Humanista na giełdzie OneCoin – piramida finansowa w świecie kryptowalut bitcoin significado en tamil

• OneCoinów nie kupisz bezpośrednio. Wiecie, jak działa giełda. Płacicie gotówką, dostając inne aktywa. Podobnie w kantorze, wymienia się jedną walutę na inną. W tym wypadku jest monopol – OneCoiny można kupić tylko od tego, kto zarządza systemem. Co więcej, nie kupuje się OneCoinów, ale pakiet edukacyjny o nieznanej wartości praktycznej, do którego dołączone są "Darmowe" tokeny pozwalające na wydobywanie OneCoinów.

• Wszyscy w tym biznesie zapewniają, że OneCoin przebije hossę, którą zaliczył Bitcoin. Ostatnio gdzieś czytałem, że na świecie istnieje dobrze ponad 500 kryptowalut. Dlaczego więc OneCoin? Czy spotykacie na ulicy ludzi, którzy mówią aby kupować akcje startupu X, bo za kilka lat będzie en światowym gigantem wartym miliardy? N / A Giełdzie nikt takich gwarancji nie daje i dać nie może. Chyba, że ​​ma jakiś syf, który chce szybko upchnąć frajerom.

• OneCoin a tandetna kopia Bitcoina. Zarówno mechanika waluty, sposób jej wydobywania, docelowa ilość etc. sugerują, że tworcy OneCoina skopiowali podstawowe założenia kryptowaluty, aby być w stanie przedstawić ogólny koncept. Co więcej, OneCoin powstał w początkach 2014 roku, a hossa na Bitcoinie miała miejsce w drugiej połowie 2013, co sugeruje, że ktoś zwyczajnie chciaczajnie chciaczł się podłapać pod bańkę spekulacyjnn. Pierwsza część wykładu dokładnie pokazuje, że sukces Bitcoina (rozumiany jako wzrost ceny), jest głównym mechanizmem marketingowym OneCoina. Tyle Tylko, że wszystko będzie "Bardziej".

• Koncentracja na MLM i polecaniu. Wiedząc, że macie super kryptowalutę, co robicie? Kupujecie sami i czekacie na wzrosty. Tymczasem większość energii w prelekcjach i szkoleniach o OneCoin idzie w kierunku wciągania kolejnych osób do systemu. Po 2 godzinach na sali odnosi się wrażenie, że właśnie to jest główną osią zarabiania pieniędzy na tym biznesie.

• Ile warte są twoje OneCoiny? Kupując Bitcoina, kupujesz go po obecnej cenie rynkowej. A zatem płacąc 1000 zł, otrzymujesz równowartość w BTC. Tymczasem wpłacając te najniższe 100 euro (czyli kupując pakiet edukacyjny) otrzymujemy określoną ilość tokenów. Policzyłem to sobie roboczo na szkoleniu i teoretycznie faktycznie wychodzi, żsí otrzymuje się ekwiwalent wpłaty wyrażony w OneCoinach. Sęk w tym, że wiemy dobrze o tym, że z naszej wpłaty, 10% otrzymała osoba, która nas wprowadziła, 10% osoba przednią, i po 10% jeszcze dwie osoby wyżej. A więc już 40% naszej wpłaty poszło na prowizje dla członków systemu, a przecież tylko jeden z trzech elementów systemu prowizji. A zatem czy faktycznie otrzymuje się równowartość swojej wpłaty w OneCoinach, jeśli grubo ponad połowa wpłaconych środków rozeszła się na prowizje dla tych, co dołączzylyl wczzezeze? Nie sądzę.

• Sistema posiada wysoką szczelność. Jak dobrze wiecie, piramida finansowa działa tak długo, jak długo wpłaty nowych członków pozwalają na pokrycie pieniędzy wypływających z systemu. Zagłębiając się w strukturę systemu OneCoin można zauważyć wiele bezpieczników, które uniemożliwiają lub utrudniają wypłacanie środków. Po pierwsze, posiadanych OneCoinów nie można sprzedać. Wiecie dlaczego? Bo będą one kiedyś wiele warte i system jest tak skonstruowany, żeby nie poprzestać na podwojeniu Waszych pieniędzy, ale pozwolić na ich spore zwielokrotnienie. Limity pozwalają na sprzedaż zaledwie 1,5% posiadanych OneCoinów dziennie. Jeśli więc coś tam wpłacicie, zapomnijcie o szybkim odzyskaniu środków. Podobnie wygląda sytuacja z prowizjami, które zarobicie wciągając kolejne osoby. 40% waszych prowizji pozostaje poza zasięgiem, gdyż nie można ich wypłacić. Trafiają na specjalny rachunek, z którego można kupić za nie tylko tokeny lub OneCoiny. A więc znów, nie możecie wypłacić wszystkich zarobionych prowizji. System zachęca również atrakcyjnymi lokatami (11% rocznie) oraz możliwością kupna złota (które podobno jest zdeponowane gdzieś w Dubaju i podobno można zażądać, aby nam je kiedyś przysłano). Nie jestem do końca pewien, czy Można Wypłacić bez problemów pozostałe 60% zarobionych pieniędzy. W każdym razie mechanizmy te pokazują, ¿preferiría cualquier broma tylko jeden kierunek dla kapitału – zasilanie systemu. Na szkoleniu zostało a uzasadnione tym, że system troszczy się o nas, abyśmy nie przehulali wszystkich prowizji, a byli w stanie jednak zarobić tę fortunę na wzroście kursu OneCoin.

• Actualizar konta sposobem na utrzymanie się w branży. Kolejnym, nieco specyficznym sposobem na utrzymanie pieniędzy w systemie i przyciągnięcie kolejnych jest obowiązkowy actualización. Istnieje limit prowizji, które możecie wypłacić. Jeśli go przekroczycie, Wasz system prowizyjny dostaje wielkiego kopa w dupę i traci się sporo środków. Można jednak temu zapobiec dokonując upgrade’u swojego konta. A zatem trzeba dopłacić kasę i wykupić wyższy pakiet edukacyjny. Tylko w ten sposób (wpłacając kasę) można wypłacić swoje wyższe prowizje. Idealne, prawda?

• OneCoin od przeszło roku prezentowany jest jako bardzo młoda kryptowaluta. Bez problemu można znaleźć materiały promujące OneCoina, opublikowane w połowie 2015 roku. Często se burla de dokładnie ta sama prezentacja, którą oglądałem dwa tygodnie temu. Coś to śmierdzi, skoro prowadzący spotkanie mówi uczestnikom, że należą do elitarnego grona "pionierów", wiedząc jednocześnie, że już przeszło rok temu OneCoin był propagowany na podobnych spotkaniach sprzedażowych.

Uwielbiam wszelkie komentarze ludzi którzy przysłowiowo nie "spróbowali, ugryźli" Tematu a mają najwięcej do powiedzenia. Nie będę tłumaczył całości, bo powstałby oddzielny artykuł, ale odniosę się tylko do OneCoina jako samej inwestycji. Na identyczne spotkanie na jakim był autor zaprosił mnie zanjomy. Po spotkaniu nie wszystko było dla mnie do końca jasne i poprosiłem o dodatkowe spotkanie w celu zadania dodatkowych pytań. Następnie zdecydowałem się "zaryzykować" i zainwestowac w pakiet tokenów. Powiem tak, MLM się nie bawiłem, wszedłem w temat aby zarobić na wzroście kursu kryptowaluty. Podsumowując zainwestowałem 1000Euro. Z otrzymanych Tokenów uzyskałem 500 Onecoinów a licząc po dzisiejszym kursie 5,65 daje mi a kwotę około 2800Euro gdzie wartość coinów cały czas idzie do góry. Dodatkowo zacząłem już sprzedaż swoich coinów i udało mi się już sprzedać monet za ponad 300Euro. Co więcej 100Euro przelałem już z powrotem na moje konto w PKO BP bez najmniejszych problemów. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z poczynionej inwestycji i nie żałuję ani trochę. Chciałbym dodać że na pocztku również miałem wątpliwości i dużo chodziłem po różnych forach i czytałem dużo opini na temat OneCoina. 90% z nich była negatywna i pisali żes a piramida, natomiast jak się przyjrzałem uważniej a żadna z osób negujących nigdy nie miała w swoim portfelu Onecoina a uważała że wszystko w suacie wizystko w se comunicará fácilmente. Sami zreszt v. Możecie to zaobserwować, najlepsze jest to że teoby pisały źle o OneCoinie rok temu gdy wartość por v. V. V. Jota. tak pewnie z tej frustracji że nie zaryzykowali dalej twardo stoją na swoim (a wystarczyło tylko 100Euro żeby samemu się przekonać a nie wypisywać bzdury). Jakby ktoś chciał żebym coś jeszcze opisał w temacie OneCoin to pytajcie. Pozdr., ZadowolonyInwestor. Odpowiedz Usuń

Przepraszam ale nie zrozumialem intencji tego wpisu. Poza tym ze probuje Pan zbudowac wlasny autorytet w perwszej czesci wpisu podpoierajac sie autorytetami profesorow, naukowcow (… etc) a nic innego nie proponuje jak bezpodstawna krytyka. Nie zbuduje Pan w ten sposob autorytetu w dobie internetu. Odnosnie OneCoina polecam obejrzenie filmu "Monstruos de dinero". Tam broma bardzo ciekawe lema: wszyscy mowia ze to jest zbyt skomplikowane zeby dalo sie to wytlumaczyc zwyklym ludziom ale tak na prawde wszystka jas chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi wukzuk uclik es una herramienta sin licencia. Wiec jezeli Pan krytykuje para prosze podac argumenty.

Piensa en tu sitio web y tí en el sistema … z wplat czlonkow. Jezeli nawet zalozym ze za tym biznesem stoi konretna bardzo dobra idea i zalozyciele tego biznesu potrzebuja pieniedzy czlonkow jako kredytu dlaczego tego jasno nie powiedza. Ale nastepne pytanie. Czemu tworza a cale czasochlonne przedsiewziecie zamiast pojsc do banku i wziac kredyt. Hmmm? O nie, banki potrafia kalkulowac ryzyko. Para tylko otwierajace pytanie? A mozna ich mnozyc jeszcze bardzo dlugo.

Chciałbym zacząć od tego że po 2 godzinach z jakimkolwiek tematem nie powinno się wydawać opinii. Po drugie Twoje porównanie Mlm-u do konsultantek AVON pokazuje jaka jest Twoja wiedza w temacie marketingu wielopoziomowego. Po trzecie Onecoin nie został stworzony dla inwestorów i większość ludzi tego nie rozumie. Onecoin ma stać się walutą uniwersalną, która będzie używana powszechnie. Limite sprzedaży 1,5% dziennie jest po to, aby uniknąć spekulacji cenowych i nagłej zmiany kursu. Nie ukrywam, że mam również pewne wątpliwości, ale bez ryzyka nie ma zysku. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie czy człowiek pokroju Edwarda Ludbrooka, wspaniałego coacha, człowieka który sprzedał kilkadziespacio vtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu o chiquq ki ry ry ł Jeżeli tak a dlaczego? Dla pieniędzy? Nie sądzę. Uważam natomiast, że dla idei wprowadzenia uniwersalnej waluty i udostępnienia jej tym którzy nie mają dostępu do bankowości (a jest ich około 40% na świecie) już tak. Właśnie za sprawą tego człowieka głęboko wierzę, że Onecoin to przyszłość. Bez obrazy, ale merytoryczna wiedza zawarta w tym artykule jest bardzo mała, większość to nie poparta faktami opinia. A tak na prawdę w każdym biznesie liczą się tylko fakty.

banner