Jak odkryć swoje mocne strony i wykorzystać je w działaniu Entradas, domingo, 4 de noviembre de 2018 a las 09 30 Eventbrite bitcoin millionaire pro

Za pomocą tego narzędzia zbadasz Twój dominujący styl zachowania – każdy z nas nosi w sobie cztery podstawowe w różnym natężeniu. W zależności od ich siły działamy w określony sposób w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Haga clic para ver el DISC przeczytaj w sekcji: " Czym jest narzędzie diagnostyczne DISC które wykorzystasz w czasie warsztatu?", którą znajdziesz poniżej.

Nauczysz się także wykorzystywać w praktyce wiedzę, którą zdobędziesz podczas pracy z kwestionariuszem. Trenerka – Dra. Klaudia Kałążna – posiada akredytację w zakresie analizy behawioralnej z wykorzystaniem DISC i pracowała już z setkami osób w czasie warsztatów lub pracy indywidualnej przy wykorzchizuko / shuzuko / shiqi / nar Chcesz wiedzieć więcej or narzędziach wykorzystywanych przez trenerkę? Sprawdź tutaj!

DISC a kwestionariusz badający nasze zachowania w różnych sytuacjach. Narzędzie powstało na podstawie badań amerykańskiego psychologa Williama Marstona. Bazuje na czterech podstawowych stylach: D (dominante – dominujący, stanowczy, nastawiony na osiągnięcie celu), I (influyente – wpzpowypunidad de la embarcación de la embarcación de la embarcación de la embarcación de la embarcación de la embarcación de la embarcación de la embarcación de los animales de la embarcación y de las embarcaciones de los animales de la embarcación y de las embarcaciones de los animales de la embarcación concienzudo – dokładny, sumienny, nastawiony na dokładne wykonanie zadania).

Za pomocą analizy profilu DISC możesz się wesprzeć m.in. w lepszej komunikacji w miejscu pracy i biznesie oraz w skuteczniejszej sprzedaży i zarządzaniu. Diagnostyka za pomocą testu pozwala także Odkryć, co Cię motywuje i w jakim środowisku najlepiej działasz. Umożliwia pogłębienie świadomości tego, nad jakimi umiejętnościami jeszcze należy popracować i w jaki sposób zmienić swoje zachowanie, por osiągać lepsze wyniki.

Za pomocą tego kwestionariusza zbadasz Twój dominujący styl zachowania – każdy z nas nosi w sobie cztery podstawowe w różnym natężeniu. W zależności od ich siły działamy w określony sposób w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Dzięki zrozumieniu siebie oraz zachowań innych ludzi, lepiej będziesz budować relacje i działać w poczuciu wewnętrznej spójności.

W tym module przyjrzysz się Twoim mocnym stronom w różnych obszarach. Sprawdzisz, jaką wartość wnosisz do pracy zespołowej i jakie cechy lidera masz najlepiej rozwinięte (tak, każdy z nas takie cechy posiada, nawet jeśli nie przewodzi ludziom lub projektom!). Dowiesz się, w jaki sposób możesz usprawnić Twoją komunikację z innymi w domu i pracy.

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. Marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie przedsiębiorca, trener i wykładowca. Czuję, że łączę w sobie trzy natury: badacza, przedsiębiorcy i artysty. Dopiero, kiedy pozwoliłam im wszystkim "dojść do głosu", poczułam się spełniona zawodowo i prywatnie. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat i chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam tutaj.

DISCO: po dokonaniu wpłaty otrzymasz w ciągu 48h (dni robocze) enlace do wykonania narzędzia DISC wraz z instrukcją wypełnienia. Kwestionariusz jest krótki (24 pytania), zajmuje zazwyczaj około 10 – 15 min. Pełen raport dotyczący Twoich mocnych stron i stylu zachowania otrzymasz w dniu warsztatu, podczas którego bardzo wnikliwie ir zanalizujemy i będziemy z nim intensywnie pracować.

banner