Ethereum, czyli baza do tworzenia kryptowalut. Świat Bitcoina i kryptowalut historia de los judíos etíopes

Pomówmy trochę o funkcjonalności kryptowalut (więcej o kryptowalutach kliknij tutaj). Nie służą one jedynie do płacenia, choć są takie, które wyłącznie do tego, zostały zaprojektowane. Bitcoin jest uznawany za najbardziej stabilną walutę, ze względu na długość blockchaina (więcej o blochchainie kliknij tutaj). Jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule jest nazywany elektronicznym złotem. Każdy, kto wchodzi w świat kryptowalut, robi a poprzez kupno właśnie Bitcoina. Na tą chwilę, w większości przypadków, inne kryptowaluty można zakupić wyłącznie płacąc Bitcoinem. Kryptowaluty do płatności mają różne właściwości i tak jedne będą anonimowe, inne będą świetnie przechowywać wartość a inne będą służyć jako platformy, na których síuena wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu chochi jae hawai Taką walutą jest właśnie Etéreo. Vaya a la plataforma de código abierto, czyli o otwarty kod źródłowy do którego każdy może zajrzeć i sprawdzić, co się w nim znajduje. Na Ethereum można budować zdecentralizowane aplikacje i smart kontrakty. Można tworzyć aplikacje, które nie mają pośredników i działają w oparciu o peer to peer (więcej o peer to peer kliknij tutaj).

N / A Etéreo można tworzyć cyfrowe kontrakty (smart kontrakty). Działają one na zasadach matematyki, czyli, że jeżeli stanie się jakaś akcja, powiedzmy X, to wtedy zadziała Y. Aby zobrazować działanie, można w uproszczeniu porównać smart kczkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Jeśli wrzucisz odpowiednią ilość żetonów, a możesz wybrać kolejne opcje i tak np .: przycisk numer jeden uwolni jakas batonik, przycisk numer spowoduje DWA rezultat w Postaci jakiegoś napoju i analogicznie Dalej kolejne przyciski BEDA w rezultacie dawać inne Wyniki w Postaci rôznych przekąsek. Programa Taki nazywamy smart kontraktem, ponieważ, tak jak w przykładzie z automatem, działa on bez pośredników. Nikt nam osobiście nie sprzedaje artykułów z automatu, bo mamy do czynienia z maszyną. W przypadku smart kontraktów eliminowany jest czynnik ludzki, który może zawodzić. Nie jest tu potrzebne zaufanie do firmy człowieka ponieważ pożądane rezultaty otrzymujemy automatycznie, jeśli tylko dostarczymy to, na co się umówiliśmy. Potencjał do biznesu jest tu ogromny. Dzięki Etéreo, mogą powstawać zdecentralizowane strony, którymi zarządza społeczność. Mogą być na tym zbudowane na przykład redes sociales, które nie będą podlegać cenzurze, ponieważ zarządzałoby nim społeczeństwo. Na tej zasadzie powstał steemet, które jest połączeniem Facebooka, YouTube oraz bloga oraz które jest w 100% zarządzane przez społeczność. Zdecentralizowane aplikacje w skrócie dApps od Aplicaciones descentralizadas para el tubo przykład D, gdzie nie ma cenzury. Trzeba się liczyć z tym, że raz dodany filmik, zostanie tam już na zawsze, zaraz po tym, jak zostanie dołączony do blockchaina. Można też stworzyć zdecentralizowaną wersję eBay, co wykluczyłoby prowizję od sprzedaży, gdyż nie byłoby właściciela lub firmy do jej pobierana.

Walutą na dApps’ach będzie Ether. W skrócie symbolem Ethereum jest ETH, una broma de jego Vitalik Buterin. Urodzony w Rosji w 1994r. W wieku 6 lat razem z rodziną imigrował do Kanady. Jest młodym geniuszem w świecie oprogramowania i to on stoi głównie za projektem Etéreo. Stworzył on własny język programistyczny o nazwie Solidity w którym napisał smart kontrakty. Tak jak Bitcoinem zarządza społeczność, tak rozwojem Etéreo kieruje wyłącznie ten jeden człowiek. Nie ma a jednak znaczenia dla aplikacji, które są zbudowane na Etéreo, ponieważ rozwój ich zależy już indywidualnie od ich twórców. Bloki Ethereum powstają średnio co 15 sekund a kopacze są nagradzani pięcioma etherami. Ethereum z prueba de trabajo wkrótce przejdzie na prueba de estaca.

Etéreo można porównać do ropy naftowej. Tak jak Bitcoin jest wirtualnym złotem, tak Etéreo działa na zasadzie ropy, z której można tworzyć produkty, takie jak benzynę, plastik, rozpuszczalniki i inne. Analogicznie na tej platformie możemy tworzyć aplikacje, które mogą być niezwykle funkcjonalne. Mamy opcję tworzenia na niej tokenów, które można nazwać już kryptowalutami, ponieważ mają one swoją wartość, ograniczoną ilość, wykresy, ale tak naprawdę s a smart kontrakty. Znaczna większość kryptowalut znajdujących się rynku s zbudowane na platformie Etéreo. Z zasady muszą one spełniać estándar ERC20, co oznacza, że ​​spełniają one 6 reguł takich jak np. ich ilość musi być określona itd. Kryptowaluty tworzone na bazie Ethereum, buduje się za pomocą ethereum máquina virtual i wygląda to jak tworzenie stron internetowych, jest to bardzo proste i są dostępne powaspacía de personas a la luz de una persona a la que se puede confiar en este artículo. W ten sposób firmy lubzie mogą stworzyć własną walutę, którą można się posługiwać na przykład przy zakupie na ich stronie www albo mogą stanowić akcje.

Tokeny dzielą się na uso de tokens, czyli praktyczne tokeny, które można używać np. na zdecentralizowanych aplikacjach do opłat iks v ia t ud udziały. Fichas de trabajo de przypadku mamy do czynienia z ico, oferta inicial de monedas de czyli. Jest to pierwsze publiczne ogłoszenie dotyczące utworzenia się nowego przedsięwzięcia. Na stronie ICO TRACKER można śledzić wszystkie ico, które zbierają pieniądze na swoje pomysły. Możemy tam przeglądać je i bezpośrednio inwestować w nie kupując ich tokeny. Dzięki temu, każdy ma dostęp do inwestowania. Konwencjonalnie, jeśli ktoś szuka inwestora, a zwraca się do ludzi zasobnych, zwykle znajdujących się w ekskluzywnych, por ejemplo, por ejemplo. W ten sposób zamiast od jednego inwestora, gdzie jakiś projekt mógłby dostać kilka milionów od niego, tu może zebrać tą samą kwotę, ale od milionów inwestorów.

banner