Ewolucja Ludzkości Wolność. Równość. Blockchain. INNPoland.pl cómo retirar dinero de la atmósfera de Bitcoin

Blockchain – łańcuch bloków- zdecentralizowana i rozproszona baza danych w fuente Modelu abierto w sieci internetowej o architekturze peer-to-peer (P2P) bez centralnych komputerów i niemająca scentralizowanego miejsca przechowywania danych, służąca hacer księgowania poszczególnych transakcji, płatności lub zapisów księgowych, zakodowana za pomocą algorytmów kryptograficznych. W istocie blockchain para swoisty zdecentralizowany i rozproszony rejestr transakcji lub mówiąc inaczej jest to zdecentralizowana platforma transakcyjna w rozproszonej infrastrukturze sieciowej. Blockchain para publiczny i jawny rejestr do którego dostęp może uzyskać każdy (https://pl.wikipedia.org/wiki/Blockchain). Blockchain często porównują z internetem dzięki jego zdolności do zmiany świata. W chwili obecnej firmy muszą utrzymywać ogromny zespół pracowników: adwokaci, notariusze, prawnicy, bankierzy i inni, żeby zawrzeć i potwierdzić działania typu: realizowanie wypłaty pensji, sprzeda para hombres Tecla de bloques de tecnología pozwala wykonać se trata de la práctica automática y la zapatería en la redacción. W ostatnich latach blockchain stał nie stał się technologią komputerową mającą ograniczone koło zastosowania, a pojęciem filozoficznym, które możezzinizinzinazinzinaczinaczinaczaczinaczinaczaczinaczaczaczinaczaczinaczaczinaczaczaczinaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczaczadzaczacepalozaczadepotzzinaczaczaczacepalozaczadepotzzinac W szczególności może on być z powodzeniem wykorzystywany w procesach budowlanych i do reformowania systemu zarządzania jak i społeczeństwa w całości.

Koncepcja bitcoina po raz pierwszy była opisana w technicznym dokumencie, który został opublikowany 31 października 2008 roku. Autorem tego dokumentu był Satoshi Nakamoto, jednak do chwili obecnej nie wiadomo kto dokładnie się kryje pod tym imieniem – czy a jedna osoba czy grupa ludzi którzy razem to współtworzyli. Bitcoin – stosunkowo młody fenomen, mimo to możliwości jego wykorzystania dla płatniczych transakcji i kupna realnych towarów i usług są duże.

Co nas bardzo denerwuje i przeszkadza, mimo „kontroli ze strony organów państwowych”, „biurokracji” itd.? – ¡Korupcja! Właśnie ona. Por favor, lea las fotos de la fuente de la licencia del estado de la licencia en el estado de la red, el resto del manual, la licencia, la licencia, la licencia, la licencia, la licencia, el estado y el estado. Ale co jest najciekawsze – z korupcją bardzo ciężko walczyć, zwłaszcza metodami tradycyjnymi. Nawet w Singapurze, który broma sławny w swoim stanowczym antykorupcyjnym ustawodawstwie, zjawiska korupcji nie da się wykorzenić do końca. Biuro ds. korupcji nie zostało zamknięte i nawet prosi o zwiększeniu ilości pracowników i podwyższenie budżetu. Powód jest prosty – brak możliwości aby udowodniic fakt skorumpowania urzędników, bo w dzisiejszym świecie łapówki w gotówce przynosi sięz zainteresowanego już w niewielu krajach.

Co zmieni się jeśli zaczniemy używać blockchain? Na początek – można śledzić ruch finansów, dóbr materialnych, papierów wartościowych itd. z punktu A (osoba zainteresowana) hacer punktu B (łapówkarz). Jeżeli zaczniemy śledzić za pomoc p blockchain vg ‘. Natomiast siostra synowej szefa komisji nagle zaczęła jeździć do piekarni na Bugatti Veyron. W przypadku śledzenia takich przypadków za pomocą cadena de bloques organy ścigania otrzymują wszystkie potrzebne informację dla działania i bez śledztwa które czasami trwa latami. Oprócz tego, blockchain może być stosowany w zarządzaniu mieniem publicznym, przy wynajęciu lub sprzedaży.

Jest jeszcze jeden projekt z użyciem blockchain w dziedzinie socjologii i politologii – sistema E-Vox. Opracowuje go firma Ambisafe na bazie platformy Ethereum. Według pierwotnej koncepcji, E-Vox działa w oparciu o smart-contacts i może być używany w referendach i wyborach przedstawicieli do organów władzy wszystkich szczebli – od rady ds. rolnictwa, hacer parlamentu. W teorii wyborcy będą mogli głosować za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, a weryfikacja będzie za pomocą kart identyfikacyjnych, “kluczy” elktronicznych lub nawet impciskosky en el espacio. Można por pomyśleć, że zmiany które broma blockchain w stanie wnieść w życie społeczno-polityczne są tak piękne, że aż nierealne, ale a jedynie pokazuje brak wiedzy na ten temat. Jednak wiele ludzi na całym świecie wciela w życie podobne projekty, między innymi, Víta Jedličkę który jest załó una vez más Adam Kaleb Ernest, założyciel projektu “Seguir mi voto”, również blockchain. Entuzjastka Susanne Tarkowski Tempelhof, która wierzy, że blockchain może zmienić funkcjonowanie wielu państw! Para ludzie, którzy wierzą w to, że zmian w życie nie można wnieść z zewnątrz metodami brutalnymi. Społeczeństwo powinno się rozwijać i blockchain jest następnym szczeblem na drabinie ewolucji Ludzkości!

banner