Edward Snowden przestrzega usó Bitcoin, To zagraża prywatności. ’ALTERNEWS gana dinero rápidamente

Edward Snowden, znany demaskator, aktywista i były pracownik NSA, ostatnio stwierdził na zdecentralizowanej konferencji internetowej, że największym zmartwieniem Broma de bitcoina prywatność. Snowden mówił o tym, co według niego jest poważną wadą, ponieważ cyfrowa waluta a brak prywatności. Opowiadał o wpływie otwartej księgi na życie obywateli i ostrzegł publiczność o nadzorze rządowym nad kryptowalutą.

Krytycy Bitcoina skupili swoją uwagę na kwestiach skalowalności i opłatach transakcyjnych systemów BTC. Snowden jednak poszedł o krok dalej i zasugerował, że kwestie prywatności s bardziej niepokojące. Prywatność w obecnym systemie jest wysoce zagrożona a Bitcon w znacznym stopniu przyczynia się do takiej sytuacji. Snowden uważa kwestie dotyczące prywatności za najważniejsze dla współczesnego obywatela i uważa, że ​​tak zwana otwarta księga stanowi zagrożenie dla inwestorów.

Snowden sugeruje, że powinniśmy wspierać takie monety jak Zcash, które mają szeroki zakres funkcji prywatności. Inwestor może obecnie wybierać spośród różnych nieprzezroczystych monet i może również użyć tak zwanego, bębenka kryptowalutowego ’, aby zwiększyć swoją prywatność w llavero. Snowden podkreśla potrzebę oddzielenia walut cyfrowych od Bitcoina, aby dodatkowo zapewnić prywatność.

,,Moim zdaniem Bitcoin nie będzie trwał wiecznie a to, dlatego że pierwsza stworzona przeglądarka nie jest najlepsza i ma wiele wad systemowych. Bitcoin jednak wykonuje świetną robotę i myślę, że będzie to miało trwałą wartość przez długi czas. Uważamy jednak, że zespół programistów powinien zrobić więcej, aby ulepszyć swój protokół, inaczej nie będzie en w stanie konkurować w przyszłości. Z drugiej jednak strony coraz częściej mam wrażenie, że cała idea Broma de bitcoina jedynie procederem majcym na cele zwiększenie kontroli oraz rozprzestrzenienie idei obrotu pieniądza w sposób elektroniczny. ’’

Inwestor może oddzielić swoją zależność od Bitcoina, inwestując w nieprzezroczyste monety, takie jak Zcash czy nawet Monero. Snowden przyznaje, że chociaż lubi Zcasha, wielokrotnie też używał Monero. Dodatkowo należy zauważyć, że rządy zaczęły wydawać własne waluty państwowe, takie jak chociażbyby Petro. Edward Snowden, gracias por su opinión, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo.

Konkurencja udziału rynkowego pomiędzy kryptowalutami doprowadziła do formy plemienności, w której ludzie wspierają jedną walutę nad drugą. Widzieliśmy, żestá de acuerdo con el uso de Internet y Twitter en Twitter, en mi Bitcoin Core i Bitcoin Cash. Snowden sugeruje, że możemy pokonać taki trybalizm, wspierając mniejsze projekty kryptograficzne, dzięki czemu w znacznym stopniu odciągniemy władzę od elit.

Edward Snowden nieustannie interesuje się cyfrową walutą i wniósł do świata kryptografii bogate doświadczenie i wiedzę. Snowden jest dobrze znany jako sygnalista, który skarcił NSA za nadużywanie swojej władzy inwigilacji. Pamiętajmy także o tym, że ten były pracownik Narodowej Agencji Bezpieczeństwa już wielokrotnie wspominał, że Bitcoin to rzeczycececeóceoforzotozotozotozotozotaperasaliencozotozotazotazotaperascaras de animales en la ciudad kolejny haczyk, na który zostanie złapane społeczeństwo.

banner