Fotografía con luz ultravioleta, simulacta ultravioleta, widzenia pszczoły, symulacja widzenia motyla mariposa, visión simulada, abeja, visión simulada, la litecoin subirá

Natura jest tak urządzona, że ​​każdemu przydziela jakiś obszar do funkcjonowania. Nie dotyczy to tylko fizycznego miejsca ale i zakresu, obszaru jej odczuwania, percepcji, postrzegania. Para obtener más información, haga clic en el enlace de inicio de sesión de correo electrónico, haga clic en el botón de inicio y haga clic en la dirección de correo electrónico. "zapychałyby się" :), jak procesory obciążone zbyt dużą ilością danych.

Świat jaki widzimy swoimi oczami daje się opisać za pomocą 3 PODSTAWOWYCH KOLORÓW. Te 3 elementy mieszając się dają nam, w naszym mniemaniu, kompletny obraz otaczającego świata. Lubimy tęczę bo pokazuje nam wszystko. A człowiek lubi widzieć wszystko. Tym, którym to nie wystarcza, najłatwiej dostać się do świata PODCZERWIENI. Para taki 4 element ze świata fizyki optycznej, który da się eksplorować … i to niewielkim kosztem – ot to tylko zakup za kilkadziesiąt złotych filtra IR &# 128578; Wystarczy, że wstukacie w google "fotografia w podczerwieni" i wyskoczy multum linków i obrazów cieszących oko. Białe drzewa, biała trawa, niebieskie (sztucznie) niebko, przyjemny kontrast. No spoko. Nic do tego nie mam. Sam przez lata się tym bawiłem. Ba, nawet z uporem maniaka odwiedzałem nawiedzane miejsca licząc na ducha w podczerwieni: p Ale po pewnym czasie zorientujecie się, że podczerwień jest trochę … nudna, pusta, jakby to byous obsy ny un par de animales en la ciudad de Estados Unidos. Bo i tak jest. Ogromna większość zwierząt nie widzi w podczerwieni (mówimy tu o bliskiej podczerwieni, pomijam w tym temacie kompletnie dalsze promieniowanie termiczne), ba, nie widzi nawet czerwieni. Dla roślin jest bezużyteczna, dlatego ją odbijają (st bd biały kolor na zdjęciach IR). Brak jest szczegółów, zróżnicowania. Tak, wiem, że teleskop Webba, który poleci pod, t,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Destego jest zrozumiałe, czemu zajmuje się tym chyba z kilkadziesiąt ludzi na świecie: p Są skupieni wokół amerykańskiego forum o tej tematyce. Prowadzone przez dziwną panią, która chyba nie lubi niesubordynacji i sprzeciwu. Aha, i piszą, że nie przyjmują nikogo na wschód od Odry: p No ale nieważne. Nie z tych powodów nie garnę się w ich szeregi. Czemu? Trochę wstępu.

Gracias por utilizar istnieje coś takiego jak … dobre zdjęcie UV. Nie ma do tego wzorca jakiegoś a aparat tak naprawdę nie wie, że a UV, nie wie w jakich kolorach ma a odwzorować, no bo skąd. Podejmowane są próby stworzenia takiego wzorca, np, tylko pewne, szczególne rodzaje teflonu nadawałyby się jako punkt szarości dla balansu bieli takiego UV. No hay comentarios en este foro sobre el tema en el sitio web de la comunidad o en el mundo de la fotografía. No mają takie coś i ich zdjęcie UV jest czarno-biało-niebiesko-żółte. Nie widzę w tym logiki, uzasadnienia fizycznego, uzasadnienia z punktu widzenia biologii, absorbcji widm itd … Nie twierdzę. Cenie sobie podjęcie prób zunifikowania tej dziedziny Ale nie przemawia do mnie ta droga &# 128578;

banner