Górnictwo – co a jest Mining na procesorze. Zysk na wydobyciu litecoin billetera android

Rozwój ludzkiej cywilizacji jest niemożliwyzłożyć bez pieniędzy. Bez tej uniwersalnej miary wartości dóbr i usług. Jako pieniądze na każdym etapie rozwoju ludzkości używano różnych przedmiotów, takich jak broń, kamienie, żywność i towary, a na koniec monety i Banknoty. Ale proces ten nie może zostać zatrzymany, aw XXI wieku pieniądze elektroniczne stały się głównymi. Teraz w portfelu, głównie kartach plastikowych, a także w Internecie wiele systemów płatniczych, przykład PayPal lub WebMoney, stworzonych wyłącznie do obiegu pieniądza elektronicznego. Ale mogą ustąpić miejsca przywództwu dzięki nowym "pieniądzom" Kryptowaluty. ¿Czym jest kryptowaluta?

Crypto moneda nie ma jednego Banku lub wydaniacentrum, wszystkie jednostki monetarne sne przechowywane w kryptotorach użytkowników sieci. W tym różnią się one zasadniczo od innych systemów płatności. Kryptatorzy są zjednoczeni w jeden "banco" sieci, a płatności są dokonywane bezpośrednio między użytkownikami bez pośredników, z zachowaniem najwyższej poufności. Oprócz nowego sposobu przechowywania środków, kryptowaluty oferują również now sposób emitowania jednostek monetarnych za pomocą Górnictwo. Górnicza kryptowaluta

Postanowiliśmy więc rozpocząć wydobycie. ¿Co a jest i jak a zarobić? Minería a nic innego jak proces tworzenia nowych kryptonimów za pomocą specjalnego algorytmu. Wszystkie kryptowaluty oparte s alg na algorytmie wszystkich znanych bitcoinów, a nowe krypto-monety są wydawane osobie, która znajduje now blok – unikalny zestaw danych do potwierkzákáuuuuuuuuu Szybkość i liczba kryptowalut s różne w każdej walucie, systemie Bitcoin, bieżącą nagrodą jest 25 bitcoinów za jeden nowy blok. Oprogramowanie do wyszukiwania jest pobierane z oficjalnych stron internetowych kryptowalut.

Teoretycznie proces wyliczania możliwych wariantówbloki mogą wystąpić na dowolnym sprzęcie komputerowym, ale w rzeczywistości prędkość wydobycia zależy bezpośrednio od mocy sprzętu. Wszystkie kryptowaluty mają specjalny parametr, zwany złożoność, która stale rośnie i utrudnia znalezienie nowego bloku. Aby zmierzyć prędkość generowania kryptowaluty, wywoływane są specjalne warunkowe jednostki miary hash. Sprzęt do wydobycia jest zwykle mierzony w MegaSheshah (MHash) i gigachehah (GHash). Ponieważ złożoność wydobycia najdroższa kryptowaluta od dawna jest nieosiągalna na pojedynczym komputerze, aby znaleźć nowe bloki są używane farmy baseny wydobywcze. Gospodarstwa górnicze

Algorytmy górnictwa są dość specyficzne iwymagać sprzętu komputerowego do obsługi wielu równoległych obliczeń. Wydobywanie na procesorze komputera nie jest zbyt efektywne ze względu na brak architektury, ale okazało się, że algorytmy działają z powodzeniem na kartach graficznych ATI (obecnie oddziałAD AMD). Pierwszą generacją gospodarstw górniczych był regał z dużą liczbą jednocześnie działających kart ATI-video. Na początku rozwoju kryptowaluty te farmy działałyłśłłłłłłł sp sp sprawnie, un ich pojemność została zwiększona po prostu przez dodanie kart wideo. Jednak zwiększona złożoność górnictwa uczyniła je ekonomicznie nieopłacalnymi.

Nowoczesne gospodarstwa górnicze są projektowane na podstawie programowalne tablice logiczne (FPGA) lub wyspecjalizowane Procesory ASIC. Są bardziej niezawodne, konsumują znacznieMniejsze zużycie energii niż w gospodarstwach korzystających z kart wideo do wydobycia. Tabela porównująca wyniki różnych generacji gospodarstw pokazuje, że wydajność nowych gospodarstw jest 20-30 razy większa, wydobycie z kamer wideo takich walut jak Bitcoin nie ma sensu. Jedyną wadą systemów opartych na macierzach logicznych i ASIC jest wysoki koszt, który jest niedostępny dla zwykłego użytkownika.

Po dramatycznym zwiększeniu złożoności, najbardziejpopularna kryptowaluta, wielu pospieszyło, aby wyciągnąć wncieknnukic nosostowpności dus większości użytkownikaska kuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskuskusvgggggggggggggggggggggf u ż Toe to teraz przeznaczenie tylko dla dużych inwestorów z potężnymi centrami danych, pomyśleli. Ale sytuacja zmieniła się na lepsze po pojawieniu się wspólnych pul generacyjnych kryptowaluty. Z technicznego punktu widzenia pula jest siecią komputerową, w której proces eksploracji jest rozprowadzany wśród wszystkich członków sieci, i odpowiednio, czas na znalezienie nowych bloków male male.

Wszystkie bloki są zapisane w jednym rozproszonymBaza danych kryptosystemu po potwierdzeniu wydobycia. Czym jest ta baza danych? Informacje o transakcjach płatniczych, w każdym systemie kryptograficznym, s przechowywane i aktualizowane we wszystkich kryptototopára si si Nagroda jest również rozdzielana pomiędzy wszystkich uczestników puli.

Górnictwo dla początkujących jest możliwe tylko ogólnieJest a jedyny sposób, aby prosty użytkownik mógł uczestniczyć w procesie wydobywczym i czerpać korzyści z tworzenia kryptonimu. Pula oferuje różne modele dystrybucji zysków, biorąc pod uwagę, między innymi, moc sprzętu klienta. Dlatego zaleca się, aby naprawdę ocenić możliwą prędkość wydobycia na komputerze. Powolny komputer z nieaktualną kartą wideo raczej zmniejszy ogólną wydajność puli, un zysk będzie niewielki. Baseny górnicze "Chmura"

Popularna metoda łączeniagenerowanie kryptowalut. Aby rozpocząć pracę, użytkownik nie musi mieć własnego sprzętu. Wystarczy zapłacić centrom danych trochę mocy obliczeniowej w megę lub gigaheksach / s, a następnie nie trzeba robić nic więcej. Centrum danych niezależnie przydziela zamówiony poziom mocy i instaluje niezbędny sprzęt. Zapłacone zdolności będą stale przynosić zysk w postaci części całej kryptowaluty, zwiędłego centrum danych.

Teraz, gdy rozważaliśmy podstawy techniczne, przejdźmy do tego, jak obliczyć zarobki na właściwej podstawie. Możliwość opłacalnego niezależnego wydobycia w tej chwili nie ma znaczenia komercyjnego. Nuevo fondo de pantalla del fondo de la granja, ahora libre de la cultura, ASIC, lepiej jest włączyć je do puli. Lub inwestuj w pulę chmur i pozbywaj się problemów związanych z konserwacją i aktualizacjami. Jeśli wybierzesz wiarygodną pulę, realistycznie będzie zarabiać 300-500 dolarów miesięcznie na wydobyciu Bitcoin lub Litecoin.

Teraz na rynku jest sporo nowych kryptowalutniska złożoność prdu i wymagania dotyczące wyposażenia, które rozdaje setki monet właścicielom przestarzałego sprzętu. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie te waluty nie mają rzeczywistej wartości na kriptornke i taka działalność w nadziei na możliwy zysk w przyszłości jest bardzo podobna do spkcazázczczaczaczcazaczacesti.es Uważam, że nie ma to nic wspólnego z normalną działalnością, jest oczywiste dla wszystkich uczestników rynku.

Zawsze szukaj bardziej opłacalnych opcji wydobyciai zarabianie na kryptowalutach, wzięcie pod uwagę możliwe konsekwencje prawne prwn z kryptowalutą, sprawdzenie reputacji kryptowalut i kantorowowi Bądź na bieżąco z wiadomościami: kryptornok dynamicznie się rozwija i bardzo ważne jest, aby nie przegapić obiecującej waluty. Wydobywanie wymaga stałej uwagi i czasu. Programa de Skonfiguruj zdalnego dostępu do kopalni za pomocą tabletu lub smartfona, en el equipo Teamviewer, do monitorowania z dowolnego miejsca na świecie.

banner