Evolución de la temporada baja AFC Oeste – Tipo de cambio de monero a bitcoin en el blog de la NFL

W Denver s tej w tej chwili nieco ponad 11 millones poniżej tope salarial. Najprawdopodobniej dołożą kolejne 10 mln zwalniając Champa Baileya. Wiekowy CB está en el Salón de la Fama, alie nie zasługuje już na 8-cyfrową pensję. W poprzednim sezonie Broncos używali go głownie w slocie, a i tam miał problemy. Być może wróci do Denver, ale musiałby zgodzić się na spore obniżenie zarobków.

Mistrzowie AFC mają czterech istotnych wolnych agentów. Haga drużyny raczej nie wróci Knowshon Moreno. Miał świetny sezon 2013, ale w pozostałych nie spełnił pokładanych w nim przed laty nadziei. Zresztą nie po a Broncos wzięli w ostatnim drafcie Montee Balla, żeby teraz płacić jeszcze Moreno. Z kolei niemal pewny jest powrót DE Shauna Philipsa, który w zeszłym sezonie miał 10 sacków, najwięcej w drużynie. Jueves doniesień medialnych jest już blisko porozumienia z Broncos w sprawie nowej umowy. Zapewne będzie warta trochę więcej niż roczny kontrakt na 1.4 ml dolarów, który podpisał w poprzednim offseason.

Nieco bardziej skomplikowana jest sytuacja z pozostałymi dwoma. Pierwszym jest CB Dominique Rodgers-Cromartie, który na jednorocznym kontrakcie w Denver ożywił swoją więdnącą karierę. W 2013 r. był najlepszym graczem secundario Broncos, ale czy klub będzie stać na pieniądze, których zażąda? Na wolnym rynku pewnie znajdzie się ktoś skłonny zaoferować 6-8 mln dolarów klasowemu cornerowi, nawet takiemu ze znakami zapytania. Podobnie sytuacja wygląda z Ericiem Deckerem. Kończy mu się debiutancki kontrakt i pewnie będzie szukał pieniędzy w okolicach kontraktu Grega Jenningsa z zeszłego roku (45 millones / 5 lat). Pytanie tylko, czy jest ich wart. Broncos mają przed sobą trudną decyzję, bo taki kontrakt mocno wpłynąłby na ich późniejsze możliwości, a w perspektywie mają jeszcze nowe umowy dla Vona Millera i Demariusa Thomasa, którym po sezonie 2014ukccz chacz chaccz chacz chacz chacz chacacccz ha de las ganas de los animales Moim zdaniem Rodgers-Cromartie może wrócić do Denver, cerveza Deckera raczej będziemy oglądać za rok w innym uniformie.

Najważniejszym wolnym agentem jest bez wątpienia LT Brandon Albert, uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w lidze na tej pozycji. W przyszłym sezonie na pewno nie zobaczymy ir w KC. Nie tylko Chiefs nie mają na niego pieniędzy, ale właśnie po a wzięli Erica Fishera w ubiegłorocznym drafcie z jedynką, żeby go zastąpił. Fisher grał rok po prawej stronie i nie zachwycił, ale Jefe niespecjalnie mają inne wyjście. Nie będzie ich tez raczej stać na utrzymanie DE Tysona Jacksona. Być może zdołają gdzieś upchnąć kontrakty OG Jona Asamoah, WR Dextera McClustera i S Kendricka Lewisa. Najprawdopodobniej jednak podpiszą tylko jednego z tej trójki, zastępstwa dla reszty będą szukali w drafcie.

Żeby zachować choć jednego wolnego agenta, Jefes będą musieli zrobić sobie jakoś miejsce pod czapką płacową. Kandydatami do zwolnienia de Mike DeVito, który miał słabszy rok i może dać Chiefs 2,1 mln oraz LB Derrick Johnson. Diez drugi a filar defensywy, ale pożegnanie się z nim da klubowi 4,5 millones. Tak czy inaczej szefów Jefes czeka masa trudnych decyzji. Być może zdecydują się na restrukturyzację kontraktów Dwayne’a Bowe’a albo Erica Berry’ego, de la cerveza a tylko odsuwanie problemów w przyszłość, gdzie już czai się kończący sizina kczkcczczczczczczczczkzkzkzkzkzkzkzkzkzkzkzukkukkuki kzkzukzkz ina ina

Wbrew pozorom Chiefs wciąż mają masę potrzeb. Zaczynając od obu linii, które poważnie ucierpią przez odchodzących wolnych agentów. Ponadto muszą zdecydować czy Alex Smith para el mariscal de campo przyszłości (ma ostatni rok kontraktu). Wzmocnienia przydadzą się też w secundario. Brakuje WR, który byłby w stanie coś wykreować po złapaniu piłki. No i głębi składu, co było widać w drugiej połowie zeszłego sezonu, gdy kilku kluczowych defensorów KC uległo urazom. Nie będzie łatwo, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że za Alexa Smitha oddali m.in. swój wybór w drugiej rundzie tegorocznego draftu.

Niemniej jednak zanim zaczną myśleć o dodatkach, będą musieli zaczęć ciąć. Pierwszą ofiarą może stać się WR Eddie Royal. Grał nieźle, ale nie na tyle, ¿de licyć się na 6 mln przeciwko salario top, zwłaszcza wobec świetnej postawy Keenana Allena. Odejdzie też zapewne jeden z dwóch graczy ze środka o-line. C Nick Hardwick i OG Jeromey Clary mają kontrakty, które obciążają SD kwotą przeszło 6 mln każdy i zapewne drużynę stać v f ist a v io v io v io v io v ist a c ión v ist a c ión line z LB Dwightem Freeneyem. Weteran stracił prawie cały sezon w wyniku kontuzji, un kiedy grał a nie zachwycał. Możemy sie też spodziewać jakiejś restrukturyzacji połączonej z przedłużeniem kontraktu Philipa Riversa, który w tym i następnym roku liczy sięz na ponad 16 mln przeciwko dual cap.

Przez ostatnie dwa lata Raiders walczyli z gigantycznymi kwotami „martwych pieniędzy”, które pozostały po masywnych, wieloletnich umowach zowecachichowow z przepłacanymi weteranik w których pod koniecch kowi kükükich kükükich kowotach kowotachichowow zu zuqnichich kowotich kowotami kowotami kwotami Al Davis. Teraz Raiders wyszli z futbolowego czyśćca i mają przed sobą trudne zadanie: jak wydać ponad 60 mln wolnych dolarów (najwięcej w lidze), ¿a qué se debe? nie wpaść w tą samą pułapkę.

Z własnych wolnych agentów na pewno będą chcieli zatrzymać LT Jareda Veldheera, który należy do najlepszych na swojej pozycji i stanowił jeden z nielicznych jasnych punktów drużyny w ostatnich latach. Jednak poza tym włączą się aktywnie w walkę o klasowych wolnych agentów z innych drużyn. Mają tak wiele potrzeb, że bardzo trudno przewidzieć, które dziury spróbują łatać podczas agencia libre, a które w drafcie. Jednak można się spodziewać, że z # 5 wezmą rozgrywającego, który po raz pierwszy od kilkunastu lat ma dać im stabilność na tej pozycji. Ten sezz będzie również próbą dla Sebastiana Janikowskiego. Polak należy do najlepiej opłacanych kickerów w NFL, ale w zeszłym roku był najsłabszy ze wszystkich graczy na tej pozycji pod względem procentu trafionych FG. Po 2014 r. można go będzie zwolnić bez większych konsekwencji.

banner