GT Academy 2012 Race Camp – Dzień 5 – gran-turismo.com ethereum o monero

Bezpieczni, najmocniejsi zawodnicy z każdej grup mogli obserwować dramatyczne zmagania swoich kolegów z drużyny, walczących o pozostanie w konkursie. Zadanie eliminacyjne jest znaną od lat konkurencją podczas obozu dla kierowców GT Academy. Dwójka uczestników rozpoczyna wyścig z przeciwnych stron toru Stowe. Celem każdego z nich jest złapać przeciwnika, lub chociażby przejechać swoją pozycję startową po trzech okrążeniach szybciej, niż on.

Po eliminacjach humory powróciły dzięki zabawnej konkurencji na torze Circuito internacional con Silverstone, w postaci „Wyzwania w korku”. Prowadząc GT-R, każdy z uczestników miał za zadanie pokazać umiejętności wyścigowe wymijając instruktorów też jadących w GT-R. Po wykonaniu zadania instruktorzy trzymają się blisko, p.

Pozostałymi punktami dnia były dwa testy porównawcze – jeden polegał na ćwiczeniach wytrzymałościowych, drugim była runda wokół Stowe, Nissanie 370Z. Testy te były identyczne, jak te, którym poddano uczestników na samym starcie obozu, a mają za zadanie zmierzyć stopień postępu zarówno na torze jak i poza nim i zapewnić ważne informacje instruktorom instrucazorororor

Czwartek zapowiada się na dzień wytężonej pracy, nie tylko na torze dla mentorów i trzyosobowych zespołów ich podopiecznych. Pod koniec dnia czekach ich trudna decyzja, gdy będą musieli wybrać mistrza terytorium każdej z grup, który pojedzie rywalizować o tytuł mistrza GT Academy Europe 2012 roku. Stawki są wysokie, a zwycięzcę czeka pełen zaciekłej rywalizacji programme GT Academy Driver Development Programme zanim weźmie udział w prestiżowymym 24-godzinnym rajdzie w Dubaju, odbywającym się w styczzuáspacía de un búho.

„Z samego rana czekała nas walka – dwójka najsłabszych kierowców miała zmierzyć się, por zobaczyć, kto zostanie, kto odpadnie. Trafiło na mnie i Desa; najlepsze z trzech okrążeń! Wygrywałem, kiedy Des wyrównał dwa pozostałe okrążenia i pobił mnie 2: 1. Para frustrar, ponieważ w drugim wyścigu prowadziłem, ale popełniłem mały błąd, który kosztował mnie cenne ułamki sekund – dosłownie. W ostatecznym wyścigu źle wszedłem w pierwszy zakręt i tołła już przegrana. Mimo wszystko było to fantastyczne doświadczenie – znaleźć się tutaj tylko dzięki graniu w grę. Być tu i móc jeździć tymi wszystkimi samochodami jest czymś niesamowitym. Chciałbym a powtórzyć “.

„Podczas wali panowało wielkie napięcie. Usłyszeliśmy że Będziemy ścigać się bezpośrednio. Potem dodali, że David i Jack bezpieczni, a ja i Des będziemy się ścigać o ostatnie miejsce. Najlepsze z trzech okrążeń, od razu do wozów, żadnej rozgrzewki, po prostu trzy okrążenia – zwycięzca zostaje, przegrany odpada. Więc po prostu pojechaliśmy do konkretnych miejsc na torze i jazda! Comienzo de razu schrzaniłem, przejechałem pól okrążenia na złym biegu co przypłaciłem przegraną – katastrofa. Zaczynając drugie okrążenie wiedziałem, że od niego zależy mój los! Jechałem świetnie i gładko, co rozproszyło Thomasa i sprawiło, że popełnił błąd. Stres powalił jego, nie mnie! Wspaniale uczucie towarzyszyło przekraczaniu linii mety, a teraz będę musiał Zmierzyć się z Davidem i Jackiem. Nie mogę doczekać się por w ciągu kilku dni pokazać, na co mnie stać “.

„Nie mieliśmy pojęcia co się dzieje, dopóki nie usłyszeliśmy jak uczestnicy z innych państw mówią o jakimś pojedynku. Spodziewałem się, że eliminacje nastąpią później, w podobny sposób jak w pierwszej rundzie, a nie dzięki rywalizacji łeb w łeb. Wiedziałem, co muszę zrobić, żeby nie odpaść. Wsiadłem do samochodu i spojrzałem na kierowcę obok myśląc „Dam mu radę”. W każdym razie robiłem się coraz bardziej podekscytowany siedząc w Nissanie 370Z. Powiedziałem Sébastienowi (Buemi) ¿Eres un banco wygram i tak się stało. A niewiele brakowało! “

„Piękne doświadczenie. Naprawdę mi się podobało. Wszystko porło fantastyczne, jak spełnienie marzeń, dlatego byłem wściekły, kiedy popełniłem błąd w pojedynku. Poznałem Kazunoriego Yamauchi, gracias a Gran Turismo, a było niesamowite. Forło tuż po tym, jak zostałem wyeliminowany, więc nie umiem wyrazić swojej wdzięczności za wszystko w tym smutnym dla mnie momencie. Zaszczytem było poznać tę „legendę”. ”

„Fantastycznie było wygrać. Popełniłem kila błędów na torze Stowe, ale miałem szczęście! Oby towarzyszyło mi w następnej rundzie, skoro odnalazłem motywację i jestem skupiony na zwycięstwie. Walczyłem niezwykle ciężko aby dotrzeć aż do tego miejsca, dlatego przez następnych kilka dni będę się świetnie bawić. “Nauczę się na własnych błędach i zrobię postępy”.

„Rozpocząłem tydzień jako ostatni w grupie. Nasza drużyna jest szybka. Ale przy każdej możliwej okazji starałem się czegoś nauczyć. Pojedynek był tego dobrym przykładem. Zawsze, gdy staje przed nami wyzwanie – pracuję nad nim ze wszystkich sił. “Pojedynek był trudny, de cerveza a był mój moment chwały – wygrałem, co oznacza, że ​​poziomem dorównuję już Diogo i Hugo!”

„Podczas porannego pojedynku popełniłem błąd i odpadłem. Bardzo żałuję, ponieważ wierzyłem, że będę jednym z czołowych Francuskich zawodników, un nawet tym, który zmierzy się z resztą uczestników z Europy. Ale niestety, nic z tego. Jestem rozczarowany, ale patrzę w przyszłość pozytywnie. Matj brat, Bastien, był tu rok temu i poszło mu świetnie. Ale obaj jesteśmy teraz rozczarowani, ¿verdad? Nie udało nam się dotrwać do samego końca GT Academy “.

„Jestem zmęczony. Dni są wyczerpujące. Poranek był fantastyczny. Odbyły się niespodziewane eliminacje. Muszę przyznać, że dość ciężkie. Ale po południu było jeszcze lepiej, z GT-Rami. Teraz nie mamy pojęcia czego się spodziewać. Wszystko jest wielką niespodzianką, wyzwania są coraz trudniejsze ale i bardziej interesujące, dlatego mam nadzieję, że zostanę tu jak najdłużej “.

„Jestem rozczarowany – sądziłem, że jestem lepszy od przeciwnika. Niestety parę razy mój instruktor przycisnął hamulce. Nie wiem dlaczego. Wydawało mi się, że jestem w najlepszej dwójce i byłem zdziwiony, że muszę wziąć udział w pojedynku. Jednak wszystko było wspaniałym doświadczeniem. Danie komuś ze świata gier PlayStation okazji, por zrobił karierę w sportach motorowych jest niesamowite. Szkoda tylko, żsí nie będę a ja! “

„Byłem jednym z najgorszych w grupie, dlatego musiałem wziąć udział w pojedynku. Ciężko było rywalizować z Sashą, ale obaj chcieliśmy wygrać i mnie się udało. Gdy obudziłem się rano nie przypuszczałem nawet, że za chwilę będę musiał walczyć o swoje dalsze przetrwanie w obozie w pierwszym wyścigu tego dnia. Przez resztę tygodnia będę w dobrej pozycji, ponieważ już wygrałem i zostaję. Na pewno zrobię wszystko, aby wygrać “.

„Drużyna BENELUX ma doskonałych kierowców. Desde samego poczetku mówiłem, że majy wielki talent i mogą stać się prawdziwymi kierowcami rajdowymi. Teraz a widać. GT Academy a doskonały programa dla młodych kierowców. Członkiem mojej grupy podczas Dutch Campeonato GT jest Thomas Arends, który był już w obozie dla kierowcóe w zeszłym roku. Jest tam już jako kierowca, para bardzo szybko. “Mógłby bardziej popracować nad kondycją, ale i tak jest doskonałym przykładem na, co można osiągnąć w tym konkursie”.

banner