I, tak jak w przypadku bitcoin qt revisión del comerciante de bitcoin

Jego wypowiedzi se ha enviado a la página de inicio de la sesión de la biblioteca de la SEC Jaya Claytona na temat bitcoin. W sumie te dwa zestawy uwag dostarczają najjaśniejszego zrozumienia tego, w jaki sposób agencja regulacyjna postrzega rynek kryptokurrency. W istocie, kiedy kryptokurrency staje się wystarczająco zdecentralizowana, jak to powszechnie znane bitcoin i eter, agencja nie postrzega jej już jako zabezpieczenia. Natomiast mniejsze początkowe oferty monet, czyli ICO, są prawie zawsze papierami wartościowymi w oczach SEC. Para rozróżnienie ma znaczenie, ponieważ guerra de papel podlegają tym samym przepisom, co zwykłe akcje. Pomaga w rozwoju Bitcoin Revolution

„Opacio o moje rozumienie obecnego stanu eteru, sieci Ethereum i jej zdecentralizowanej struktury, aktualne oferty i sprzedaż eteru nie są transakcjami papierami wartościowymi” – powiedział “Yo, tak jak w przypadku bitcoin revolution https://www.geldplus.net/pl/bitcoin-revolution-oszustwo/ zastosowanie reżimu ujawniania federalnych przepisów dotyczących papierów wartościowych do bieżących transakcji w eterze wydaje się mieć niewielką wartość dodaną ”.

Joe Lubin, współzałożyciel Ethereum i założyciel CosenSys, dużej firmy aplikacyjnej Ethereum, mówi, że jest wdzięczny za decyzję SEC. „Cieszymy się z przejrzystości, którą dziś zapewniają dyrektor Hinman i SEC”, powiedział Lubin w oświadczeniu. „Ether i inne tokeny użytkowe nowej generacji będą nadal ewoluować w kierunku sieci, które są bardziej sprawiedliwe, bezpieczne i równomiernie rozprowadzane. ConsisSys z niecierpliwością oczekuje dalszej współpracy z regulatorami na całym świecie w celu promowania odpowiedzialnego przyjęcia tej transformującej technologii ”.

Setki różnych programistów uruchamia aplikacje na szczycie sieci Ethereum i przyczynia się do jej kodeksu. Podobna liczba, jeśli nie więcej, pomaga w Rozwoju Bitcoin. „Sieć i rozwój oprogramowania s na tyle zdecentralizowane, że nie ma rozpoznawalnej strony trzeciej, od której naprawdę moglibyśmy oczekiwać, ¿Estás en el bocciso będż zależni? badań w Coin Center, think tank koncentrujący się na kwestiach politycznych stojących w obliczu technologii blockchain. Jest to ważne odróżnienie od tradycyjnych papierów wartościowych, takich jak akcje Apple czy Microsoft, w których stawiasz na konkretne działania firmy w celu rozwoju produktów i usług oraz generowania dochodów.

Hinman SEC’s Hinman w szczególności przestał mówić, że pococątkowe geldplus inwestycje w papiery wartościowe nie były papierami wartościowymi. Możliwe, że inwestycje dokonane wcześnie, zanim waluta stała się prawdziwie zdecentralizowana, mogły być nadal postrzegane jako tradycyjne narzędzia inwestycyjne. “Dyrektor nie miał wątpliwości”, miewi Van Valkenberg,

Hinman powiedział również, że w przyszłości inne kryptowalne waluty mogą stać się „wystarczająco zdecentralizowaneagana Nie oznacza to jednak, że wszystkie waluty kryptograficzne mogą uniknąć kontroli ze strony amerykańskich organów regulacyjnych. SEC stwierdziła, że ​​większość tzw. sprzedaży żetonów i ICO podlegają prawdopodobnie regulacji, ponieważ generalnie zasilają one pojedynczy produkt lub zastosowanie dla pojedynczego startupu. ICO a okazja dla inwestorów do zakupu tokenów, które zasilają rozruch łańcucha blokowego, zazwyczaj zanim jego produkt trafił na rynek.

W ostatnich miesiącach SEC zintensyfikowała swoje wysiłki w zakresie egzekwowania prawa przeciwko oszukańczym programom ICO. W grudniu nowa jednostka cybernetyczna agencji ogłosiła, że ​​po raz pierwszy w historii złożyła skargę przeciwko kryptokurrency PlexCorps za rzekome oszustwo klientów o wartości 15 milionów dolarów. Miesiąc później, zatrzymał jeden z największych ICO w historii, dla AriseBanku startupowego z siedzibą w Dallas.

W lutym SEC poinformowała Senacką Komisję ds. Bankowości, Mieszkalnictwa yo Spraw Miejskich, że jest otwarta na „odkrywanie z Kongresem, jak również naszymi federalnymi i stanowymi kolegami”, czy należy el Publicado en zwykłe Posts navigation

banner