Hashflare – Moja trzecia inwestycja w krypto świecie. (rabatu na zakup 5%) cómo verificar el saldo de la cartera monero

Moją trzecią i póki co ostatnią inwestycją w Krypto świecie broma koparka bitcoina. Na początku myślałem aby postawić fizycznie u siebie w domu. Znalazłem nawet specjalne karty graficzne do koparek, bez wyjść na monitor aby zredukować koszty. Trafiłem też w sklepie Gearbest na specjalne, gotowe koparki. Jednak po przeliczeniu kosztów zdecydowałem się na wykupienia mocy obliczeniowej w churros Powierzyłem zadanie specjalistą, firmie Hashflare. Prognozowany zysk na starcie, przy aktualny kursie bitcoina wynosi ponad 500%, a może być jeszcze większy.

Estońska firma która oferuje sprzedaż mocy obliczeniowej, dzięki której możemy wydobywać kilka rodzajów kryptowalut, najpopularniejszą jest oczywiście bitcoin. W tym momencie najbardziej opłacalną. Nie musimy mieć do tego żadnej wiedzy, wystarczy tylko kliknąć, zapłacić za moc i śledzić zyski. Kontrakt wydobywczy podpisujemy na rok czasu. Jaki jest zysk z inwestycji?

Zakup 1TH / s kosztuje w Hashflare 150 $, nie ma znaczenia ile wykupimy. Nie ma zniżki przy większej ilości. Jeżeli zdecydujemy się na 100 Th / s, trzeba zapłacić 15 tysięcy dolarów. Najmniejsza cena za zakup mocy obliczeniowej wynosi 1,5 $. Można w każdej chwili dokupić mocy. Aby przeanalizować zyski, zapraszam do kalkulatora. Przykładowa grafika:

Haga esto tego trzeba doliczyć opłatę dla firmy na vchunki, personel, konserwacje sprzętu. Wynosi 0.35 $ dla jednego 1 TH / s na dzień. Przykładowo jeśli wykupimy kontrakt roczny na wydobywanie BTC, o mocy obliczeniowej 1 Th / s zapłacimy 150 $. W ciągu roku zarobimy 792 $, po odliczeniu prowizji firmy. Kwota może się jednak różnić, wszystko jest zależne od ceny bitcoina. Miércoles mnie pod koniec 2018 roku, wartość bitcoina będzie znacznie wyższa. Zyski są przekazywane na konto codziennie, można wypłacić albo reinwestować aby zwiększyć moc obliczeniową. Najbardziej opłacalnym planem wydobywczym na ten moment jest SHA-256. Ile mocy wykupiłem?

Zdecydowałem się na początku na 15Th / s, jednak po paru dniach przeanalizowałem sytuacje i zdecydowałem się znacznie zwiększyć moc obliczeniową. Dokupiłem kolejne TH, aktualnie moc wynosi 55,14Th / s. Mój zysk z inwestycji po roku czasu i po odliczeniu kosztów początkowych oraz prowizji ma wynieść 42 tysiące dolarów! Tak jak pisałem wcześniej, sądzę że będzie wyższy. Wydobywamy bitcoina, większa wartośc bitcoina, większy zysk. Inwestycja ma się spłacić po + – 65 dniach, pozostałe 300 dni będzie pracowała na czysty zysk.

Wystarczy założyć konto w Hashflare i wykupić moc, wszystko. Dla wielu może a być doskonala inwestycja na początku ze względu na prostotę. Nie potrzebujemy kupić bitcoinów, zakładać portfela, przelewać pomiędzy giełdą a Hashflare. Możemy zapłacić przy użyciu karty debetowej / kredytowej, paru moich znajomych dlatego na początek wybrało właśnie koparkę. Zniżka na zakup

Hashflare podniosło ceny! Teraz 1TH / s kosztuje $ 220, więc zdrożało o 70 $. Pojawiła się również informacja, że ​​liczba dostępnych kontraktów na wydobywanie SHA-256 jest ograniczona i niedługo liczba się wyczerpie. Tak jak w przypadku innych kopalni jak np. Genesis Mining gdzie zostało już tylko nieopłacalne do wydobywania Monero. Kto nie zdążył, niech żałuje. Jednak mimo to i tak nie jest źle, po podwyżce zwrot z inwestycji jest po + – 105 dniach, pozostaje 260 dni zysku.

banner