Instalacja Linuksa na martwym borsuku. logo de eth zurich

Krok 2: Szczegółowo zbadaj borsuka pod kątem ewentualnych uszkodzeń mechanicznych, w szczególności uszkodzeń kręgosłupa, czaszki i łap. Martwe borsuki pozbawione s funkcji samonaprawczych. Niesprawny narząd ruchu ogranicza mobilność. Uszkodzenia mózgu i kręgosłupa mogą mieć negatywny wpływ na wydajność systemu, lub całkowicie uniemożliwić rozruch. Poważne zniszczenia mechaniczne naruszają warunki wszelkich jawnych i ukrytych gwarancji zgodnych z prawem każdego państwa, również znajdującego się w równoległym wszechświecie comasasasasasasasasepp.ap.es.as.

Krok 5: Zainstaluj na borsuku antenę identyfikacyjną (powinna być dołączona do karty). Borsuk może działać bez anteny, ale nie jest to zalecane ze względów bezpieczeństwa. Antena służy do weryfikacji połączenia karty Duppy ™ z borsukiem. Bez niej można łatwo przejąć kontrolę nad urządzeniem przy użyciu dowolnej kompatybilnej karty. Aby zainstalować antenę, należy zrobić małe nacięcie na karku, następnie wepchnąć antenę pod skórę. Antena powinna leżeć wzdłuż kręgosłupa, w miarę możliwości ściśle do niego przylegając.

Krok 6: Sistema Zainstaluj operacyjny. VüDü jest najpowszechniejszą dystrybucją Linuksa przeznaczoną na borsuki i inne spokrewnione gatunki. VüDü Linux jest rozwijany przez niemieckich programistw, którzy pracowali nad projektem SuSE zanim założyli studio Twisted Faces Software en Jamajce. Alternatywą jest Pooka, dostępna na SoulForge.net, a także opracowana przez deweloperów z Polski i Czech dystrybucja Zemřel, oparta na jądrze SpiritInTheSky-Linux, BSDead lub autorskim Trupix. Pooka i Zemřel mogą nie obsługiwać niektórych niestandardowych urządzeń. Znanych jest kilka przypadków, w których użytkownicy osobników znalezionych na terenach o podwyższonym stopniu radioaktywności skarżyli si usted tiene una copia de seguridad. Użytkownicy Pooki mogą również doświadczać nieprzewidzianych problemów z widzialnością sprzętu podczas kożystania z wbudowanania narzędzia Harvey SeeMeNot, służącego uczina de la balsa de la quincilla en el que se inspira la paz.

· Systemowe pliki konfiguracyjne i sterowniki duchowe powinny znaleźć się na niewielkim zwoju pergaminu umiejscowionym pod przysadką i stanowiącym partycję / etc. Pergamin powinien mieć wolne miejsce na zapis hasła, dodatkowych plików konfiguracyjnych i niektórych programów pomocniczych, takich jak NecroNull czy Seele Manager. Instalación de paquetes VüDü dostarczany jest z dwoma prekonfigurowanymi arkuszami pergaminu. Jeżeli pobrałeś kopię systemu ze strony Twisted Faces Software, należy znaleźć odpowiednio wykwalifikowanego kapłana santeryjskiego, Vudoun, wiccańskiego lub chrześcijańskiego, który przyquilcoypícol de la paridad de la paridad de la parcela de la quiebra. Sprawdź stronę domową VüDü, aby znaleźć kapłana w Twojej okolicy.

Krok 7: Zainstaluj wszystkie potrzebne programy. Jeśli pobrałeś VüDü ze strony producenta, zainstaluj metapakiet base przy użyciu menadżera pakietów. Jeśli zamówiłeś pakiet instalacyjny, w pudełku powinien znajdować się duży arkusz pergaminu zawierający kompletny kod dystrybucji. Złóż go techniką origami w kształt zwierzęcia, na którym instalujesz system (instrukcje dla najbardziej powszechnych zwierząt znajdziesz w pudełku). Wewnątrz pergaminowego borsuka umieść odrobinę krwi i sierści zwierzęcia.

Krok 8: Umieść borsuka pośrodku ognioodpornej powierzchni. Upewnij się, że wentylacja w pomieszczeniu jest sprawna i wszystkie drzwi są pozamykane. Wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne. Używając krwi borsuka namaluj wokół jego ciała pentagram o średnicy ok. 3dm. Pergaminową figurkę umieść na jednym z ramion pentagramu i podpal, inwokując sentencję rozruchową:

Pergamin powinien palić się na zielono. Czarne lub szare płomienie wskazują niepoprawne złożenie figurki. Fioletowe płomienie oznaczają kernel panic. W przypadku ich wystąpienia należy niezwłocznie przerwać instalację, gasząc ogień wodą święconą i poszukać schronienia w najbliższym kościele lub innym konsekrowanym miejscu. Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniego schronienia, należy w celach zapobiegawczych zamówić egzorcystę na czas instalacji.

Baden borsuk ani komputer nie został zraniony podczas testowej instalacji. Twoje rezultaty mogą się znacząco różnić od naszych, w zależności od wielu czynników. Borsuki zombie y nielegalne w wielu gminach Kalifornii i Winsconsin, y w Teksasie muszą być przez cały czas trzymane na smyczy. Borsuki zombie mogą poruszać się z dużą prędkością i są podatne na nagłe przyspieszenia. Jeżeli przewozisz borsuka samochodem, jedź ostrożnie i unikaj gwałtownych manewrów. Konsumpcja muchomorów lub afrykańskich węży przez borsuka może spowodować emisję chwytliwej muzyki techno. Nie naśmiewaj się z borsuków zombie. Zbyt długie użytkowanie borsuka może skutkować trądzikiem, zapaleniem płuc, chorobami nowotworowymi, anemią, amnezją, dziwną zmianą pogody lub końcem świata. Po okresie użytkowania należy skonsultować się z lokalnym przedsiębiorstwem składowania / utylizacji odpadów w celu ustalenia odpowiednich protokołów składowania truchła. Nie wkładaj borsuka do ust. Pod żadnym pozorem tego nie rób. Nawet nie próbuj. Nie obchodzi mnie, że jesteś śmiertelnie ciekawy, jak smakuje. Po prostu nie. Autor poradnika NIE odpowiada za Zadné szkody materialne, psychiczne, duchowe, społeczne, ezoteryczne, astralne, z związane efektami kwantowymi, nieoczekiwanymi przemianami termojądrowymi, wyładowaniami atmosferycznymi, otwarciem PortalU hacer wymiarów piekielnych, ani Zadné INNE na Skále Lokalna, Panstwowa, kontynentalną, globalną i Międzygwiezdną. Borsuki zombie nie są przeznaczone dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

banner