El programa Akademicki SAS subirá o bajará bitcoin hoy

• Materiały dydaktyczne. Przygotowane przez ekspertów SAS materiały kursowe w Języku Angielskim umożliwiają zarówno prowadzenie zajęć dydaktycznych (zawierają przykładowe dane, estudios de casos, pytania testowe itp.), jak i samodzielne zapoznanie sięz przedmiotem kursu. Wykładowcy uczelni posiadających licencję akademicką mogą wybrać 15 z listy tematów. Materiały dydaktyczne chronione s prawem autorskim i udostępniane s pod na podstawie indywidualnej umowy licencyjnej z wykładowcą.

• E-Learning. Pracownicy i studenci uczelni posiadających aktualną licencję akademicką mają dostęp do kursów e-learning w języku angielskim. Kursy zostały przygotowane według standardów najlepszych amerykańskich uczelni, mogą być wykorzystywane jako dodatkowa forma zaliczenia (ukończenie kursu premiowane jest wydrukiem imiennik cerky). Przy okazji – umożliwiają doskonalenie znajomości języka angielskiego w zakresie fachowego słownictwa z obszaru programowania i analityki. Po kod dostępu dla danej uczelni należy zgłosić się do koordynatora SAS na uczelni.

• Certyfikowane ścieżki przedmiotowe, specjalizacje i studia na podyplomowe prowadzone polskich uczelniach umożliwiają studentom zdobycie kompleksowych umiejętności obsługi Środowiska SAS, ZAS polskim pracodawcom gwarantują, że Studenci opanowali przewidziany w programie studiów material. Dzięki możliwości zdawania en línea międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych kompetencje w zakresie Ciencia de los datos nabierają wymiernej wartości zarówno na polskim, jak i globalnym rynku pracy.

• Embajador de estudiantes de SAS Programa – a konkurs dla studentów prowadzących ciekawe projekty badawcze z wykorzystaniem technologii SAS. Laureaci konkursu mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i zaistnienia w międzynarodowym gronie profesjonalistów podczas prestiżowow konferencji SAS® Foro global odbywającej się co roku w Stanach Zjednoczonych. Firma SAS pokrywa koszty podróży, pobytu i udziału w konferencji. Więcej informacji

• Aprendizaje electrónico: wszystkie uczelnie lub wydziały posiadające licencję SAS mogą korzystać z platformy edukacyjnej z kursami on-line w Języku Angielskim. Po kod dostępu aktywizujący kursy należy zgłosić się do wykładowcy lub koordynatora SAS na danej uczelni. Bez względu na to, czy uczelnia posiada licencję SAS czy nie, wszyscy studenci mogą korzystać z zasobów edukacyjnych oraz oprogramowania SAS w wersji edukacyjnej dostępnych w ramach SAS Analytics U.

• Zwiększysz swoje szanse znalezienia ciekawej pracy. Znajomość SAS jest w cenie. Wykorzystując SAS możesz uczyć się lub rozwijać umiejętności z zakresu przetwarzania danych, gañal, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, gonico, mancha, parche, y Jeśli myślisz o karierze w obszarze data science lub analítica avanzada de wiesz, że znajomość kilku powyższych metod oraz doświadczenie w zastosowaniu nczon de animales / animales / animales / animales / animales / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal / animal? Pierwszy krok do zdobycia niezbędnych umiejętności i doświadczenia, to znaleźć się na uczelni, która podpisała z SAS umowę o współpracy w obszarze procesów dydaktycznych i badań naukuk.

• Uzyskasz bezpłatny dostęp do oprogramowania SAS. Jeśli na zajęciach, w których uczestniczysz wykładowca korzysta z SAS OnDemand for Academics, a automatycznie Ty też możesz z tych zasobów korzystać. Wystarczy dostęp do internetu. Interfaz web y sistema de gestión de la red de datos, sistema operativo y sistema operativo. Na dobry początek zapewniamy wsparcie w postaci kursów e-learningowych i interaktywnych poradników użytkownika. Ucz się w dowolnym miejscu i czasie.

• Będziesz miał możliwość zaprezentowania swoich prac na forum międzynarodowym. SAS co roku organizuje konkursy dla studentów: SAS Student Ambassador, którego finał odbywa się podczas konferencji Foro Global SAS oraz Student Poster Contest w ramach konferencji SAS Analytics. Biorąc udział w tych inicjatywach możesz w łatwy i szybki sposób stać się aktywnym członkiem SAS Comunidad i dzielić się wiedzą i doświadczeniem z użtkownikami SAS na całym świecie. A również okazja, aby być zauważonym i znaleźć się w kręgu poszukiwanych na rynku pracy specjalistów SAS.

banner