Električni Automobili uz blockchain ~ e-Auto.GURU ps3 bitcoin mining

Broma de bitcoin nie tylko kriptovaluta która wywołała wyobraźnię przeciwników zakładu i wzbogacić kilku spekulantów. Bitcoin jest jedyną aplikacją. jej fundamentalentem, takozvana "cadena de bloques" ili "Ledger distribuido" tehnologija (wspólny ogólny konta księgi głównej), jest znacznie: szybciej, tańszy i bezpieczniejszy sposób przelewów elektronicznych. Blockchain protokoły mogą dla gospodarki światowej 21. wieku stać się, co jest dla wszystkich numerów wybierania tonowego telefonii.

OF, Niemiecka firma energetyczna z ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie, jedna z tych firm posiadających infrastrukturę dla węgla i energii jądrowej. do raport z 2014, JE Primitiva javilo strony 52 miliard przychodów. Jednakże, jak również inne przedsiębiorstwa energetyczne w Niemczech, RWE oczekiwania na przyszłość, w której ich głównym źródłem produkcji energii ze zmian legislacyjnych. Rzeczywistość jest wciśnięty RWE w innowacje iw rezultacie firma ustanowiła wewnętrzny zespół, który będzie oceniał jak blockchain technologia może pomóc obniżyć cenę, tak aby zmniejszyć koszty związane z transferem energii. Firma połączyła siły z uruchomieniem Ethereum być oparte Slock.it, koji je osnovao bivši Ethereum CCO Stephen Tual, do opracowania prototypów w tym technologii.

Prototip radi na Ethereum blockchainu, znamienny tym, że ładowanie platformą podstawy, na której użytkownik jest uwierzytelniony, i dokonuje wypłaty. prototypy nd, użytkownik komunikuje się z platformą ogarnięcie „smart umowy”, który jest zaprogramowany do Ethereum sieci. przed ładowaniem, użytkownik dokonuje wpłaty w sieci, która została później potwierdzona po zakończeniu transakcji.

Ideą tego eksperymentu jest to, że użytkownicy będą zaoszczędzić pieniądze poprzez wykorzystanie mikrotransakcji, pojedyncza energia mają porć dostarczone bardziej efektywnieie w wikik tikkik tckiki Kolejne kroki po Stocker obejmować przegląd regulacji prawnych i wymagań, które mogą wpływać na podnoszenie takiej infraestructura. również, Stocker powiedział, że firma już rozpoczęła proces, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec jako pierwszego badania, jak większość infrastruktury i rozumienia prawa RWE leży tam. operacje autonomiczne

Perspektywa Iz Stöckerove, cadena de bloques technologia może pomóc przekształcić jak RWE zarządza istniejącymi platformami do ładowania samochodów. „Koniecznym krokiem”, ze względu na kosztowny proces budowy i utrzymania tych platform. Stocker zaproponowano practica nad tym konkretnym projektem mógł łączyć się z innymi inicjatywami, w tym prace nad niezależnym zarządzaniu samochodu. Koncepcja ta jest wymieniona w przeszłości jako możliwego kierunku do zastosowań o „inteligentnych traktatami”.

Mówi, że tecnología „rezonuje bardzo głośno” z szeroką wizją RWE innowacji technologicznych, nazywając go „klucz” w najbliższych zaliczek. „Rozważamy możliwości i kombinacji blockchain i dostawa energii i jesteśmy całkiem pewni, że takie podejście może zmienić wiele branż związanych z energią, mobilność i łańcuchem dostaw ". autor: Filip Rafajec poprzez Crobitcoin

banner