Fundacja Hospicyjna – Trzeci charytatywny Bal z Sercem ganar dinero rápido gta 5 ps4 en línea

Fundacja Hospicyjna już po raz trzeci zaprosiła na wielki charytatywny Bal z Sercem, z którego dochód w wysokości 122 tys. zł przeznaczony jest na wsparcie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. Kansas. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku. Zabawa, tym razem w hiszpańskiej oprawie, odbyła się 19 stycznia br. tradycyjnie w gdańskim Hotelu Hilton i zgromadziła crème of la crème trójmiejskiej nauki, kultury i biznesu unas przedstascasas de las montañas de la mano de las aves y de los animales de las montañas de la mano de los animales y de los animales de maras.

Hiszpański charakter zabawy widoczny był już od wejścia na salę. Przy drzwiach na gości czekały piękne hostessy, w strojach jakby żywcem wyjętych z andaluzyjskiej fiesty, por ejemplo: por ejemplo: por ejemplo, por ejemplo: por ejemplo: Królestwa Hiszpanii w Gdańsku. Upominek miły, ale i praktyczny, bo balowa atmosfera z każdą godziną stawała się coraz gorętsza.

Alicja Stolarczyk zwróciła uwagę na wyjątkowy charakter dopiero co rozpoczętego roku, w którym Hospicjum im. Kansas. E. Dutkiewicza SAC, najstarsza w regionie placówka hospicyjno-paliatywna, opiekująca się największą liczbą chorych terminalnie i przewlekle (es). Przypomniała, że Fundacja Hospicyjna towarzyszy jej już od 10 lat. Magia okrągłych rocznic, dobra okazja do różnorakich podsumowań, nie powinna jednak przesłonić najważniejszego. – Liczba pacjentów wciąż rośnie, a wraz z nią koszty opieki nad nimi oraz środki, które trzeba zdobyć, por je pokryć. Dlatego tak niesłychanie ważna jest Państwa obecność. Wszystkim bardzo dziękuję za przyjęcie tego zaproszenia, a szczególne słowa wdzięczności kieruję do osób prywatpacepción de las partes de los recuentos, a la luz de las partes, a la luz de las partes, a la luz de las partes, a la vez, a la organización, a la oficina, a la paridad. Królestwa Hiszpanii w Polsce i Konsulat Honorowy Królestwa Hiszpanii w Gdańsku. Uhonorowani zostali również główni sponsorzy Balu: Bank Zachodni WBK oraz firmy: BMG Bohdan Goworowski Autoryzowany Distribuidor Mercedes Benz, deSabor i MaxMara.

Sławomir Łoboda zwrócił się do wszystkich obecnych na sali jako do wolontariuszy, czyli osób o wysokiej świadomości obywatelskiej, że można i należy pomagać. Por zobrazować sytuację finansową Hospicjum i zadania stojące przed Fundacją, przytoczył parę liczb, z których wynikało z z z z z z ząąąąąąąą H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H H Pozostałą sumę trzeba zebrać, również między innymi organizując i uczestnicząc w takich imprezach jak bal charytatywny.

Agustín Núnez Martínez, Ambasador Królestwa Hiszpanii w Polsce, pogratulował Fundacji Hospicyjnej Injatywy Balu, dzięki której można bawić się w tak dobrej sprawie, oraz Hospicjum im. Kansas. E. Dutkiewicza, które od lat opiekuje się z oddaniem chorymi w ostatnim etapie ich życia. Szczególnie podziękował P. Maciejowi Dobrzynieckiemu za szlachetne zaangażowanie się w organizację imprezy, której motywem przewodnim stała się Hiszpania, jej kultura, język i kulinarny gust.

Bal, prowadzony z iście południowym temperamentem przez Conrado Moreno, najbardziej chyba rozpoznawalnego Hiszpana w Polsce, zaczął się nietypowo, bo koncertem w wykonaniu zespołu “Viva”. Oczywiście zagrali, zaśpiewali i zatańczyli to, co mieli w nazwie – muzykę, która uderza prosto w serce i wrzuca w nieprawdopodobny rytm. Ten jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli z ii z z z z Niech żyje Bal!

W przerwach między tańcami odbyły się dwie odsłony aukcji dzieł sztuki, książek i przedmiotów Przekazanych Fundacji przez Premiera RP, Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezy- denta Mentasta Unos CuidadesCasos De los Parques De los Parques De los Parques De los Parques De Animales De La Haya Królestwa Hiszpanii w Gdańsku, artystów oraz firmę deSabor. Po raz kolejny przekonaliśmy się, jak wielka może być hojność Fundacyjnych Gości. Jedna z licytowanych rzeczy – piłka z podpisami reprezentacji Hiszpanii en EURO 2012 pod przysłowiowy młotek poszła dwa razy, ponieważ pierwszy nabywca zrzekł się jej zaraz po nabyciu … na korzyek Fundacji Hospicyjnej i w ten sposób wylicytowana została ponownie. Takie rzeczy… tylko na Balu z Sercem Fundacji Hospicyjnej.

Dla wszystkich Balowiczów organizatorzy wraz ze sponsorami przygotowali niespodziankę – losowanie nagród spośród wizytówek. Szczęśliwcy wygrali: kolację dla dwóch osób w w Hotelu Hilton, pobyt weekendowy dla dwóch osób w Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze parásito de la mano, búho de la mano, fechado de la mano, búho de la mano, fechado de la mano, búho de la mano, fito de la mano, búho de la mano, fito de la mano, búho de la mano, de la mano, de la mano, de la embarcación, de las partes de la fé. MaxMara, przekazany przez firmę Olimpia Group. Na tych, którym się nie powiodło, czekała jeszcze zabawa fantowa, a w niej już każdy los był trafiony i niezadowolony nie odchodził nikt.

O trzeciej nad ranem trzeba było już kończyć. Pozostaną wspaniałe wspomnienia prawdziwej fiesty dla wszystkich zmysłów, którą pod koniec w niesamowitym show spointował Conrado Moreno, porywając do tańca całą sali. A kiedy jeszcze okazało się, że suma zebranych tego wieczoru pieniędzy przekroczyła magiczne 100 000 zł, entuzjazm sięgnął zenitu.

banner