FC VAL. – II klasa – WMASG.com – ¡nasczy nas Airsoft! mejor piscina minera litecoin

Dotarł do mnie preorderowy egzemplarz. Cóż, jest para replika odbiegająca bardzo od palnego pierwowzoru, przy replikach LCT czy KA może wydawac się bardzo biedna, ale z ciekawości kupiłem. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie ogólne spasowanie i skręcenie elementów. Replika jest zwarta, zbita, bez luzów i trzeszczeń. Mag hicap 150bb ładnie wykonany, siedzi w gnieździe sztywno, magi można dokupić po 31zet.

Batka jest w lufie zewn., Wkłada się ją od muszki, odkręcając zaślepkę specjalnym kluczykiem. Z drugiej strony lufa zewn. jest mocowana na 2 śrubkach do znalowej tulei zablokowanej w kompozytowym elemencie przykręcanym do body, coś jak w alu). Kable z gb wchodzą w specjalne rynienki w lufie zewn. nie idzie ich wyciągnąć bez obcinania wtyczki, rozbieranie repliki robi się niewygodne. Komora hu al estándar z ak, jedynie dźwignia docisku jest odwrócona i przykręcona na 1 śrubce. W moim egzemplarzu ktoś wykonał teflonfix, ale tak od siekiery, bo teflon jest grubo pod dystanserem, a nie ma go przy drugim końcu gumki hu.

Zrobiłem od nowa podkładkowanie, założyłem cilíndros tipo 0, głowicę tłoka wentylowaną pom z łożyskowaniem, spring m130 shs oraz doszczelnioną dyszę alu. Nie mam w tej chwili prowadnicy metalowej bez łożyskowania, un unikam podwójnych łożyskowań, więc została prowadnica stock. Pełny cylinder okazał się ciut szerszy niż stock, lista de resultados de la búsqueda. Wszystko się cięło, więc lekko przeszlifowałem dosyłacz i założyłem cylinder stockowy.

Replika jest cicha, w sensie o wiele cichsza niż klasyczny klekot ak czy rzężenie emki. Moim zdaniem, jest tak dzięki cylindrowi typ 2 i lufie 428mm (440 też wejdzie) – to dobre połączenie, nie ma nadmiaru powietrza jak częstz un chin de las partes de un recargo de datos de cada país. Ile osiągnąłem po doszczelnieniu i zmianie sprężyny a masz wyżej, un replika jest nadal cicha. Przy czym cudów nie ma, to nadal aeg, do cichej eliminacji to zakup sobie socoma mk23 z podrasowanym tłumikiem.

Czy da się zrobić działający tłumik? Jak najbardziej, choć będą pewne trudności z podłączeniem batki. Sam pakiet lipo (11.1v 2 lub 3-częściowe) zajmuje ok 12cm tłumika. Kilka centymetrów zajmuje również wypustka z cuerpo (odpowiednik lufy w ostrym), na której jest tłumik osadzany. Można przyciąć lufę nawet do 10cm, zrobić krążek estabilizujący lufę wewn. Estoy a punto de hacer muszki wypełnić plastrami gąbki lub tekturki. W samej zaślepce tłumika trzeba por lekko powiększyć otwór, por uniknąć rykoszetów. Yo voilà, tłumik działa.

Odkręcanie tłumika z body nie ma sensu, bo są tam tylko 2 małe otworki na kable i otwór na wypustkę z body, więc nie ma wygodnego dostępu do środka. Pod pokrywę pakiet nie wejdzie, bo gb wypełnia całe miejsce. Pewnym wyjściem jest wyprowadzenie kabli na tył i jakaś ładowniczka z batką na kolbie, choć jak dla mnie popsuje a wyważenie i będzie denerwowało.

banner