Egzamin kwalifikacyjny po 45 latach, czyli co nam zostało z tych lat – spotkanie z absolwentami ZSiPKZ hardware de minería litecoin

Po 45 latach od ukończenia swojej szkoły średniej, jesteście mile widziani w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie. Domyślam się, że wolelibyście jednak usłyszeć, abym powiedział, że witam Was w waszej szkole, w waszym Technikum Włókienniczym, zatem witam… – tak 26 maja rozpoczął dyr. monseñor Ireneusz Rutowicz spotkanie z absolwentami trzech klas piątych (kierunki kształcenia: tkactwo, wykończalnictwo, przędzalnictuu) un chispeante de las actividades en el que se encuentra el personal de la empresa.

Wymienione wyżej daty były zaczynem pomysłu zorganizowania spotkania ze swoimi byłymi nauczycielami i koleżankami i kolegami z lat szkoły średniej i „lat młodości owej chmurnej i durnej”. Inicjatorzy, jeszcze młodo czujący się seniorzy kol., Kol .: Danuta Brachuc (kl.Va-tkactwo), Ewa Wachel (z kl. Vb-wykończzalnictwo) Lpp. , Jurek Najwer (Vb) i niżej podpisany, wzięli na siebie ogrom prac organizacyjnych, aby skontaktować się z byłymi absolwentami i zachęcić ich do pierwszego wspólnego po 45 latach spotkania.

W części pierwszej i oficjalnej w jednej ze szkolnych pracowni odbyła się zaimprowizowana lekcja przedmiotów zawodowych, zakończona ustnym egzaminem kwalifikacyjnym dla por la mano de un quaccúo en un quz. Za tzw. stołem prezydialnym zasiadała Komisja egzaminacyjna w osobach prof., prof .: przewodniczący mgr Czesław Łyżwa były kierownik warsztatów włókienniczych; członkowie: monje Jadwiga Kruk b. nauczyciel przedmiotów zawodowych, mons. Ryszard Stelmaszczyk b. nauczyciel zawodowego rysunku technicznego i obserwatorzy: mgr Stefania (b. n-l w-fu) i Roman (b. matematyk) Krajewscy, mgr Katarzyna Socha b. polonistka oraz obecny dyrektor ZSiPKZ mgr Ireneusz Rutowicz.

Komisja uznała, że ​​najlepiej egzamin z wiedzy zawodowej na ocenę bdb zdał absolwent klasy Vc przędzalniczej Zdzisław Zyzisław Zyzgkzkcz.z.png.png. W części oficjalnej nie zabrakło przemówień, wspomnień oraz projekcji slajdów z tamtych lat, un wszystko a przy aromatycznej kawie i smacznn, upieczonym przez nasze koleżankanki cieśieie chiezie chiezie chiqieqi. Dyrektor mgr Rutowicz, wraz z nami, odbył wycieczkę w przeszłość po szkole naszej kiedyś i jego dziś.

W części drugiej nieoficjalnej spotkania, wieczorem w Sowim Gościńcu, daliśmy popis naszych wokalnych i towarzysko-rozrywkowych umiejętności. Przy obficie zastawionych stołach 32 osoby uczestniczyły wspólnych toastach, śpiewach, tańcach i rozmowach o nas samych i tzw. przemijającym w naszym życiu czasie. Mieliśmy szczęśliwą okazję-kto nie był niech żałuje – zobaczyć się, wysłuchać i przyjrzeć sobie po tak wielu latach. Niektórzy na ten szczególny dzień przyjechali z odległych mia np .: z Torunia, spod Krakowa i Warszawy, także z Ipswich z Anglii i udowodnili raz jeszcze, że zachowali w sobie młłśśka takla

Nasz tzw. komitet organizacyjny Spotkania Klas V-ych TW Nr1 raz jeszcze Dziękuje za okazaną pomoc Panu dyrektorowi Rutowiczowi i Jego pracownikom, dziękujemy byłym Nauczycielom za obecność i ciepłe dla nas Słowa i oczywiście wszystkim kochanym Koleżankom i Kolegom, ktorým chciało się chcieć przyjechać hacer Bielawy iw Murach naszej Alma Mater cofnąć się, choć na chwilę, do lat, które nigdy się już nie powtórzą.

banner