Gil Sharone monero revisión de pared libre

Gil Sharone a kędele bębniarski kameleon, una lista jego działań może budzić wrażenie. Do tego stworzył oryginalne DVD Wicked Beats, które można zdobyć na stronie Hudson Music. Przeznaczone jest dla tych, którzy poszukują inspiracji w klimatach ska, reggae, rocksteady. Jeżeli chodzi o projekty muzyczne to koniecznie trzeba przypomnieć jego pracę w Dillinger Escape Plan, gdzie zastąpił Chrisa Pennie, una obecnie doskonale sobie radzi Billy Rymer. Warto też wspomnieć o Puscifer, czyli zespole wokalisty Tool, teatralnym eksperymencie Stolen Babies, gdzie gra ze swoim bratem bliźniakiem oraz o jednym z jego ulubionych zespołóow – Fishbac en las partes de los animales de compañía:

Praca z Mansonem to niewątpliwie wyzwanie ze względu na chimeryczność artysty. Gdy robiliśmy wywiad z Jasonem Sutterem, nadszedł czas koncertu, un Jason uspokoił nas mówiąc: "Spokojnie, Mansonowi się nie spieszy …". Czy Gil będzie miał tyle cierpliwości? Z niejednego stołka już kładł groove, a biorąc pod uwagę specyfikę artystów, z jakimi grał, jest przyzwyczajony do dziwnych zachowań frontmanów. Najlepiej jednak niech sam opowie, jak trafił do zespołu, jak nagrywał płytę i w jaki sposób interpretuje muzykę nowego pracodawcy. Podpytaliśmy go też o pozostałe projekty, w których bierze udział.

Główna rzecz, która sprawia, że ​​granie z Marilyn Broma mansonem inne niż z pozostałymi kapelami to ta, że ​​gram dla Marilyna Mansona (śmiech)! Jest ikoną i naprawdę jedną z ostatnich prawdziwych rockowych gwiazd. Nigdy nie ma nudy i zawsze jest coś nieobliczalnego w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dużo muzyków pyta mnie, czy nie nudzi mnie to, bo wiedzą, że gram bardziej ekstremalną muzykę i potrafię grać trudne partie, a ten zespół to proste granie. Nigdy w życiu! Nie tylko granie z Broma mansonem przyjemnością, ale du duze wyzwanie, które onieśmieliłoby większość muzyków. Trzeba być ciągle gotowym na wszystko. Poziom intensywności na scenie jest szalony i nawet, gdy dzieje się coś rozpraszającego, to trzeba być skupionym, ciągnąc zespół do przodu, grać z klikiem, czkać na uckłły do ​​res res res Diez elementos nieobliczalności sprawia, że ​​gra jest ekscytująca dla muzyków i dla publiki. Poza graniem bezpośrednio z Mansonem, pozostałe aspekty zawodowe s takie same jak wszędzie. Mamy te same zasady – przyszedłeś tu do pracy. A ja nie zapominam, co mam robić.

Poznałem Chino około 2007 roku, kiedy byliśmy razem na trasie po Australii. Zostaliśmy przyjaciółmi, mamy wiele podobnych idoli muzycznych. Od tamtego czasu zawsze mówiliśmy o tym, żeby coś zrobić razem, tołł tylko kwestia czasu. Kilka lat temu byłem na backstage’u koncertu Deftones i Chino zapoznał mnie z Chuck Doomem, który gra na basie w Crosses. En powiedział, żebyśmy się zebrali i pograli. Kilka tygodni później byłem u Chucka w domu i jammowaliśmy z Chino. Był wyluzowany klimat i czułem się, jakbym grał z kumplami z liceum. Chuck i ja jammowaliśmy do wszystkiego od standardów jazzowych do roots reggae aż po fusion / rockowe tematy. Klimat był. Na początku Chino słuchał, jak gramy z Chuckiem, potem chwycił za gitarę i dołączył. Tak świetnie się bawiliśmy, że zaczęliśmy się regularnie spotykać i tak doszedł Todd z Equipo de sueño. Nawet wtedy nie nadaliśmy temu nazwy i nie wiedzieliśmy, że a będzie Equipo de sueño. Po prostu fajnie było się razem spotykać i pisać muzykę. Nie zaczęliśmy oficjalnie być Equipo de sueño, zanim nie ogłoszono Sesiones de Woodstock. Ponieważ Woodstock Sesiones porło pierwszym materiałem napisanym od lat, to pchnęło rzeczy do przodu. Desde Najpierw hasta Zach Hill hasta la calle Graki na tej sesji, a ja w tym czasie miałem grać z Mansonem, ale okazało się, że Zach nie mógł się pojawić na sesji, a ja nie byłem jeszcze w trasie. Chłopaki zadzwonili do mnie, żebym zagrał kilka dni przed nagrywaniem. Skupiliśmy się na nowym materiale mimo naszych napiętych grafików.

banner