Humble Bundle con Android 6 –gikz.pl obtiene la aplicación de bitcoin para iphone

Niestety nie trafia do mnie takie tłumaczenie. Dopiero co się dowiedzieliśmy, że handel używkami jest be i i MS postara się nam a ograniczyć jak tylko będzie mógł. Tutaj z kolei posunęli się o krok dalej. Już nie tylko handel używkami jest zły ale okazuje się, że jakimiś dziwnymi, psychologicznymi chwytami usiłują nas przekonać j, przekonać nas, júbalo de la mano de los animales y de las partes de la mano de los animales y de los animales. No a ja się pytam po co ustalają tak niskie ceny? Nie podoba im się sytuacja z odsprzedawaniem a niech podniosą ceny i przestaną chrzanić te głodne kawałki o chamstwie. Ja kupuję grę (bez znaczenia czy w bundle’u czy osobno), płacę za nią i na tym moja zażyłość ze sprzedawcą się kończy. Dalej to już jest moja własność (nawet jeśli jest to tylko prawo do użytkowania) i mogę sobie z tym zrobić co zechcę. Nie życzę sobie żeby ktokolwiek zaglądał mi „w garnek” i mówił co mogę, a czego nie mogę zrobić ze swoją własnością. Jak będę chciał to zapakuję te wszystkie kody w rakietę i wyślę na Alpha Centauri żeby ufoki też mogły sobie pograć i wara komukolwiek od tego !!! A jak w ramach zapłaty przyślą coś w zamian jeszcze lepiej.

Raz – sam ustalasz, ile pakiet jest dla Ciebie wart. Jeśli interesuje Cię tylko jedna gra, z kategorii „powyżej ceny średniej”, i cena średnia jest wyższa niż cena owej gry w innych sklepach, [b] nie kupuj paczki [/ b]. Nie ma przymusu. Jeśli interesuje Cię kilka gier w pakiecie, kupuj pakiet dla tych kilku gier za tyle, na ile je wyceniasz. Nawet, jeśli kogoś interesują gry, w które ty nie będziesz grać (i wyceniłeś na 0 $), niech on sam je kupi za tyle, ile są dla niego warte – choćby za złotówkę. Kupowanie raz i dzielenie się na pół nie ma sensu, kiedy za gry płacisz tyle, ile sla dla Ciebie warte, i ani centa więcej.

Dwa – cała akcja Humble Haz broma oparta o dobrą wolę obu stron. Oprócz tego, że [b]Cen Ustalasz sam [/ b], jeszcze prócz kluczy dostajesz też wszystkie gry w wersji DRM-free. Te gry w wersji sin DRM możesz użyczać komu chcesz. Nawet nie raz jednej osobie, tylko tylu osobom ile chcesz naraz. Dokładnie a oznacza sin DRM: nikt nie pilnuje, gdzie one trafiają. Jak to się ma do gier na XBone, które przypisują się do konta i nie chcą z niego zleźć? Gdzie tu jest Twój nieszczęsny krok dalej?

Podsumowując: Dobra wola # 1: cenę ustalasz sam. Dobra Wola # 2: gry możesz zainstalować gdzie chcesz i ile razy chcesz, bo dostajesz je bez żadnych zabezpieczeń. Dobra Wola # 3: klucze steam dostajesz jako bonus. O co Ciebie proszą w zamian za ten pokaz dobrej woli? O tylko, żebyś nie rozdawał kluczy steam, których nie potrzebujesz. Żebyś zwyczajnie podzielił się wersjami bez DRM. Nie wiem na pewno, czy za te klucze muszą jakoś Valve płacić, ale zakładam, że pod choinką ich nie znaleźli. Jakiś powód tej prośby muszą mieć, inaczej by nie prosili.

Twoje myślenie przypomina mi postawę pasażerów komunikacji miejskiej, którzy przy wysiadaniu rozdają swoje bilety, bo „to Moja Własność i mogę z nią zrobić, co chcę ”i„ bez sensu, że musiałem płacić za cały kurs, skoro przejechałem tylko siedemnaście z dwudziestu ośmiu przystanków ”. „Niech podniosą ceny”? Naprawdę na tym Ci docelowo zależy? Bo tak to się skończy. Przy dzieleniu się biletami – czyli de facto fundowaniu komuś przejażdżki na gapę – i przy dzieleniu paczki dostępnej od jednego centa na ćwiartki.

Jeśli ktoś oferuje usługę, która opiera się o jakieś minimum uczciwości z obu stron – tak jak jest to w przypadku sprzeda peay paczká gota de la mano przestanie Cię o te minimum uczciwości posądzać. W Pierwszych Humilde paquete nie było progów, które trzeba było przekroczyć, żeby dostać bonusy. Całe paczki można było kupić już za jednego centa, co sprowadzało siê do tego, że mass ludzi je za tego centa kupowała, un potem odsprzedawała za 20zł na allegro bo „to Moja Własność, poca mujie mnie w dupę ”. Klucze steam też kiedyś były dostępne od centa, nie od dolara, i to też było nadużywane. Kombinujcie dalej, to niedługo cały HIB przyjdzie z łatką „mínimo 10 $” i piękną akcję szlag trafi.

banner