Ethereum historia i cechy kryptowaluta empresas poco éticas 2016

Ethereum (Czytaj Ethereum) – drugi najpopularniejszy kryptowaluta. Monety kryptowaluta nazwie eter (eter), wyznaczony przez ETH. Obecnie łączna wartość wszystkich monet – ponad 22 mld dolarów, co stanowi połowę ceny Bitcoin. Jak zatem, jako młody kryptowaluta nie tylko udało się zdobyć popularność, ale także wkraczać na najświętszego – Bitcoin? Pamiętajmy, jak to wszystko się zaczęło, i prześledzić historię Ethereum rozwoju.

W 2013 19 letni Witalij Buterin, współzałożyciel magazynu Bitcoin Magazine, pierwszy przedstawił swoją wizję kriptoplatformy następnej generacji. Być Może pozostać Tajemnica, Jako młody człowiek, mieszkaniec KOLOMNA vaina moskwa, nie tylko Udalo się opracować blokcheyn sistema, stosowany w bitcoins, w więcej COS, ale także przekonać innych ludzi hacer niego dołączyć i stworzyć Platforme o nazwie Etereum.

Główną cechą Ethereum był nie tyle eter monety (eter), ale w inteligentnych umów. Są to specjalne programy, które są uruchamiane, gdy pewne zdarzenia. Przykładem jest prosty dźwigać dwie uczestnicy sieci są zakłady na wynik meczu piłkarskiego. Po zakończeniu umowy i przeprowadzić inteligentną automatyczną dystrybucję wygranych odbywa się według z góry określonego algorytmu.

kampania w celu pozyskania funduszy na rozwój rozpoczął się w roku 2014. Całkowity koszt inwestycji udało się przyciągnąć prawie 31550 Bitcoins. Po tym Witalij i zespół zaczął się rozwijać. Pierwsza publiczna wersja obecnych prezentowanych latach lipca 30 2015 – czas uruchomić blokcheyna, rozprowadzane cyfrowej bazy Ethereum. Protokół miał №1 i nosił nazwę Frontier.

Marzec 14 2016 dokonano zmiany protokołu. Druga wersja nazywa Homestead. Warto zauważyć, że cena eteru ma więcej niż jeden raz w ciągu pierwszych 2,5 2016 10 miesiącach roku. Twórcy umieścili tę wersję jako stabilny. W tym momencie, łączna kapitalizacja sieci osiągnęła 1 mld dolarów. Nowym zjawiskiem zaczął mówić otwarcie. Ale Ethereum oczekują trudne czasy. Podzielić społeczność i spadek

Pod koniec 2016 Bitcoin weszła w fazę wzrostu. Para spowodowało umocnienie wartości pozostałego kryptowaluta. Pierwszy punkt orientacyjny moment nadszedł w lutym 23: liczba potwierdzonych transakcji sieci Bitcoin osiągnął 100 000, po którym kilka głównych inwestorzy zaczęli szukać alternatywnych walut dla swoich aktywi. Nic dziwnego, że Ethereum był wśród nich. Marzec 25 2017 cena eteru pokonać psychologiczny próg $ 50 i miesięcy została ustalona na tym poziomie.

Błędem jest sądzić, że sukces Ethereum stało się możliwe tylko z powodu problemów z Bitcoins. Vitalik Buterin aktywnie zaangażowany w losy ich potomstwa. W styczniu, projekt został ogłoszony Zoe (Zcash na Ethereum). Kluczowym jest chip kryptowaluta Zcash prywatność podczas korzystania z transakcjami typu torebki (adresy anonimowych zaczynają się na literę Z, w przeciwieństwie do standardowych portfel typu T). Podobna technologia zostanie wprowadzona w Ethereum.

Na konferencji kwietnia w Moskwie Witalija mówił o przyszłym rozwoju platformy. Dla przykładu, następujący protokół będzie Casper – etap pośredni, który zredukuje rolę, jaką odgrywa górników i doprowadzenia nowego sposobu weryfikacji DOWODEM pakietu transakcji (POS). Zmiany te będą zmniejszyć opłatę za transfer środków i przyśpieszyć potwierdzenie transakcji.

Teraz pamiętać, że Bitcoin zawzięty przez kontrowersji. Niewystarczająca przepustowość sieci i planowane widelce – s tylko dwa globalne wyzwania, które mogłyby znacząco wykoleić waluty. Ethereum „szczęście”, aby przetrwać hardfork po starcie. Ale jedno młode kryptowaluta, całkiem inny – monety, które zapoczątkowało takiego zjawiska na dużą skalę.

czy ujrzymy zmianę lidera w tym roku? Kto wie. Z ufnością możemy powiedzieć jedno: dominację jednej dominującej kryptowaluta dojść do logicznego wniosku. Ethereum przyszedł później, un zatem uwzględniono gafy swoich poprzedników. Ethereum nie tylko waluty – to platforma jednoczęściowa do budowy systemow w opartych na blokcheyna Ale najważniejsze, że odróżnia Ethereum – plan rozwoju. Właściciele wiedzą, co musi się zdarzyć w końcu. Nie boi się dodać innowacje, które przyczyni się do dalszej popularyzacji. Teraz Ethereum kryptowaluta nie najdroższe. Ale jest oczywiste, że jest para najbardziej zaawansowany technologicznie. Июль 13, 2017

banner