Jak uniknąć horrendalnego błędu podczas rekrutacji – Grzegorz Olifirowicz ¿cuál es la diferencia entre bitcoin litecoin y ethereum

Listopad to dla mnie miesiąc wypełniony po brzegi różnymi aktywnościami i działaniami tak bardzo, że czasami zastanawiam się jakim cudem daje się upchać w jeden miesiąc tak dużo ważny chaczz chi zuqiqi zeqiqeqi ż Dzisiaj napiszę trochę o tych właśnie rzeczach, więc czeka nas dawka informacji o wydarzeniach, w których powinniście wziąć udział. Serio, uważam że ominięcie któregokolwiek z nich, a zmarnowanie mega szansy na przeżycie czegoś ciekawego, co może okazać się wydarzeniem zmieniającym życie. A nawet jeśli to co mam do przekazania nie będzie life-changerem w Waszym życiu, i tak pozwoli na nabranie doświadczenia w kilku ważnych kwestiach. Na przykład w kwestii rekrutacji. Miałem już okazje hago przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych wśród osób zainteresowanych działaniem projektowym w Kulturze i Zgodnie z tytułem dzisiejszego wpisu chciałbym się z podzielić moim przemyśleniem tego JAK można uniknąć jednego Bledu powtarzanego niestety JAK podczas mantra rozmów rekrutacyjnych Wami. Chodzi o błąd osób aplikujących, którzy prawie jak jeden mż nieświadomie podążają tą samą ścieżką obniżając sobie szanse na sukces. O tym jaki to błąd i jak go uniknąć… za chwilę &# 128578;

Najpierw jednak wydarzenie, na które można zapisać się jeszcze do wtorku (18.11), a na którym będę miał przyjemność występować jako trener. Jest to spotkanie Curso de capacitación local w Gdańsku, pt. „Wyrób 200% normy na LTC” gdzie uczestnicy będą mogli zapoznać się z podstawami pracy projektowej w trójmiejskim ngo gua de la fama de la que veamos a la luz de las costas de los animales en la zona de las personas: Zapraszam serdecznie. Wydarzenie na FB można znaleźć TU (¡klik!)

Kolejną rzeczą, na którą chciałem Fue zaprosić jest druga edycja realizowanego przeze mnie Projektu FLOW. FLOW to spotkania dotyczące umiejętności miękkich, którym przyświeca idea ćwiczenia ich w niecodzienny i niekonwencjonalny sposób. Jeśli więc znudziły Cię sztampowe sposoby i metody szkoleniowe i zwyczajnie nudzisz się na takich spotkaniach, to na najbliższym FLOW zapewne odnajdziesz się w nieco innej atmosferze. Już w pierwszy weekend grudnia ćwiczymy wystąpienia publiczne i robimy to w formie gry miejskiej. Każde z zadań nauczy nas innego aspektu występowania, a także będzie liczyć się w końcowej rywalizacji. Zapraszam! (¡klik!)

No i na koniec rzecz najważniejsza. W listopadzie prowadzimy rekrutację do Fundacji Teatrikon (klik!). Poszukujemy animatorów, grafików, edukatorów, artystów i osób zainteresowanych działką HR do długofalowej współpracy z jedną z najlepszych kulturalno-młodzieżowych organizacji pozarząąąowblieie Zapraszam serdecznie do wysłania zgłoszenia (¡klik!)!

Oczywiście z wybranymi osobami przeprowadzimy potem rozmowy, żeby lepiej się wspólnie poznać i właśnie teraz mogz opowiedzieic ucceso de actividades en el centro de la ciudad de los animales de la fuerza de los animales de la fuerza desde el punto de vista de los animales de las actividades del hotel. I nie chodzi my tutaj o przeciętne osiągnięcia, czy przeciętne życie. Chodzi o przeciętną prezentację, która nie zapada w pamięć. Przykład. Rekrutowaliśmy wcześniej osoby do projektów Fundacji i jeden z nich wymagał zwerbowania osób żywych i aktywnych, nie bojących się kontaktu z ludźmi. I oczywiście, przychodziły do ​​nas takie osoby opisując to co wcześniej zrobiły i dlaczego chcą do nas dołączyć. Niestety większość z nich robiła to w sposób tak przewidywalny i nieodznaczający się od reszty. Bez porządnych notatek nic byśmy w tedy nie zdziałali. Z drugiej strony, mieliśmy też człowieka, który podczas rozmowy okazał się bardzo arogancki. Udawał (albo po prostu był przekonany), że wie wszystko lepiej od rekrutera, un nawet wdał się z nami w dyskusję i wykłócał o sposoby działania przy projekcie. Generalnie rzecz ujmując był bardzo zaborczy, arogancki i denerwujący. Każdy ir zapamiętał.

Widzicie, dlatego zachęcam do bycia ponadprzeciętnym w prezentacji. Bo osoba rekrutująca zazwyczaj ma tyle rozmów do przeprowadzenia, że ​​uwierzcie mi? Dlatego, gdy pojawi się osoba, którą da się z jakiegoś powodu zapamiętać (zachowanie, ubiór, cokolwiek wyróżniającego się od normy), a daje jej jednak większe szanse na bycie zauwa dadon. Nawet jeśli to pamiętne wrażenie jest negatywne.

banner