HQInvestor Inwestuj Jakościowo bitcoin segwit tabla de adopción

Najlepszą opcją przygotowania się do krachu a nieustanne poszerzanie swojej inteligencji finansowej. Dzięki Niej możemy na krachu zarobić lub przynajmniej ochronić swoje pieniądze (wiadomo przecież, że krach oznacza zagrożenie ale również szansę – z tej szansy skorzysta jedynie osoba przygotowanaana). Pisząc o zarobku mam na myśli, że przecież możemy zarabiać na spadkach indeksów giełdowych czy spadku cen obligacji = wzrost rentowności, chociażby poprzez zakup odpowiednich ETF-w w Krachy Maja hacer siebie, że w krótkim czasie można zarobić będąc po odpowiedniej rynku stronie, un zarabianie na spadkach broma możliwe więc czemu tego nie wykorzystać … Jeżeli chodzi o ochronę a możemy JAK najbardziej zakupić fizyczne zloto hacer którego namawia Trader21 i które świetnie sprawdzi się w przypadku utraty zaufania do krajów / rządów = krach na rynku obligacji. Żadnej z tych rzeczy nie zrobi jednak osoba, która nie poszerza swojej inteligencji finansowej i para bromear ‚pista’. Dzięki Niej będziesz przygotowany na większość rzeczy, które nadejdą, a żyjemy w wyjątkowo ciekawych czasach wiec cieszmy się z tego i korzystajmy!

W pierwszej kolejności, poszerzam swoją wiedzę. Wiedza jest więcej warta, niż cokolwiek innego. Co mi po złocie, jak nie będę wiedział, gdzie je sprzedać, w jaki sposób i jak nie dać się oszukać? Co mi po akcjach, jak nie poznam, które są warte kupna, i jak długo je trzymać. Także wiedza, czytanie, blogi itp. Zapewniam to czytając ok 150 książek rocznie.

W drugiej kolejności, dbam o relacje i z tymi, którym mogę zaufać. Tomar parte de la información de contacto, a través de la publicación de Staramy się dżyć do zabezpieczenia na przyszość. I znowu, co mi po konkretnych aktywach, gdy na przykład zabraknie jedzenia – zjem wtedy swoje złoto, zagyzę papiery wartościowe? Ludzie zapominają, że żyją obok siebie, nie jako wrogowie, lecz jako jedno społeczeństwo. Ale już nawet w gronie rodziny i przyjaciół warto tworzyć wspólny front do obrony przed skutkami kryzysu.

No i na końcu – wdrażam ze wspólnikiem nową firmę usługową. Działa ona poniekąd w niszy rynkowej, a poniekąd te usługi dostępne s głównie w szarej strefie. Co jak co, ale pewne usługi s potrzebne na rynku i nawet w czasie kryzysu ludzie z nich korzystają. Szczególnie w naszym kraju, bo „Taki mamy klimat”. Jedyne zagrożenie, to opodatkowanie, ale znając prawo, da się je pokonać. Oczywiście, firma bez kredytów i obcego wsparcia, by obce wsparcie nie upomniało się o nieswoje.

Ja czytam Pismo Święte i tam pisze o naszych czasach – i co najgorsze my w nich jesteśmy i pisze w Biblii dalej – że ten kryzys się nie skończy tylko cały czas będzie się pogłłbia b. Średniowiecze powróci… ale tak na prawdę powróci… kryzys będzie obejmował nie tylko sferę finansową, ale też bdzie zmuszanie wszystkich do jednej religii oraz zmuszanie wszystkich do czipowania pod groźba uniemożliwienia kupowania żywności itp. .I jeśli ktokolwiek da się zaczipować – a krótko mówiąc – oni o wszystkim i wszystko o Tobie i mnie io każdym z nas BEDA wszystko wiedzieć – za przeproszeniem nawet BEDA kontrolować każdego zdalnie – co będzie się robić w łóżku czy w łazience.Ja WOLE wybrać wówczas śmierć niż całkowitą kontrolę nade mną – albo jeszcze jedna jest droga całkowite zaufanie do Bog – w Biblii pisze Bóg (Stworzyciel całego Wszechświata) że pomoże tym, którzy Mu zaufają i nie dadzą się zaczipować – pisze dalej, że jedzenie En da i ochronęz przed złymi ludźmi i ich systemem rzqdbawi

Ja myślę, ZE Czysta Prawda, Dlaczego, ponieważ JAK Sam Pan wspomniał, bywały kryzysy wielkie już na przestrzeni wieków – aw Biblii pisze o tych czasach, un nasze czasy określone są Jako stopy utworzone z gliny iz żelaza – un przecież chodzi tu o rządy tu na Ziemi reprezentowane y jako glina i żelazo, czyli długo się nie ostoją – się rozpadną ale zanim się rozpadną zmuszą wszystkich aby być kontrolowanym za pomocą czipa.

Być może nikt mi w to nie uwierzy – ale ja to wiem o tym z nieoficjalnych ródeł, że tak będzie na pewno.Nadchodzą czasy szokujące, ja osobiście bym nie chciała… ale ja íBiblii pisze,że musi nastąpić a potem będzie? p znajdziecie receptę czy sposób, o którym Bóg pisze – co zrobić i jak wytrwać w takich czasach i poza tym En da każdemu siłê i moc do przetrwania … aż do skończenia tego potwornego kryzysu.

banner