Funkcje – Revisión de software de Opera Help bitcoin trader

Przelicznik walut jest domyślnie ustawiony na EBC. Zgodnie z zasadami EBC, kursy referencyjne są aktualizowane w dni robocze, z wyłączeniem dni, w których system TARGET jest zamknknęęty (zwykle soboty, niedziele i niektóre święta). Kursy referencyjne EBC s wyznaczane codziennie w drodze konsultacji z Bankami centralnymi z całej Europy. Conozca más sobre el tema de EBC oraz kursów wymiany można znaleźć tutaj.

W taki sam sposób jak waluty można w menu kontekstowym wyszukiwania przeliczać jednostki miary imperialne na metryczne i odwrotnie: stopy ⇄ metry, galony ⇄ ​​litry, funty ⇄ gramy itd. Możliwe jest także przeliczanie temperatury między stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Zawsze gdy wyróżniona zostanie wartość wyrażona w jednostkach imperialnych lub metrycznych, odpowiednia przeliczona wartość pojawi się w menu kontekstowym wyszukiwania.

Menu kontekstowe wyszukiwania Opery jest paskiem narzędzi, który umożliwia wyszukiwanie lub kopiowanie (a na komputerach Mac także udostępnianie) tekstu wyróżnionego na stronie internetowej. Wystarczy jedno kliknięcie, aby otworzyć wyróżniony tekst w nowej karcie i rozpocząć jego wyszukiwanie za pomocą domyślnej wyszukiwarki. Możesz także skopiować tekst do schowka, aby użyć go później. Oszczędzanie baterii

Po pierwszym odłączeniu zasilania od Twojego laptopa obok pola adresu i wyszukiwania pojawi się ikona oszczędzania baterii wraz z poradą: Pracuj dłużej na baterii Jeśli zaakceptujesz tę propozycję, tryb oszczędzania baterii będzie aktywowany za każdym razem, gdy odłączysz zasilanie od laptopa. Jeśli nie masz jeszcze włączonego blokowania reklam, zrób to – oszczędzanie baterii działa trochę lepiej, gdy jednocześnie włączone jest blokowanie reklam.

Jak działa oszczędzanie baterii? Cała tajemnica polega na TYM, aby przeglądarka unikała wykonywania czynności, ktorých nie Musi wykonywać, zmniejszając aktywność kart znajdujących się w tle, wstrzymując działanie wtyczek i animacji, zmniejszając częstotliwość timerów JavaScript i zmieniając parametry odtwarzania filmów. Podczas korzystania z gier online nie używaj trybu oszczędzania baterii.

Okno wideo umożliwia oglądanie filmów podczas wykonywania innych czynności. Przejdź do strony z filmem, publicado en YouTube lub Vimeo, i rozpocznij odtwarzanie filmu. Gdy wskażesz go kursorem myszy, w górnej części ramki zostanie wyświetlony wyskakujący przycisk. Po jego kliknięciu film zostanie odłączony od strony i będzie wyświetlany w osobnym oknie z własnymi regulatorami. Możesz teraz przełączyć się na inn kartę, a nawet na inną aplikację, una película będzie nadal widoczny do czasu, aż zamkniesz jego okno.

Utworzenie konta i korzystanie z niego podczas pracy z naszymi przeglądarkami pozwala synchronizować wszystkie karty, zakładki, hasła oraz historię na wszystkich urządzeniach. Po pomyślnym zalogowaniu na przycisku będzie wyświetlany zielony znacznik wyboru. Ten znacznik wyboru wskazuje, że Ópera synchronizuje dane przeglądania z Twoim kontem użytkownika.

Aby wylogować się z usługi synchronizacji, kliknij przycisk konta i wybierz opcję Wyloguj się. Gdy síę wylogujesz, dane zapisywane w przeglądarce Twojego urządzenia nie będą synchronizowane z danymi przechowywanymi na Twoim koncie. Na przykład jeśli dodasz nową zakładkę, nie zostanie ona zsynchronizowana z innymi urządzeniami do czasu, aż ponownie zalogujesz się na swoje konto.

banner