Jak kopać kryptowaluty na smartfonie – SmartMob bitcoin minero para Android legítimo

Kopanie kryptowalut w dzisiejszych c. Bitcoin’A bądź inne Kryptowaluty notario público. Ethereum, bytecoin, monero itp.

Cały proces kopania nie żadna czarna magia, wrêcz przeciwnie jest intuicyjny i przejrzysty. Opisuję tutaj aplikację którą testowałem i nie mam co do niej większych zastrzeżeń. Aplikacja nazywa się MinerGate i jest tworzona w celu umożliwienia użytkownikom udostępnienia mocy obliczeniowych swoich maszyn żeby móc wspólnie kopać Kryptowaluty z setkami tysięcy innych użytkowników a zyski rozdziela pomiędzy użtkowników w zależności od ich wkładu wydobycie.Jedna maszyna to nie to samo co kilka tysięcy.

Wcześniej powiedziałem celowo maszyn bo dostępny jest również program komputerowy umożliwiający wykorzystanie naszych sprzętów (np.komputer, koparka, laptop) do kopania walut typu bitcoin. Swoimi wykopanymi walutami możemy zarządzać z poziomu strony internetowej MinerGate (transferować, wypłacać), można również monitorować proces caly wydobycia oraz obliczać rentowność naszych zmagań z kryptowalutami (bo kopanie kryptowalut a nie jedynie poświęcanie mocy obliczniowej sprzętów ale również Koszty Pradu za działanie naszych maszyn).

Wspomniałem że wszytko jest bardzo przejrzyste; przykładowo – włączamy program na komputerze i aplikacje na smartfonie a przy okazji monitorujemy wszystko na stronie MinerGate i widzimy że że minergate widzi że kopiemy na 2 urządzeniach (mamy dwóch „pracowników”) jednocześnie i zlicza nam łączne zarobki ocozpápá (wszystko tak jak na zrzucie ekranu).

Po zainstalowaniu nie pozostaje nam nic innego jak się zalogować do aplikacji lub programu i zacząć kopać. Kopanie jest banalnie proste należy wybrać interesującą nas walutę i kliknąć „jugar” – od tej pory urządzenia zajmą się wydobyciits (v.) V.

PD. Zarówno w programie jak i aplikacji możemy ustawić ilość rdzeni procesora które mają zająć się wydobyciem oraz częstotliwość wydobycia: Low – medium – high ja zalecam bezpieczny tryb low ponieważ la

Ja ustawiłem 3/8 rdzeni procesora i zauważyłem że przy takiej konfiguracji moc obliczeniowa dochodzi do 10h / s (co jak na 3/8 rdzeni jest nieźlym wynikiem). Korzystając z tej konfiguracji zauważyłem że smartfon pobiera przy tym znikome ilości prądu i utrzymuje optymalną temperaturę. Oczywiście tutaj chodzi tylko i wyłącznie o mojego smartfon’a, zachęcam do wytestowania swojego urządzenia „własnoręcznie” w celu lepszej optymalizacji pracy.

banner