Forum MediaSwiat Zobacz temat – brak pełnej prędkości FP 250 que es lite bitcoin

Niby .pl (pobieranie za pomocą Total Commander plik ftp://ftp.task.gda.pl/ls-lR o wadze 213MB) lubią zaciąć proces pobierania, połączenie się dławizzi siz dzawi, czasami zejdzie do 1Mbps, a czasami zatrzma siz razem na 7 Mbps, albo kompletnie zwiśnie, albo będzie oscylować i dusić się między tymi wartościami. Wtedy trzeba rozłączyć połączenie z ftp i ponownie połączyć z ftp – wtedy zaskakuje i odkręca się budzik na ~ 240Mbps.

Poproszę MADRA GLOWE aby na tych podstawie dwóch programów stworzyła działający prawidłowo profil modyfikujący dla 250Mbps XP 64bit – co czyli konkretnie trzeba w tym rozważaniu poprpawić, zmienić aby zaczęło a normalnie gadać, bo obecnie poległem i nie wiem, który konkretnie parametr w rejestrze wpływa na a , że po modyfikacji wątek pobierania przy rozkręcaniu lubi się zadławić, czasami wręcz zawisnąć – tak jakby net urwałej – una gran variedad de artículos en el interior de la ciudad de la India: cz.

Haga clic aquí para ver los comentarios y fotos de Tylko Chodzi, Bo dekiel korzysta z Total Commandera do pobierania plików przez ftp (ciekawe, które pozwoli na transfer 250 Mbps w jednej sesji). Fiber Power Optimizer nie był pisany jakoś szczególnie pod 100 Mbps, właściwie a robi en dokładnie a samo co od dawna znany plik * reg ze strony: http: //www.speedguide.net…de_tweak_2k.zip

dekiel, trochę po omacku ​​próbujesz coś przyspieszyć. Kluczowy jest tu parametr TCP Window, ale kilka innych (na co nie masz wpływu) ma znaczenie. Bw wdawania się w szczegóły wemymy jako przykład tą wartość 256KB, któr Optim ustawia FB Optimizer. Piszesz, że wyciąga jedynie 100Mb / s. Przy takim ustawieniu teoretycznie możesz wyciągnąć 100 Mb / s jeśli opóźnienie do serwera to 20ms. Jeśli serwer jest "bliżej" a osiągniesz więcej (np. 10ms – 200Mb / s), yo odwrotnie też … jak serwer będzie w gdzieś Stanach (załóżmy 100ms), a max prędkość a 20Mb / s. Nie ma znaczenia, czy WinXP jest 32, czy 64 bit.

TCP Optimizer ustawia dużą wartość ok. 4MB. Takie okno pozwoli ci na osiągnięcie (oczywiście teoretycznie) pełnej prędkości twojego łącza nawet ciągnąc coś z serwera w Stanach. Może więc po prostu wrzucić tam gigantyczne ventana de TCP i nie myśleć o opóźnieniach, i innych bzdetach? Niestety … zależy od straty pakietów podczas transmisji. Przy ustawieniu dużego okna, serwer będzie musiał dużo więcej informacji przesłać ci ponownie. Jeśli taka utrata będzie się zdarzać podczas przesyłania od czasu do czasu, a niestety fakt większych retransmisji i czas potrzebny na ponowne "rozpędzenie się" będzie miał spory wpływ na średnią prędkość. Może się zdarzyć, że mniejsze okno da ci wydajniejszy transferencia niż duże biorąc pod uwagę średnią uzyskaną prędkość.

Zmierzam do tego, że xp 64bit zdecydowanie różni się od typowe xp 32 bit, bo ten pierwszy bazuje na rdzeniu win2k3 – stąd rec. klucze mogą być posadzone w innych gałeziach i potem niby coś działa … ale nie do końca, bo narzędzie porło dla xp 32bit. Jak już było wspomniane zmiana dokonana na xp 32bit działa bez żadnego ale, żadnych zwiech na transferze, czkawek, itp. Klik i leci full na jednym wątku z taska.

Conozca más sobre cómo funciona y cómo funciona el sistema operativo. Do dziś bym działał na win2k, alie tworcy oprogramowania zaczęli w końcu zapominać o tym porządnym systemie brak sterowników do niektórych nowszych komponentów zmusza do przejścia na coś "Nowszego". Gdybym widział, że w świecie systemów operacyjnych dla domowników panuje zasada jak w silnikach samochodowych, coraz to nowszy model, lepsze osiągi, mniej paliwa potrzebne to bym leciał po każdą nowośćý.

Jeśli chodzi o różnicę pomiędzy 32 i 64, rzeczywiście istnieje w kontekście dostępu do rejestru. Aplikacje 32bit (takie jak FB Optimizer, czy Chrome) działające na systemie 64bit dostęp do rejestru mają na dwa sposoby. Część rejestru jest współdzielona, ​​czyli aplikacje 32 i 64 bit mają dostęp do dokładnie tych samuch obiektów. Druga część jest zduplikowana i istnieje oddzielne drzewko dedykowane jedynie dla takich aplikacji. Podejrzewam, żse ustawienia dla TCP / IP s współne, więc nie powinno być różnicy.

FP Optimizer i TCP Optimizer działają na podobnej zasadzie. Możesz porównać ich działania poprzez zapisanie przed zmianami aktualnej konfiguracji (chociaż nie pamiętam, czy FP Optimizer para umożliwia). Po zmianach zrób to samo i porównaj obie konfiguracje. Zrób tak na obu systemach (32 i 64 bit). Zobacz, czy obiekty rejestru są takie same, czy jednak inne.

Nie rozumiem jeszcze tak dokładnie problemu, bo czy jest on czysto teoretyczny? Chodzi ci jedynie o sytuację, w której TC nie potrafi zrobić wznowienia zatrzymanego transferu? Podobno tak, czy inaczej osiągasz te 200-250Mb, więc w czym właściwie problem? TC używasz 64 bit, czy 32? TC w dość szczegółny realizuje takie "Wstrzymanie". Wysyła po prostu do serwera informację, że nie ma więcej miejsca w buforze. Potem serwer mu sle keep-alive, żpory utrzymać secję TCP jako aktywną licząc, że twój klient w końcu miejsce w buforze będzie miał. Trudno mi powiedzieć na ile jest to "Stabilna" estrategia

Wystarczy zrobić reset ustawień TCP / IP metodą polecaną przez Microsoft lub przez SG TCP Optimizer po czym uruchomić regedit z Windows i wyeksportować sobie zawartość tej gałęzi do pliku * reg, który można podgląąąąąąąąąąćććććććććććććććććććććć tej ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga ga gażżżżżż Po zmianach wyżej wymiennymi programami ponowić procedurę, będzie materiał do porównań. Dotyczy to obydwu wersji XP (32 i 64 bit).

W upc spece by mogły opracować nową łatę na rejestr aby odblokowywała pełną rurę w xp dla usługi zwanej 250Mb. Nie każdy będzie przechodził na przekombinowany, rozrośnięty, zasobożerny win7 żeby uzyskać znamionową prędkość łącza. A niedomaganie xp dla szybszych łącz przypomina mi co najwyżej zardzewiałą, zapieczoną śrubę w kole samochodu. Auto trzeba wyrzucić, bo śruba się zapiekła.

Póki co trzeba działać na piechotę. Samo odkręcenie DESCARGAR nie działa do końca perfekcyjnie, bo jak widać TCP OPTIMIZER (czy też Fiber Power Optimizer) jest starym j o trochę Więc potrzebna jest tu gruntowna analiza wprowadzonych wartości i ich korekty, dodania jeszcze innych wpisów – ale to musi się ktoś na tym perfekcyjnie znać, a nie na czuja jak ja to robięba

I tutaj moje pytanie, PC i dysk sieciowy na których "ma iść sztywno 250mb" Internet podłączony jest przez kabel, skoro z modemu kablem przesyłana jest maksymalna prędkość to jeśli zakupie gigabitowy switch (np. TP-LINK TL-SG105) i podłącze w następujący sposena modem -> interruptor> ¿PC, un enrutador en cualquier dispositivo móvil, por ejemplo, acceso inalámbrico a Internet y conexión inalámbrica a Internet? ¿Qué es un enrutador? ¿Qué es esto?

banner