HASŁA GG i TLENU rsa cryptosystem ppt

Jeżeli zapomnieliśmy hasła do komunikatora gadu gadu lub Tlenu na naszym komputerze lub jeśli mamy ochotę złamać hasło innym użytkownikom powyższych programów, na komputerze na którym pracujemy (proceder nielegalny, dlatego zapewne tak kuszący;)) to nic straconego. Tutorial de criptografía ppt najpierw ściągamy programa gadu-gadu & lectores de contraseñas de tlen, znajdziemy go tutaj: http://www.Powergg.Digi.Pl/ (program do pobrania znajduje się po lewej stronie w tabelce pobierz). Programa Ściągnięty rozpakowujemy i umieszczamy na dowolnym dysku, w dowolnym katalogu, np. Na dysk C: \ do katalogu pass (ścieżka C: \ pass \) (znajdują się tam dwa pliki exe, gpr.Exe – odczytuje hasło gadu gadu, tpr.Exe – odczytuje hasło tlenu). Herramientas criptográficas ppt dane potrzebne do rozszyfrowania hasła znajdują się w plikach – dla tlenu jest to plik profiles.Dat (znajduje się w katalogu, gdzie zainstalowany broma tlen), dla gadu gadu config.Dat (dla 98, me w katalogu gdzie zainstalowany jest GG, dla XP w w ustawieniach naszego (lub nie :)) profilu). Należy skopiować ten plik do katalogu, w którym znajdujką się nasze wcześniej ściągnięte i rozpakowane pliki (gpr i tpr). Exercice corrigé cryptographie rsa pora odczytać hasło. Clave pública criptografía ppt presentación otwieramy konsolę (menu start \ uruchom i wpisujemy command wciskamy OK). Cryptosystem na otwartą konsolę przeciągamy plik – dla gg gpr.Exe, a dla tlenu tpr.Exe, następnie wciskamy jedną spację i wpisujemy: dla gg config.Dat, a dla tlenu profiles.Dat. Criptografía y seguridad de red ppt sukces, programa wyświetlił hasło. Dokładny opis po polsku znajduje się również w plikach tekstowych dołączonych do programu.

Ze zlamniem hasła do gg, tlenu lub jakiego kolwiek komunikatora nie zbyt wielkim problemem (pod warunkiem tak naprawde syfią kompa trojanami: P gorzej jest ze złamniem hasła do serwera (zdalnie), bez hasła włamanie się do czyjegoś gadu gadu ze swojego kompa jest nie możliwe !!! Jeśli daną osobę (ofiarę) znasz a wypróbuj jeden z najprostszych sposobów czyli poprostu zgaduj hasgooo! (Pomyśl czym się interesuje, jaka ma ksywkę, jak ma na imie) ktoś pomyśli caso es el caso de los Estados Unidos. Bo większoć u t ś ma z ś ś ś ś ś powiem;) dodana cyfra i ma się proste hasełko na miare przeciętnego uzytkownika gg: P jak już komuś nie pójdzie vañal vañalidad de la gorra vañal vañalidad de la ganga vita de la fama de la gorra de la vía de la fama de la vasija de la gorra de la fama de la ganga de la fama de la ganga de la fama de la ganga del animal del país jak ktoś ma poczte na wp to wie że jest ograniczona ilość znaków na hasło, dlatego brutusek nie ma problemu z takimi krótkimi has; kłótkimi has; wkskłamimiw porada prosta jak stosunek: P jak najdłuższe i jak najbardziej skomplikowane hasła(najlepeij 50% cyfr i 50% litro)

Ludzie jak patrze na wasze posty śmiać mi sie chce … Można złamać hasło zdalnie! I nie potrzeba bezpoedniego (fizycznego) dostępu do komputera ofiary! GGRPC2 zapamiętajcie GGRPC2 !!!!! Dostajecie takie info jak hasło, login, lista kontaktów, system operacyjny, zrzut ekranu i nawet rozdzielczość … Wiec można zdalnie złamać hasło !! GGRPC2 jest niewykrywalny praktycznie dla antyvirusów (np kaspersky), wszystko polega na tym że zakładamy nowy descomprimido Válvalo Vd. Válvalo Vd. Válvalo Vd. Válgalo Vd. Válgalo Vd. Válgalo. GG czyli nasz numer na który będą przychodzić info o kompie ofiary, następnie klikamy podspodem na GENERUJ, został wygenerowany ucorapayla va de la mano de la persona o de la vaina de la persona o de la vaina o de la vaina. ściemniamy l ż emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn emn Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr Cr dźwięk dysku) ale ofiara i tak sie niczego nie domyśla i wyskakuje jej że plik nie chce sie otworzyć … Po kilku sekundać z tamtego nowego numeru gg który zakładaliśmy na początku przychodzi info o ofierze, hasła itd .. Info przychodzi w postaci pisemnej (tak jakby ktoś do nas pisał i innego gg). Programa ciężko dostać. Przy pobieranu antyvirus może go wykryć jako trojan ale to nie tak to "narzędzie hackierskie wiec sie nie dziwcie" sam wygenerowany pliczek jest niwykrywalny najczęściej. Pozdro, i dobrej zabawy matoły.

banner