Islam nielegalny cómo ganar dinero en línea sin encuestas

Myślałam, że religią można nazywać ideologię, która zakłada dobrowolną relację z Bogiem. Tu nie ma dobrowolności, jest przymus, więc nie jest to religia, lecz system totalitarny wprowadzany przemocą. To oni każą wyrzec się swojej wiary chrześcijanom i określają, że niewierni powinni zostać zamordowani. I odstępcy, którzy chcą się nawrócić na chrześcijaństwo, również. Para bromear sprzeczne z Konstytucją RP.

Jest napisane w Koranie, w ponad stu wersach, że trzeba zwalczać niewiernych, czyli takich jak ja. Jeśli mówią, że wierzą w a, co jest w Koranie, mówią mi otwarcie, że nie powinnam mieć praw. Skąd pan wie, że nie każą swoim współwyznawcom? Ponadto są teraz w mniejszości i sami mówią, ¿eres un przy petrodolarach z Arabii Saudyjskiej ich dzieci mogą zostać zradykalizowane? Radykalizacja może przebiec w bardzo łatwy sposób, gdyż jest potwierdzona w Koranie.

Jak mam wierzyć tradycji sufickiej, kiedy Mahomet mówi wprost, że muzułmanie mogą kłamać, żeby szerzyć dżihad, islam? Transcendencję można osiągnąć w islamie tylko w jeden sposób: przez mord niewiernych, opanowanie ich. Jeśli więc ktokolwiek chwali pedofila i mordercę i mówi, żestá de jest wzór do naśladowania, de jest para dla mnie potencjalny kryminalista, na którego trzeba zwracać baczniejszą uwagę. Chociaż nie ukrywam, że mam w pamięci fakt, że gdy ktoś mówi, że jest muzułmaninem, to tak naprawdę on nie ma wyboru i musi tak mówić. Dlatego ich nie osądzam. No te preocupes, gdy ktoś broni tej ideologii, ponieważ broni zła.

Tak, bo to jest niezgodne z naszym prawem, konstytucją i szczerze mówiąc, wątpię, por większość obrzezanych dziewczynek dziewczynek, bitych i gwałconych kobiet uważała a la z el bazar de los animales Owszem, wielu muzułmanów może nawet nie czytało Koranu, niektórzy mogą być muzułmanami nieświadomymi. A, chronią, jest łamaniem naszego prawa, trzeba więc chronić ludzi przed pewną ideologią. Jeśli ktoś chce mieć osobistą relację z Allahem – to nikt mu nie będzie zakazywał.

Czym innym jest próba pomocy muzułmanom w odkryciu pełnej prawdy o Koranie, un czym innym próba wprowadzenia ustawowego zakazu. Spotkałem byłych muzułmanów, którzy zostali chrześcijanami – jeden z nich przyjął chrzest, bo jego sąsiad chrześcijanin poprosił ir a przeczytanie Koranu. Po tej lekturze sam zaczął rozstawać się z islamem. Gdyby ten chrześcijanin powiedział mu, że to, w co wierzy, jest złe, być może nie odkryłby Chrystusa.

W Europie está bien. pół miliona obrzezanych kobiet. Dla nich jest to okrutny system. Ich tragedia najbardziej mnie boli. Winę wiele cierpień kobiet, za to, że muzułmanki muszą chodzić w takim, un nie innym stroju, że s morderstwa honorowe, że one nie mogą odstąpić od religii, bo inaczej zostaną zabite, ponosi islam. Para, że ​​wszystko dzieje się na terenie Europy, jest dla mnie dużo większą tragedią niż a, że ​​ktoś może nagle zostać urażony tym, iż ja mówię, żee jest niezgodne z naszzym prawemz. Nie ma we mnie tolerancji na ludzkie cierpienie. Zawsze będę stała po stronie ofiar i nie będę usprawiedliwiać kryminalnych zachowań.

banner