Grupa Fracht i CargoX, łącząc tradycję z blockchain zmieniają globalne łańcuchy dostaw – Gospodarka morska. comprar éter

Grupa Fracht, operador global logistyczny specjalizujący się w obsłudze przemysłu, rozpoczęła w lipcu współpracę z CargoX, dostawcą innowacyjnego rozwiązania opartego na platformie blockchain – Smart Bill of Lading. Teraz spółki Grupy Fracht oraz ich klienci mogą korzystać z inteligentnych systemów do obsługi konosamentów w transporcie morskim.

Incompleto,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, carga,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, y, Ethereum a zdecentralizowana platforma w chmurze, która obsługuje „inteligentne” krakt aty bazie aplikacji działających dokładnie tak, jak je zaprogramowano i co ważne bez ingerencji stron trzecich. Konosamenty i dokumentacja im towarzysząca s udostępniane w chmurze danych w zaszyfrowanej postaci. Połączenie tych narzędzi pozwoliło stworzyć pierwsze w pełni cyfrowe i bezpieczne rozwiązanie do obsługi konosamentu morskiego.

– Zawsze wierzyliśmy, że nastąpi rewolucja w cyfryzacji transportu morskiego i dokładnie zbadaliśmy wszystkie aspekty rozwoju dokumentacji en línea – powiedział Ruedi Reisdorf, właściciel diny. – Jako dostawcy usług logistycznych musimy dorównać rynkowi naszych klientów i wybrać najlepsze dostępne narzędzia. Przeprowadziliśmy różne testy z użyciem blockchain w wysyłkach ładunków, ale najbardziej odpowiedni do wprowadzenia na platformę okazał la vra / per vázida a la fuerza de la empresa a mano Blockchain to jedno z najlepszych zastosowań dla konosamentów – podkreślił Ruedi Reisdorf.

– Grupa Fracht jest jedną z tych firm, które udowadniają, że zmiana jest jedyną stałą w biznesie. Zawsze zastanawia się, jak dostosować się do otaczającego ją środowiska biznesowego, gdzie znaleźć nowe możliwości i jak pamiętać o globalnym dobru wspólnym. Działalność i wartości Grupy Fracht s podobne do tego w jaki sposób zaprojektowaliśmy nasze rozwiązanie – patrząc na otoczenie zewnętrzne, przewidujemy co przyniesie przyszłość. Tutaj liczą się nie tylko zyski, ale także optymalne procesy, od szybszego i bezpieczniejszego transferu dokumentów, aż po zoptymalizowane przepływy finansowe – mówił Stefan Kukman, CEO i założcoyi

Cyfryzacja nabrała szybkiego tempa we wszystkich etapach łańcucha dostaw. Na aplikacjach powstaje coraz więcej rozwiązań i nowych standardów branżowych. Te aplikacje działają na specjalnie zbudowanej infrastrukturze blockchainowej, niezwykle potężnej, współużytkowanej globalnie, która może przenosić prawa własności tj. prawa do konosamentu, czy dokumenty dotyczące własności nieruchomości.

– Wiadomość o współpracy z CargoX przyjęliśmy z wielkim entuzjazmem. Już analizujemy wdrożenie technologii blockchain w łańcuchach dostaw hacer wykorzystania w ramach oferowanych przez nas Usług i cieszymy się z korzyści, jakie otrzymają nasi klienci z digitalizacji konosamentu, un przede wszystkim z przejrzystości i bezpieczeństwa – skomentował Andrzej Bułka, Dyrektor zarządzający Fracht FWO Polska.

banner