Jak Blockchain wpłynie na świat finansowy konferencja 22 agosto 2016 Hotel Marriott Warszawa Las personalidades aumentarán de valor

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji poświęconej nowym technologiom finansowym – kryptowalutom oraz Blockchainowi (Tecnología de libro mayor distribuido). Porozmawiamy o szansach i zagrożeniach dla świata finansów wynikających z nowych technologii, wyjaśnimy pojęcia. Konferencja będzie prowadzona w języku zrozumiałym dla biznesu, prelegenci ograniczą terminologię techniczną do absolutnego minimum, a żargon wykluczą. Programa

jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Europie Środkowej ekspertów w dziedzinie przeciwdziałania nadużyciom gospodarczym. Do niedawna był szefem działu dochodzeń nadużyć w firmie ArcelorMittal. Wcześniej doradzał w zakresie ryzyka nadużyć i przeciwdziałania praniu pieniędzy – m.in. jako Project Manager w Royal Bank of Scotland oraz Ekspert bezpieczeństwa i auditor w Ernst & Joven i Deloitte. Paweł posiada dyplomy Certified Fraud Examiner oraz Certified Internal Auditor. Jako współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający Coinfirm, Paweł opracowuje i wdraża rozwiązania dotyczące identyfikacji i zapobiegania ryzykom nadużyć dla wielu zastosowaowa technologii blockchain.

doświadczony doradca strategiczny zarządzajacy ryzykiem technologicznym. Ekspert technologii cyfrowych z wieloletnim doświadczeniem w spółkach technologicznych, telekomach, globalnych firmach doradczych i softwarowych. Niezależny konsultant, doradzający w strategicznych projektach transformacyjnych dla największych globalnych firm konsultingowych i audytorskich. Specjalizuje się w strategiach cyfrowych, transformacyjnych oraz modelach biznesowych opartych na danych. Pasjonat sieci telekomunikacyjnych, bezpieczeństwa informacji oraz strategii technologicznych. Szef projektów DLT / blockchain w FinTech Poland oraz EuroCloud Poland. Fokus: decentralizacja, digitalizacja, blockchain, dyzrupcja

Specjalista z dziedziny IT i bezpieczeństwa. Prowadzi badania i analizy rynku Blockchain de 2010 roku. Zarządzał wieloalgorytmowymi centrami obliczeniowymi m.in. w technologii dbając o stabilność i efektywność pracy tych systemów. W latach 2011-2013 zarządzał „kopalnią bitcoinów” czyli serwerownią autoryzującą transakcje. Odpowiadał za rozwiązanie znacznej ilości bloków walut nowo rozwijających się. Autor ekspertyz i analiz technologii blockchain. Uczestniczy jako prelegent w licznych warsztatach, hackatonach, sesjach IT a także jako wykładowca dla studentów, kancelarii prawnych, korporacji, a także agencji rządowych. Prowadzi testy wydajnościowe i badania penetracyjne w środowiskach z rodziny Unix dotyczące systemów takich jak Bitcoin, Ethereum, Namecoin, StorJ.

Przez wiele lat pracowała dla jednej z najbardziej technologicznie rozwiniętych gield Papierów wartościowych – Deutsche Boerse que Frankfurcie i Międzynarodowego Depozytariusza Papierów Wartościowych, Clearstream Banking S.A. w Luksemburgu wspierając Międzynarodowe Instytucje finansowe w rozliczaniu ich globalnych transakcji i prowadzeniu portfela inwestycyjnego. Obecnie jest dyrektorem komercyjnym luksemburskiej spółki AIF Management Services S.A. zarządzającej alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi oraz doradczej AtDomco Sarl. Zajmuje się tworzeniem i administrowaniem różnego typu struktur, zarówno w pełni regulowanych (jak SIF SICAV, SICAR) jak również nie regulowanych (AIF autorizados). Głównymi projektami nad którymi pracuje są strategiczne inwestycje funduszy privado / venture capital w tecnologie Blockchain i ogólnie FinTech.

Ekonomista, absolvió Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, posiadacz dyplomu MBA Szkoły Głównej Handlowej. Przedsiębiorca od roku 1993. Por más de un año, se trata de un elemento número 79, que se muestra en su versión original de Krishzami, y que se llama i numizmatami, a także produkcją biżuterii z diamentami. Prowadzi bloga o tematyce finansowej i ekonomicznej – www.slomski.us na którym trafnie przewidział kryzys nieruchomościowy v Jest jednym z pierwszych w Polsce i Środkowej Europie przedsiębiorców, który zaczął akceptować płatności w walucie Bitcoin już w roku 2011.

jest założycielem grupy ITCI. Más de 2000 roku zajmuje się usługami konsultingowymi z obszaru planowania podatkowego, desde 2002 roku świadczy również usługi dotyczące międzynarodowych podatków oraz planowania korporacyjnego. Od kilku lat zaczęła łączyć dotychczasową praktykę tworzenia struktur optymalizacyjnych z planowaniem sukcesji i ochroną majątku. Podejmuje się usług powierniczych, jest kuratorem spadków, ma pieczę nad aktywami w interesie i na rzecz Klientów. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2013 roku ukończyła aplikację adwokacką przy Warszawskiej ORA. Jest członkiem międzynarodowej grupy ekspertów Society of Trust and Estate Practitioners (STEP), gdzie ma możliwość bieżącej wymiany poglądów oraz zdobycia recuento de los animales en los que se trata, a continuación, en los precios de los animales o en los que se encuentra en el lugar de trabajo. Jost ostatnie działania podejmowane s w w interesie inwestorów polskich, którzy wskutek załamania się bankowości cypryjskiej mają zamrożone i zredukowane aktywa.

Przedsiębiorca, CEO i założyciel platformy P2P lendingowej GetLine, prodigty tworzy finansowe nowej generacji od 2012 roku. Pasjonat fizyki, filozofii i programowania w Pythonie. De 2011 roku zajmuje się edukacją związaną z aplikacjami rozproszonego rejestru i kryptografii. Ekspert kryptowalut, specjalizuje się w programowalnych pieniądzach i budowaniu usług finansowych nowej generacji (m.in. Ethereum i inteligentne kontrakty). Praktyk social credit scoringu, twórca systemów oceny ryzyka kredytowego. Wyznaje cztery zasady skutecznego inwestowania: dywersyfikacja portfela, optymalne zarządzanie ryzykiem, statystyka oraz algorytmy poznawcze. Łączy je w doradzaniu inwestorom w dziedzinie inteligentnego wykorzystania danych, zastosowań aprendizaje de la máquina oraz metod matematycznych do kreowania dochodowych portfolio.

Ekspert z dziedziny Cyfrowych Walut i Blockchain. Autor jednego z pierwszych w Europie portali poświęconych tej tematyce – www.satoshi.pl. Organizador pionierskich w Polsce konferencji P2P / Social Lending oraz Bitcoin. Korektor i współautor licznych opracowań dotyczących systemów płatności, prelegent na konferencjach i seminariach m.in. w Liechteinstein i Montevideo. Absolwent Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współzałożyciel Coinfirm.io – platformy służącej do analizy, monitorowania i raportowania transakcji w sieci Blockchain, która ułatwia i umożliwia przestrzeganie procedur Compliance oraz AML / KYC.

Koszt zawiera udział jednej osoby w konferencji zgodnie ze zgłoszeniem, materiały, certyfikat i catering. Warunkiem uczestnictwa jest odesłanie na adres a. Kraszewska@personalities.pl skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego rozpoczęciem konferencji. Ewentualną rezygnację z udziału należy przesłać na adres a.kraszewska@personalities.pl. W przypadku rezygnacji później niż na 3 dni robocze przed rozpoczęciem konferencji pobrana zostanie opłata w wysokości 100% opłaty za udział. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w konferencji powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. Możliwe jest zastępstwo zgłoszonego uczestnika. Wpłat należy dokonywać na konto: 84 1300 0000 2016 9613 8000 0001 (Alior Bank). W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika. Przesłane zgłoszenie jest jednoznaczne z zawarciem wiążącej umowy pomiędzy zgłaszającym a firmą Personalidades Katarzyna Łasak; oznacza akceptację warunków uczestnictwa i zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych zgłoszonych uczestników w celach promocji i marketingu. Wyrażający zgodę na przetwarzanie danych mają prawo kontroli i weryfikacji przetwarzania danych, które ich dotyczą oraz do odwołania udzielonej zgody.

banner