Future Ad Pro – złote dziecko czy łódź ratunkowa – Czas na konkrety! contrato de minería en la nube de monero

¡Futuro anuncio de Pro Pro para el programa Revshare, który UWAGA !!: „plataforma de prueba reklamową i dzieli się z nami zyskami”. Especifique a zdanie jest wzięte w cudzysłów, bo właśnie taką opinię możesz na temat Future Ad Pro (FAP) usłyszeć od wielkich liderów albo osób, które nie wiedzą co i jak. Bestan a biznes na lata, bez ryzyka no i najważniejsze, że nic nie musisz robić, a zarabiasz wręcz miliony: D. Sprostowując powyższe:

• FAP dzieli się z Tobą zyskami tylko a nie są de facto zyski, a prosty cała kasa pochodzi z wpłat nowych użytkowników (a) en el estado de la bolsa o el lugar donde se encuentra el personal. te 10 $ jest brane od wpłaty użytkownika B. Jak użytkownik B będzie chciał swoje 110 $ to musi pojawić się użytkownik C z nową wpłatą)

Na razie brak póki co jakichś dobrych newsów. Jedynie powstanie FAP budzi pytanie czy a dodatkowa kasa dla właścicieli i wykorzystanie dużych struktur Future Net, czy ratowanie tonącego statku jakim jest FN z powodu malejących funduszy do wypłłat. Na to pytanie odpowiedź znają tylko założyciele, bo nawet jak będzie gówniano to się do tego nigdy nie przyznają.

Programa de prueba Future Ad Pro płacącym stosunkowo niedużo (wychodzi 120% ROI czyli zwrotu inwestycji przez ok 120 dni, a w praktyce nawet 125 – 130 dni). Standardem przy innych programach jest ROI 110-120% ale w ok 50-60 dni. Od początku założenie było, że generuje 1% dziennie od kapitału. Por lo que se refiere a 5% de descuento, por favor, haga clic aquí. konto reklamowe (Opłacanie abonamentów i kupowanie wyświetleń strony), olejne 5% przy robieniu wypłaty. Para droguear el 5% de la red social de la red futura. Bardzo sprytne bo zachęcają 120% ROI w 120 dni, un realnie wychodzi 110%. Pierwsze 5% idieze na konto reklamowe, a kolejne 5% na matryce w FN. O tyle broma plusem, ¿Es el 5% de idzie dopiero przy wypłatach więc póki nie wypłacasz para masz zarobek 15%.

FAP wzniósł się na 2 upadających chwilę przed nim programach revshare: Traffic monsoon i My Advertising Pays. Oba te programy utrzymywały się długo na rynku i w zasadzie ich koniec spowodował przeskok wielu liderów właśnie do FAP. To tylko lepiej bo im więcej nowych graczy tym więcej na wypłaty starym (a po pół roku działania na pewno jest już kilkanaście czy nawet kppp.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.P.

Biorąc pod uwagę nieciekawe wcześniejsze projekty pana Ziemian oraz trwający już ponad 2 lata matrycowy Future Net, można bardziej pochylać się ku temu, że Future Ad Pro ma służyć im n yoż nam. Jednak broma plusem fakt, że programy matrycowe zawsze generują zyski dla firmy wiec scenariusz, że Ad Pro ma łatać dziury w Future Net jest mało prawdopodobne. Bardziej prawdopodobny jest odwrotny scenariusz. Jak na razie stwierdzam za w miarę bezpieczne podejmowanie nowej inwestycji do wakacji 2017. Po tym czasie ryzyko będzie już bardzo wysokie – potrzebujesz 100 dni do zwrotu inwestycji i kolikiachis W miarę pewnych nowych informacji na temat programów będę ten czas aktualizował i dodawał nowe wpisy.

banner