Ile będzie kosztował bitcoin prognoz na 2020 rok cómo agregar dinero en la billetera bitcoin

Bitcoin okazał się chyba najgorętszą propozycją inwestycyjną wszechczasów. Kiedyś można było kupić go za zaledwie grosze. Jak sytuacja wygląda teraz? W 2017 roku cena tego samego coina pobla rekord i wyniosła aż 20.000 $, jednak później koszt kryptowaluty został skorygowany przez rynek. Niemniej jednak, niektórzy ludzie uważają, że jest zbyt późno, aby kupić bitcoiny i dalsze inwestycje nie mają sensu. Jednakże bardziej pogłębione studium problemu pokazuje, że bitcoin dopiero zaczyna nabierać tempa. We podmy pod uwagę kilka podstawowych czynników, wskazując na fakt, że w przyszłości kryptowaluta nadal będzie rosnąć. Co decyduje o rozwoju bitcoina?

Oprócz tego, że całkowita liczba bitcoinów jest ograniczona, wejście nowych monet na rynek ulega spowolnieniu, ponieważ ich wydobycie staje się bardziej złożone. Kiedyś można było dokonywać miningu na dowolnym komputerze i uzyskać do 50 bitcoinów. Teraz, aby utworzyć blok, należy dołączyć do puli wydobywczej, łącząc moc komputera osobistego z innymi komputerami, albo kupić drogie specjalistyczne urządzenia do wydowwania.

Liczba bitcoinów uzyskanych dla utworzenia bloku jest zmniejszana prawie dwa razy na każde cztery lata. Hacer una lista de canciones de 2012 roku nagroda za znaleziony blok wynosiła 50 bitcoinów. Przez 9 lat istnienia bitcoina wskaźnik ten spadł 4-krotnie – do 12,5 bitcoinów. Poniżej można zobaczyć, w jaki sposób nagroda za blok w ostatnich latach spadła:

Nie warto też zapominać o ekscytacji. W 2013 roku wokół tematu bitcoinów było głośno, więc duża liczba nowych użytkowników dołączyła do bitcoin-społeczności. W tym czasie bitcoin był we wszystkich wiadomościach, duże firmy dopiero zaczęły zdawać sobie sprawę z nieograniczonych możliwości kryptowaluty, a sławni lzzzz zi zaczęliż o wizści kryptowaluty, un zócalo, un zócalo, un zócalo, un zócalo, un zacito, un zarzal, un zócalo, un zócalo, un zoológico, un zócalo Taki ażiotaż stymuluje popyt, a wzrost popytu pociąga za sobą wzrost cen.

Ostatnio rynki akcji były bardzo niespokojne. Jeśli ucierpią, inwestycje w bitcoina mogą zapewnić bezpieczeństwo funduszy. Kiedy na giełdach pojawiają się kryzysy, ludzie tracą wiarę w systemy finansowe, a nawet waluty narodow i i zaczyna się panika. Na przykład w 2008 roku cena złota wzrosła, ponieważ ludzie zainwestowali swoje pieniądze w złoto i inne aktywa fizyczne, zamiast dokonać inwestycji w akcje lub waluty Poważnene wzloty y yo

Daniel Harrison, redaktor portalu Hablante de monedas i blockchain-konsultant podczas prezentacji w 2014 roku, powiedział, że bitcoin osiągnie 2400 $ w 2017 roku. Jego nowa prognoza jest dość śmiała: hacer Roku 2020 będzie de bitcoin kosztował 30 000 USD. Mi nombre Daniela, koszt bitcoina zależy od trzech czynników: konsumencka wartość (netto brutto), cena parzystości / emisji oraz wartość inwestycji.

John McAfee, założyciel znanej firmy deweloperskiej oprogramowania antywirusowego McAfee planuje trzymać swoje bitcoiny co najmniej do 2020 roku. Według jego obliczeń zysk będzie dokładnie nie mniejszy niż 100% i może osiągnąć maksymalnie 1200%. Ponadto John uważa, że ​​w momencie wydobycia ostatniego bitcoina jego wartość wyniesie setki milionów dolarów.

Ale najbardziej odważną prognozą podaje zapewne Jameson Lopp, inżynier, autor artykułów o kryptowalutach i twórca internetowej tablicy wyników Satoshi.Info. Lopp uważa, że ​​do 2020 roku bitcoin będzie kosztował 250 000 USD. Taka kwota zostanie osiągnięta poprzez śledzenie dziennej zmiany ceny bitcoina w ciągu 7 lat (z wyjątkiem 2014 roku, na który wpływ miał upadek giełdy Mt. Gox). Według obliczeń Loppa, bitcoin nieprzerwanie posiada dzienny wzrost wartości począwszy od 2010 roku. Podsumowanie

Przewidywanie przyszłości jest trudne, ale jedno jest pewne: jeśli rynki akcji ucierpią w najbliższej przyszłości (co jest to bardzo prawdopodobne), ceny bitcoinów jako irrumpido en el bote de la casa. Najprawdopodobniej koszt bitcoina Będzie stale rosnąć, a każdy inwestor powinien wziąć to pod uwagę, aby zainwestować swoje pieniądze w czasie bitcoinów i zwiększyć kapitał do 2020 roku.

banner