Jak reklamować kryptowaluty w social mediach, aby zarobić i nie dostać bana JakRobićMarketing.pl calculadora de minería de bitcoin hashflare

Ostatnie tygodnie przyniosły ogromną zmianę na Facebooku i Instagramie. Największy na świecie serwis społecznościowy wypowiedział totalną wojnę wszelkim rodzajom promocji kryptowalut. Niestety rykoszetem odbiło się to także na … programach afiliacyjnych. Coraz częściej moi czytelnicy piszą mi, że “Usuarios de Facebook” en “fanpage” y “lub też, że … ich konta są zawieszane, una página de fans” e usuwane. W tym wpisie wyjaśnię, w jaki sposób w maksymalny sposób ograniczyć ryzyko otrzymania bana czy to na profilu, czy na fanpage’u, czy też na konkretne treści.

Wpis pojawił się co prawda ponad miesiąc temu, o czym od razu informowałem w grupie na Facebooku dla czytelników bloga (jeśli jeszcze nie dołączyłeś, para vincular a TUTAJ), ale dopiero po 4 tygodniach obserwowania tego, jak algorytmy Facebooka reagują i co uznają za „reklamowanieie”, mogęzzzowo sięw wiekowieziezzare rezlamowziezzare reklamowanie Niestety – dobrze nie jest. Zacznijmy jednak od rzeczy podstawowych. Przede wszystkim trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co Facebook uznaje za spam “oficjalnie”, a i i tak wyrzuci, mimo że teoretycznie spamem nie jest. Zatem Facebook zablokuje posty / reklamy, które promują:

• wszelkiego rodzaju Instrumenty Finansowe, które przypominają piramidę finasnową. I teraz ważne zastrzeżenie: co absurdalne reklamowanie czegoś, co przypomina schemat Ponziego, obarczone jest znacznie mniejszym ryzykiem dostania bana, niż reklamowanie piramidy finansowej. Dla przypomnienia: Amber Gold było schematem Ponziego – nie piramidą. Wbrew powszechnej opinii – nie są to synonimy!

W praktyce wygląda to niestety tak, że nie ma jednej świętej reguły. Algorytmy s t na tyle dziurawe, że potrafią „przepuścić” reklamę, która np. promuje bitcoina (mimo że jest wyraźnie napisane en facebookowym blogu, że jest ona zakazana), a z drugiej strony znamresu ekonomii, twierzzzz, se trata de un paquete de correo electrónico. Dlaczego tak się dzieje? Aby to zrozumieć, trzeba przyjrzeć się temu, jak działa algorytm, na co zwraca uwagę i czego „nie widzi”. Jeśli a wiemy, bez trudu stworzymy taką reklamę, która, mimo że reklamuje np. Kryptowaluty a (przynajmniej przez jakiś czas), będzie jak najbardziej działać. Zanim jednak o reklamie, musisz wiedzieć, że nowe zasady nie dotyczą tylko reklamy jako takiej. Odnoszą się także do wszelkiego rodzaju fanpage’y, wpisów na kontach prywatnych oraz… (od lipca 2018 roku) do group na Facebooku! Dlaczego? Haga clic aquí para enviar un mensaje a Londynie ogłosił, że z uwagi na wprowadzenie możliwości płatności w samym Facebooku (na pocztek w grupach na Facebooku), np. za bilety na organizowane eventy, ze względów bezpieczeństwa, nowe zasady obejmą każdy obszar Facebooka. Na pytania uczestników konferencji, czy a oznacza, że ​​grupy zrzeszające np. osoby handlujące bitcoinem zostaną usunięte, nie było jasnej odpowiedzi. Ograniczono się jedynie do stwierdzenia, że ​​„zasady muszą być respektowane”.

Przede wszystkim, jeśli zarabiasz np. na afiliacjach do giełd kryptowalut lub na tym, ¿promueves ahora? Instrumenty Finansowe, a … zapomnij o tym, że a robisz. Od dzisiaj nie zajmujesz się kryptowalutami, ale działalnością edukacyjną. Idealnie byłoby, gdyby była działalność edukacyjna, której celem jest poszerzanie świadomości finansowej użytkowników Facebooka. Dzięki takiemu sformułowaniu… wpiszesz się w tzw. Misję Facebooka. Zatem jeśli masz fanpage poświęcony zarabianiu na kryptowalutach, to już go nie masz. Od dziś masz szanującą się instytucję nastawioną na edukację. Oczywiście to, że sobie tak powiesz, niewiele znaczy. Musisz zmienić kategórie fanpage’a, zmienić jego opis (skorzystaj z palabras clave de Google Plannera i Google Trends, una Wyniki skonfrontuj z Analiza słów kluczowych na samym Facebooku i najpopularniejszych hasztagów) oraz usunąć wszystko, wrzucałeś co, co … wskazywać Może, Zé taki z Ciebie „edukator”, jak ze mnie Pigmej (dla jasności – mam ponad dwa metry wzrostu). Załóżmy, że już jesteś szanującą się instytucją, która pro publico bono prowadzi fanpage nastawiony na edukację. Co musisz dalej zrobić? Otóż, od dzisiaj, gdy piszesz posty, nie reklamujesz niczego nachalnie, ale stosując metody zaawansowanego copywritingu. Pisz jasno, rzeczowo, angażuj twoich fanów w dyskusje. Poruszaj tematy, które ich interesują i odpowiadaj na komentarze. Nie używaj słów, które Facebook uzna za spam, nakłanianie do inwestowania itp. Co do samego pisania postów przeanalizuj przykład poniżej.

Jeśli idzie o formaty reklamowe, to nie polecam stosowania mimo wszystko grafik. Znacznie większe możliwości zawoalowanego przekazywania treści edukacyjnych daje bowiem materiał video. Jeśli to tylko możliwe, korzystaj właśnie z tej formy reklamy. Idealnym rozwiązaniem zaś byłoby zrobienie live’a na Facebooku, un następnie promowanie go jako sponsorowanej treści. Polityka Facebooka szalonego wręcz promowania Facebook Live sprawia, że ​​ta forma marketingowa nie jest tak rygorystycznie sprawdzana nowym algorytmem jak inne.

Wprowadzenie nowej polityki odnośnie kryptowalut niestety uderzyło rykoszetem w afiliacje. Otyż nowy algorytm sprawdzający reklamy czy treści wrzucane na fanpage zaczął bardzo wnikliwie analizować linki, które umieszczamy w tym największym na świecie serwisie społecznościowowym. Efekt: do niektórych programmew partnerskich, które szczególnie mocno są zaangażowane w odsprzedaż produktów finansowych, nie wrzucimy już linku afiliacyjnego np. un fanpage czy prywatną tablicę. Jeśli wrzucaliśmy dużo takich linków, to … tablica czy fanpage zostaną po prostu z nich wyczyszczone. Nie chcę tutaj Reklamować żadnego pośrednika afiliacyjnego, niemniej na pewno zauważyłeś (jeśli tylko w afiliacjach działasz) ten nowy “trend”.

Jak temu zaradzić. Jeśli już musisz wrzucić link afiliacyjny a postaraj się, aby nie był a ani link bezpośredni, ani też skrócony przez jakieś popularne narzędzia np. goo.gl. Sugerencias skorzystać, owszem z narzędzi, które skracają linki, ale takich, które jednocześnie je szyfrują. Algorytm Facebooka na razie nie analizuje wielokrotnie złożonych (szyfrowanych) linków, tzn. nie sprawdza wnikliwie, gdzie dany link prowadzi. Przydatne narzędzia a:

Promowanie kryptowalut nadal jest możliwe, ale niestety coraz trudniejsze. Prawdopodobnie po kolejnych zmianach w lipcu / sierpniu tego roku będzie jeszcze bardziej utrudnione. Facebook walczy ze spamem, walczy ze wszystkimi formami promocji narzędzi, które mogą „zrobić krzywdę” użytkownikom. Niestety finalny efekt tego będzie najpewniej taki, że… jeśli nie wykreujesz się na eksperta w danej branży, nie będziesz budził zaufania, niestety niewiele zdziałasz.

Mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie przydatny. Jeśli jeszcze tego nie robisz, zapisz się do newslettera na mojej stronie (enlace w prawym górnym rogu strony). Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu. Postaram się pomóc. Jeśli zaś chcesz być na bieżąco z tym, co robię, chcesz móc mnie o coś zapytać od razu, gdy masz problem – doł grupcz do grupy na Facebooku dla czytelników bloga. Enlace TUTAJ.

banner