Innowacje w branży mody – Moda przyszłości HarpersBazaar.pl dónde comprar con bitcoin

Zgodnie z ostatnim raportem McKinsey & Empresa globalny wzrost sprzedaży w branży mody w 2018 roku wyniesie od 3,5% hace 4,5%. Para wynik nieco lepszy niż w ubiegłych latach. Jednak por faktycznie osiągnąć taki rezultat, marki muszą wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Jakich zmian możemy spodziewać się w przeciągu kilkunastu najbliższych miesięcy? “Klient Nasz Pan”

Powiedzenie stanie się jeszcze bardziej Adekwatne. Wymogi stawiane przez nas, czyli konsumentów, są się coraz bardziej wyszukane. Coraz częściej kupujemy przez internet. Domagamy się jeszcze bardziej interaktywnych platform. Oczekujemy dwudziestoczterogodzinnej obsługi (popularne stają się czaty z konsultantami na stronach internetowych, dostępne 24 godziny na dobę) i darmowej, ekspresowej wysyłki (najlepiej do 48 godzin opkkkakí). Zanim zapłacimy za paczkę, chcemy przymierzyć jej zawartość (tê opcje oferuje już Amazon Try-Before-You-Buy). A na dodatek wybieramy marki, które odzwierciedlają nasze wartości. Wymagamy informacji z jakich materiałów, w jakich warunkach oraz gdzie została wyprodukowana nasza nowa sukienka czy nowa para spodni. Stawiamy na rzeczy firm, które są autentyczne, i które nie mają nic do ukrycia. Jednocześnie nie jesteśmy obojętni na ceny.

Gdy jednak zdecydujemy się na zakupy w sklepie stacjonarnym, i tak będziemy korzystać z technologii. Na przykład skanować metkę danego produktu, por poznać jego „historię”, sprawdzić cenę czy dokonać transakcji przez aplikację w recuento de la fama de la empresa a la que se le ha dado una fama. Blockchain

Blockchain to technologia, dzięki której narodził się Bitcoin. W Roku 2018 znajdzie również swoje zastosowanie w Branży mody W związku z tym, że konsumenci chcą dokładnie znać łańcuch dostaw, niektóre marki stosują Blockchain w celu udostępnienia tych danych. Już podczas tygodnia mody w Szanghaju w 2016 roku, nowojorska marka Babyghost wszyła czipy do rzeczy ze swojej kolekcji, por goście za pomocą aplikacji mogli dowiedzieć się więcej j danymuk ucuk ucuk ucuk ucuk dukiedzie si ę Z kolei niedawno firma jubilerska De Beers ogłosiła.

Podczas mojej ostatniej rozmowy z modelką Zuzą Bijoch dowiedziałam się, że w 2018 roku będziemy oglądać więcej pokazów kolekcji, które nie będą odbywać się na klasyczn wyy Kolekcje nabiorą formę nieco bardziej statyczną i organizowane będą między innymi w showroomach czy w muzeach. Inne domy mody postawią wyłącznie na technologię. Organizacja pokazów jest kosztowna, ich transmisja przez media społecznościowe pomaga w dotarciu do większej ilości konsumentów w szybszym czasie. Projektanci postawią także na różnorodność wśród modelek – do swoich kampanii będą angażować dziewczyny w różnych rozmiarach i w różnym wieku. Para kolejny krok w stronę konsumentów.

Ochoło 10 lat temu popularne stały się blogerki modowe, które szybko osiągnęły status influencia. Początkowo ich domeną były produkty z branży modowej. Jednak w Roku 2018 udowodnią, że reklamują cały segment lifestyle – wnętrza, samochody, jedzenie, podróże … Ich rekomendacje dla wielu konsumentów s najbardziej przekonujące. Teraz jednak dowiemy się, która z rekomendacji jest autentyczna, a która … opłacona. Na przykład w Stanach Zjednoczonych, Comisión Federal de Comercio wymaga, por influencerzy ujawniali, kiedy dana współpraca wiąże się z kontraktem z daną marką. Wystarczy po prostu hasztag #ad, albo opis “asociación pagada” por ejemplo.

banner