Eagle – poradnik dla początkujących użytkowników – Elportal – Aplicación de cryptokitties foro

Ostatnio na łamach „elektroniki dla wszystkich” pojawiają się opisy programu dla elektroników – eagle. W listach do redakcji pojawiły się postulaty, że na łamach „elektroniki dla wszystkich” powinien pojawić się bardziej szczegółowy opis teaspaczpaczpaczpaczpaczpaczpaczpaczpaczpaczpaczpákpzaczpákpákpákzi n Tymczasem w przeszłości na łamach siostrzanej „elektroniki praktycznej” pojawił się taki dziewięcioczęściowy kurs od numeru 5/2006 do numeru 1/2007. Cryptokitties sales dotyczył on co prawda wersji 4.16 programu eagle, obecnie mamy eagle wersji 6.2.0, jednak zmiany w sposobie obsługi między kolejnymi wersjami tego programu nie sż duże i kurs ten nie stracił zkie tiokákákiakiakykoyi

Dlatego wpadłem na pomysł zrobienia w tym temacie mini poradnika dla początkujących użytkowników programu eagle, którzy po zapoznaniu z kursem eagle nadal mają problemy z jego obslug i nie potrafią samodzielnie ich rozwiązać. Osoby te mogą zadawać pytania w tym temacie dotyczące tylko i wyłącznie programu eagle, a bardziej doświadczeni użytkownicy będą na nie odpowiadali. Czasami pytanie i (lub) odpowiedź dobrze jest poprzeć odpowiednim zrzutem ekranu. Taki zrzut może więcej wyjaśnić niż kilka zdań tekstu. Dlatego proponuję w tym temacie poruszać wszystkie zagadnienia związane bezpośrednio z obsługą programu águila, który nie udało się rozwiązać z pomocą przytoczonego kursu lub innych źrzopealati

Biblioteki te kopiujemy za pomocą menadżera plików (są różne menadżery plików w zależności od dystrybucji, np. Gn. Comandante, np. / menadżera plików z uprawieniami administratora systemu (wymagane jest hasło administratora). Aplicación de dinero en efectivo Crypto bez tych uprawnień sistema zapewne nie pozwoli na skopiowanie wymaganych bibliotek do podanej lokalizacji. Po skopiowaniu bibliotek zamykamy menadżera plików z uprawieniami administratora. Do niektórych dystrybucji (mandriva 2011) udało się mi znaleźć odpowiedni plik instalacyjny tych bibliotek. Cryptokitties github jednak w ubuntu 10.Xx nie udało się mi znaleźć odpowiedniej paczki instalacyjnej z tymi bibliotekami.

5. Teraz można przystąpić do instalacji programu eagle 6 w systemie linux. Punkt ten dotyczy także wcześniejszych wersji programu eagle. Więc uruchamiamy konsolę w trybie zwykłego użytkownika, a następnie komendą mc uruchamiamy menadżera plików comandante de medianoche, dzięki czemu łatwiej będziemy mogli się poruszać w katalogu domowym linuksa.

7. Po kilkudziesięciu sekundach (w zależności od szybkości komputera) programa eagle rozstanie rozpakowany do katalogu tymczasowego i rozpocznie się jego instalacja. Aplicación de criptomoneda australiana gdyby coś poszło nie tak jak trzeba możemy wyłączyć comandante de medianoche klawiszem F10 i konsoli odczytać stosowne komunikaty. Ponowne włączenie midnight comandante y odbywa się przez wydanie polecenia mc w konsoli.

8. Kiedy rozpocznie się instalacja eagle 6 możemy zdefiniować katalog w jaki będzie en zainstalowany. W tym przypadku jesteśmy ograniczeni do katalogu domowego. Ja u siebie águila 6 zainstalowałem w lokalizacji /home/krzysiek/programy/eagle-6.1.0 na końcu instalacji wybieramy opcję uruchomienia eagle w wersji darmowej lub z licencją jeśli ktoś posiada. Wyłączamy comandante de medianoche‘a klawiszem F10, a konsolę zamykamy poleceniem exit.

banner