Instalacja certyfikatu SSL krok po kroku Poradnik JakSieRozwijac.pl billetera de bitcoin mac os x

Certyfikat SSL pozwala stronie / domenie otrzymać " zieloną kłódkę", a tim samym wzbudzić zaufanie wśród internautów, czytelników czy potencjalnych klientów. Nie chcesz przecież, aby osoby trafiające na Twoją stronę były informowane o tym, ze znajdują się na niebezpiecznej stronie i mogą ich dane być zagrożone. A dzieje się tak, gdy strona nie posiada certyfikatu SSL, użytkownicy korzystają z popularnej przeglądarki Chrome czy z innych opartych na tym samym silniku. Własnie dlatego powinna Cię zainteresować instalacja certyfikatu SSL, która nie okazuje się aż tak skomplikowana. O tym poniżej.

Komunikaty SSL sprawiają, że zachodzi bezpieczna komunikacja pomiędzy Twoją stroną www, a użytkownikami i ich danymi. Takie certyfikaty s więc szczególnie potrzebne na stronach, gdzie użytkownicy się rejestrują, logują, dokonują zakupów, zapisują na newsletter bąd wypełnianiaą inne formze. Wszystkie dane pozostawione na stronie z certyfikatem SSL sz przesyłane w sposób szyfrowany.

Jeśli posiadasz stronę internetową i zakupiony hosting z domeną, skontaktuj się z firmą hostingową. Poznaj ich ofertę na certyfikaty SSL. Zainstalowanie certyfikatu w taki sposób może okazać się o wiele prostsze. Ale często rozwiązanie a nie jest zawsze tanie. Czasami oszczędniej jest zakupić certyfikat SSL na zagranicznej stronie. A co później?

Wchodzisz na ssls.com, następnie przechodzisz na dół strony i zatrzymujesz się tam, gdzie są widoczne różne oferty certyfikatów SSL. Podstawowy para " PositiveSSL", który kosztuje od 3-6 $ za rok (w zależności czy jest promocja). Klikasz w "PossitiveSSL", a następnie w koszyczek pomarańczowy z ceną. Broma możliwość wyboru czy chcesz na 1 rok czy od razu na 2. Autor de razu na 2, wygodniejsze rozwiązanie.

Później masz możliwość wyboru, jak potwierdzisz własność do domeny, czyli jak udowodnisz, że dana strona należy do Ciebie. Warto wybrać correo electrónico opcję. Wtedy, gdy posiadasz do domeny podpięte konto pocztowe, np. admin@twojastrona.pl lub postmaster@twojastrona.pl, a właśnie na ni będziemy mogli otrzymać odpowiedni correo electrónico. Tam wystarczy kliknąć w odpowiedni link i potwierdziłeś już w ten sposób własność do domeny.

Dzięki temu za chwilę otrzymasz certyfikat SSL en su dirección de correo electrónico. Jeśli nie wiesz, jak taką pocztę correo electrónico utworzyć w DirectAdmin to zajrzyj do artykułu " Jak założyć własną pocztę e mail". Gdy mamy już potwierdzoną własną do domeny i opłaciliśmy certyfikat, to co dalej? Jak Przebiega instalacja certyfikatu SSL con DirectAdmin? Przekonajmy się krok correos kroku.

Później wybierasz opcję na samym dole " Kliknij Tutaj" aby wkleić Certyfikat root CA. Descargo de responsabilidad: Kiedy otrzymasz certyfikat od centrum certyfikacji, wklej certyfikat w polu zaraz za kluczem CA (w nowej linii) i kliknij "zapisz". Zaznaczasz więc opcję "użyj Certyfikatu centrum certyfikacji" i klikasz w "zapisz". Nie przejmuj się tym, że polo jest puste, zapisujesz, un później będzie a pole uzupełnione.

Sprawdź następnie stronę główną i wszystkie podstrony oraz artykuły. Jeśli nie wszystkie strony i wpisy w wordpressie otrzymały "zielona kłódkę", wystarczy je edytować i następnie kliknąć w edycję " tekstowy". Wtedy klikasz na klawiaturze w ctrl + F i wpisujemy w pole szukaj " http". Dzięki temu ukażą się nam pewne linki dotyczące naszej strony, video y vídeo, które jeszcze mogą posiadać początek http. Wtedy wystarczy pozmieniać na https i zapisać. Nie ma potrzeby zmiany na https linków wychodzących, czyli niezwiązanych z naszą witryną &# 128578;

banner