca, obecnie giełdy, która obraca mocą obliczeniową użytkowników sieci. Chodzi oczywiście o CEX.io. Zapraszam. Pierwsze kroki w CEX.io

Jak już wspominałem w tym artykule, CEX.io jest giełdą, gdzie można kupić lub sprzedać udziały w tzw. kopalniach, czyli spółdzielniach zrzeszających górników Bitcoina. Vaya a zdecydowanie najlepszy pomysł na wydobywanie monet – za stosunkową niską cenę możemy liczyć na comiesięczne zyski, nie inwestujący w drogi i duży sprzęt oraz nie ponosząc kosztóz zuzu zuzu zuzu zuuuuu

Tak wygląda panel główny i strona startowa CEX.io. Serwis stworzony został w języku angielskim. Generalnie nie powinno to być wielką przeszkodą. Całość jest obsługiwana intuicyjnie. Na pierwszym planie zawsze zobaczymy aktualny kurs i relację ceny Ghasha do Bitcoina, czyli jednostki mocy obliczeniowej do waluty rozliczeniowej. Możemy również wybrać relację Ghasha do Litecoina (innej kryptowaluty), czy Namecoina.

Swój kolejny krok kierujemy w stronę panelu logowania. Wcześniej oczywiście trzeba się zarejestrować – pamiętaj, że cały serwis działa bezpłatnie i na żadnym etapie nie ponosisz żadnych kosztów. Użytkownicy CEX.io podkreślają, że tworcy giełdy bardzo dbają o bezpieczne logowanie. Sistema wymaga tzw. dwuskładnikowego uwierzytelnienia, co oznacza, że ​​do poprawnego logowania potrzebne jest podanie numeru telefonu. Otrzymujemy sms-em kod, który należy przepisać. Fajne rozwiązanie – w końcu chodzi o dostęp do naszych pieniędzy.

Naszym oczom ukazuje się adres do wysyłki Bitcoinów. Walutę wysyłamy z utworzonego wcześniej portfela – pisałem o tym w tym artykule. Swoje konto możesz oczywiście zasilić również innymi kryptowalutami np. LiteCoin (LTC) lub NameCoin (NMC) .Generalnie chodzi o to, żebyś miał na koncie walutę, którą zapłacisz za dostęp do mocy obliczeniowej. Od Twojego kontrahenta zależy, którą z walut przyjmie.

Gdy tylko Bitcoin lub inna krypto waluta znajdzie się fizycznie na Twoim koncie w cex.io, możesz zacząć handlować. Ideą giełdy jest wymiana kryptowalut na Ghashe, o czym wspominałem na początku tego poradnika. Ponadto możliwy jest handel samymi kryptowalutami w parach LTC / BTC i NMC / BTC. Handel ten jest bezprowizyjny – kolejny plus dla CEX.io.

Para opcja tradycyjna. Widzisz dwa okienka. W pierwszym podajesz, ile Ghashy chcesz kupić, w drugim cenę, jaką jesteś w stanie zapłacić. Po kliknięciu w Hacer pedido składane jest zlecenie. Yo solté un comentario en el Internet – gdy któraś Cię usatysfakcjonuje, dobijasz targu z oferentem. Ty płacisz mu Bitcoinami, a udostępnia Ci moc obliczeniową niezbędną do rozpoczęcia kopania.

Jak sam widzisz, handlowanie mocą obliczeniowąą jest bardzo proste. Przekonuje bardzo dobra reputacja serwisu CEX.io, oraz niemal gwarancje bezpieczeństwa. Świetną opcją jest możliwość praktycznie natychmiastowej sprzedaży swojej mocy, jeśli uznamy, że nie chcemy bawić się w górnictwo. Minimalizuje to ryzyko podjęcia nietrafionej inwestycji. Obecnie użytkownicy CEX.io stanowią blisko połowę wszystkich górników obecnych w sieci Bitcoin. Prawdopodobnie będzie jeszcze lepiej.

banner