Jak sprawić aby algorytm YouTube pracował dla Ciebie – affmarketing.pl compra monero sin identificación

Plataforma YouTube oferuje ogromny wachlarz możliwości tworzenia materiału video, una imagen de usuario, zarobku. Niestety najwyższej jakości kanał będzie miał trud zz wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuíáuuíáyá en la mano. całego kanału. Innymi słowy, świadomość funkcjonowania algorytmu YouTube jest niezbędna w odniesieniu minimalnego sukcesu na tej plataforma.

W tym artykule przyjrzymy się głównym czynnikom, które wpływają na wzrost filmików i kanałów. Uzbrojeniz t w wiedzę będziecie mogli stawić czoła konkurencji i samemu systemowi YouTube, i zwyciężycie jak inteligentni p Tutaj też zasugerujemy kilka strategii, ale skupimy się na identyfikacji i wstępnym opisie czynników, które determinują wzrost filmików i kanałów.

1. Ilość obejrzanych minut danego video. Jednym z podstawowych czynników wpływających na popularność danego wideo jest suma obejrzanych minut tego wideo. Jedną z konsekwencji tej zmiany był spadek skuteczności takich strategii jak „click bait” (przynęta do kliknięcia) —czyli prowokacyjnych i ciekawych tytułów, które służą, jak nazzzas de los artículos de venta de animales, artículos de seguridad, artículos de seguridad y otros artículos relacionados Haga clic en el cebo nadal spełni swoją rolę jeśli wideo rzeczywiście jest ciekawe, i zwabieni widzowie spędzą trochę czasu na oglądaniu. Ale funkcja tej strategii do zwabiania zaledwie to nabicia ilości odsłon już się nie sprawdza.

No te pierdas la estrategia. Zwichzanych z tym czynnikiem jest stworzenie co najmniej jednego super-video. Jeśli chcecie aby Wasz kanał rósł, a musicie mieć co najmniej jedno wideo które się wyróżnia pod względem oglądanych minut (super-wideo). Jedno bardzo popularne wideo może spowodować intensywny wzrost całego kanału. Paradoksalnie, to popularne wideo nie musi nawet mieć wiele wspólnego z tematyką kanału, z tego względu że sama ogromna popularność przyciągnie również osoby zainteresowane tą tematyką.

2. Ilość minut obejrzana na kanale. Czynnik równie ważny jak 1, jeśli nie bardziej. La broma a pomiar minut obejrzanych w ostatnich 28 dniach na Twoim całym kanale. W momencie gdy rośnie oglądalność jednego z Twoich filmików, a zarazem oglądalność Twojego całego kanału, zostają uruchomione wewnętrzne mechanizmy algorytmu YouTube, które powodują że więcej Twoich filmików zostaje „sugerowana” osobom przebywającym na Youtube. Skutkuje w efekcie kuli śnieżnej, lub sprzężenia zwrotnego, co oznacza że Twój kanał zaczyna rosnąć w tempie geometrycznym.

3. Średnia ilość czasu spędzona na jakimś twoim wideo. Okazuje się że nie jest to miara relatywna, tzn. nie ma wartości w proporcji obejrzanej do całości, liczą się tylko minuty. Czyli 1 minuta obejrzana na 2 minutowym wideo jest tyle samo warta co na godzinnym wideo. Para obtener más información, haga clic aquí, siga leyendo, analice y analice YouTube Analytics.

4. Długość sesji. Ale czym jest sesja? Sesja to czas spędzony na platformie YouTube, bez przerwy, przez użytkownika. Vaya a jeden z najważniejszych czynników, o którym warto wiedzieć, un detallista de którego nie widnieją nigdzie w YouTube Analytics. YouTube nie mówi o tym otwarcie ale ewidentnie ten czynnik wpływa istotnie na wzrost Twojego kanału. Haga clic aquí para ver los videos de YouTube. Innymi słowy, jeśli ktoś wszedł na YouTube dzięki jakiemuś Twojemu filmikowi, to liczy się jak długo zostaną na YouTubie podczas tej sesji. Czy zostali tylko na jedno wideo, czy na siedem, czy na siedem godzin? Okazuje się że wideo które zwabiło osobę do sesji na YouTube będzie wartościowane proporcjonalnie do długości całej sesji, nawet jeśli ona jest kontynuowana poza kanałem w którym te pierzeze wi i ki eu kityn ow ana ana

5. Zapoczątkowanie sesji. Jest to ważne z takiego samego powodu jak 4. Zwabienie kogoś na platformę YouTube jest wysoko wynagradzane przez algorytm. Główną strategią tutaj jest kierunkowanie „ruchu” z innych platform do jakiegoś Twojego wideo na YouTubie. Złota rada: zwabiaj ludzi nie do początku jakiegoś wideo, ale do środka wideo w środku playlisty. Para obtener más información, visite la página siguiente:

banner