Inwestycja w DasCoin! Kacper Pikacz – Zarabianie w internecie oraz Inwestycje litecoinpool aplicación

Czy słyszałeś kiedyś pojęcie kryptowaluta? Jest para krótko mówiąc waluta cyfrowa. Najbardziej popularną w tej chwili kryptowalutą jest BitCoin. Ma ona ogromną przewagę nad typowymi walutami i kontami bankowymi. BitCoin nie ma właściciela, nikt nie ma nad nim kontroli. Oznacza to, że nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków lub zabrać Ci pieniędzy. Możesz wysyłać pieniądze anonimowo z jednego końca świata na drugi w zaledwie kilka sekund, praktycznie za darmo. BitCoinami możesz opłacać transakcje w internecie płacąc za zakupy, możesz wypłacać bitcoiny z bankomatu, a nawet kupić za nie samochód! Bestas de Waluta Całkowicie bezpieczna. Istnieje na rynku już 8 lat i do tej pory nikomu nie udało się włamać do sieci BitCoina i ukraść pieniędzy z portfela. Coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie BitCoina jako akceptowalną formę płatności.

Wyobraź sobie teraz taką sytuację – jest rok 2010 i dowiadujesz się, że powstała pierwsza internetowa kryptowaluta BitCoin. Na początku była praktycznie bez wartości, ale teraz na giełdzie jeden BitCoin jest warty 1 $. Myślisz sobie – ciekawy projekt, kupię sobie tych bitcoinów za 100 $. Z jednej strony jest to 300 zł więc szkoda byłoby stracić, ale gdyby ten projekt wypalił i za 2-3 lata jeden bitcoin kosztowałby 10 $, to ze 100 $ zrobiłoby się 1.000 $. Co Ty byś zrobił w takiej sytuacji?

Nie wiem co Ty byś zrobił ale powiem Ci co ja zrobiłem – NIC. Przeczytałem news o bitcoinie, zamknąłem stronę i wróciłem do swoich spraw … Yo jeśli nie znasz historii bitcoina to powiem Ci co wydarzyło się po trzech latach. Wartość BitCoina nie wyniosła 10 $, po trzech latach kosztował en 1.200 $ !!! Oznacza to, że BitCoiny kupione za 100 $ były warte 120.000 $! Co prawda była to duża bańka spekulacyjna i później cena mocno spadła, jednak po tym załamaniu cały czas systematycznie rośnie i w 2017 roku znów osiągnęła 1.000 $.

Czy Ty równiez przegapiłeś swoją szansę? Nic nie szkodzi, teraz masz kolejną! Más información Powstania BitCoina powstało kilkaset kryptowalut ale jedynie kilka osiągnęło mniejszy lub większy sukces. Chciałbym Ci jednak przedstawić projekt który ma szansę stać się rewolucją w świecie kryptowalut. DasCoínas vajilla de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la vajilla de la vena Pozwól, że przedstawię Ci najważniejsze informacje.

Spójrzmy na popularnego BitCoina. Aby transakcja została potwierdzona, musi zostać wpisana do bloku y następnie do łańcucha bloków. Każde potwierdzenie oznacza, że ​​transakcja została zapisana w bloku. Przyjęło się, że transakcja zostaje w pełni potwierdzona po uzyskaniu trzech potwierdzeń w sieci. Czas pomiędzy kolejnymi blokami a około 10 minutos. Spójrzmy zatem na wykres przedstawiający średni czas, potrzebny na potwierdzenie transakcji.

Twórcy DasCoina de 2015 roku prowadzą rozmowy z największymi przedstawicielami obsługującymi płatności bankowe, takimi jak VISA czy MASTERCARD. Na rynek ma zostać wprowadzona autorska aplikacja or nazwie DasPay, która umożliwiać będzie płacenie za swoje zakupy DasCoinami! Oznacza to możliwość płatności telefonem w ponad 50 milionach punktów handlowych na całym świecie.

Przedstawię Ci teraz sposób ich obliczania. Załóżmy, że kupujemy licencję za € 5000. Otrzymujemy 65.000 cykli, bonificación + 10% od ilości wynikającej z licencji (+6.500) co łącznie daje nam 71.500 cykli. Dla tej licencji dostępne są również dwa upgrade. Actualizar a nic innego jak podwojenie ilości naszych cykli, które nastąpi po około 108 dniach. Zatem po pierwszym actualización będziemy posiadać 143.000 cykli, natomiast po drugim upgrade będzie ich już 286.000. Wartość tę dzielimy przez bloqueo de frecuencia (286.000 / 14.2 = 20.141).

Jak widzisz im wyższy bloqueo de frecuencia tym mniej monet otrzymamy, dlatego tak ważne jest kupienie licencji jak najwcześniej. Bloqueo de frecuencia wzrasta co ok. 2 tygodnie. W momencie zakupu licencji, aktualny bloqueo de frecuencia zapisywany jest dla naszego konta. Oznacza to, że jeśli za jakiś czas wzrośnie en np. do 10, to tak otrzymamy ilość monet adekwatną do bloqueo de frecuencia 14.2.

Wröćmy do naszego przykładu, otrzymaliśmy 20.141 monet. Licence kosztowała € 5000, zatem cena jednej monety wyniesie 5000 / 20.141 czyli 0.25 €. Wg prognoz analityków cena DasCoina może osiągnąć już 5,5 € po pierwszych dwóch latach. Załóżmy jednak, że cena jednej monety osiągnie „tylko” 1 €. Jeśli kupimy licencję za 5000 € a po dwóch latach sprzedamy każdą z monet po 1 €, to otrzymamy 20.141 € co daje 15.141 € czystego zysku!

Jak widzisz DasCoin ma ogromne szanse na zostanie najlepszą inwestycją w 2017 roku. Czy historia z BitCoinem nie dała Ci do myślenia? Oczywiście nie mam zamiaru Cię przekonywać, że DasCoin odniesie taki sukces jak BitCoin i jego cena dojdzie do 1.000 $. Jednak nawet w przypadku osiągnięcia przez DasCoina ceny 10 €, co jest bardzo prawdopodobne, będziesz mógł go sprzedać nawet 100 razy drożej!

WAŻNE – wszystkie pieniądze zarobione w programie partnerskim obowiązuje system podziału 60% / 40%. Oznacza to, że 60% zarobków dostajemy w EURO i ry p g p po p r p uc y po p mo inteligentny kontrakt. Wszystkie prowizje rozliczane są raz w tygodniu – w poniedziałek.

Jak sama nazwa wskazuje, otrzymujemy prowizję od sprzedaży licencji. Prowizja wynosi 10%. Załóżmy zatem, że poleciliśmy DasCoina jako inwestycję naszemu dobremu znajomemu, który postanowił kupić licencję za 5.000 €. Otrzymujemy 10% tej kwoty, czyli 500 €, z czego 60% (300 €) możemy wypłacić, natomiast pozostałe 40% (200 €) wędruje na nasz Balance de la reserva. 2. Prowizja z planu binarnego: 10%

Drugim rodzajem prowizji s dochody z planu binarnego, czyli tzw. drzewka Wróćmy do naszego przykładu. Mamy już znajomego z wykupioną licencia 5.000 € i umieszczamy go po jednej ze stron naszego drzewka, przykładowo z lewej. Następnie zapraszamy kolejną osobę, która wchodzi za 2.000 € i umieszczamy ją po przeciwnej stronie. Prowizję 10% otrzymujemy ze słabszej nogi, czyli tej na której jest mniejszy obrót, nieskończenie wiele poziomów w dół! Zatem naszą słabszą nogą jest noga prawa, na której mamy 2.000 € obrotu. Otrzymujemy 10% prowizji od tej kwoty (200 €), czego ponownie 60% idzie do wypłaty, pozostałe 40% na Reserve Balance. Warunkiem do zarabiania z planu binarnego jest własna sprzedaż na poziomie 500 EUR na nodze lewej i 500 EUR na nodze prawej.

Trzecia prowizja a tzw. Bonificación correspondiente. Oznacza to tyle, że otrzymujesz prowizję z zarobków swoich poleconych z planu binarnego. Wröćmy do naszego przykładu i trochę go zmieńmy. Masz po lewej stronie poleconego za 5000 € i po prawej poleconego za 2000 €. Teraz Twój znajomy po prawej zaprasza dwie osoby, również za 2000 € i 5000 €. Spójrz na poniższą grafikę:

Teraz sytuacja się zmieniła i lewa noga jest Twoją słabszą i to z niej dostaniesz prowizę (500 €), bo po lewej stronie masz łącznego obrotu 5.000 € por persona y 9.000 €. Teraz popatrz jak działa bonificación correspondiente. Twój polecony zaprosił dwie osoby, za 2000 € i 5000 €. Zatem Twój znajomy ze swojego drzewka zarabia 10% z 2000 € czyli 200 €. Ty otrzymujesz od tej kwoty prowizję 10% jako Matching Bonus, czyli 20 €. Warunkiem do zarabiania z juego bonusu jest własna sprzedaż na poziomie 500 EUR na nodze lewej i 500 EUR na nodze chica guay oraz tytuł kwalifikacyjny. W zależności od wykupionej licencji lub zrobionego własnego obrotu będziesz dostawał bonificación correspondiente nawet do 5 poziomu!

Każdy Twój bezpośredni polecony a Twój tzw. poziom pierwszy. Za osoby w pierwszym poziomie otrzymujesz 10% Bonusu a juego zarobków z drzewka binarnego. Każda osoba jaką wprowadzi Twój bezpośredni polecony staje się automatycznie Twoim drugim poziomem, z którego otrzymujesz już 15% zarobków! Kiedy osoba z Twojego drugiego poziomu kogoś poleci, staje się en trzecim poziomem i tak pięć poziomów w dół. Przedstawię Ci teraz ile procent możesz zarobić z każdego poziomu:

banner