Dziennikarz, Autor w serwisie Prosto z mostu – Strona 22 z 155 cómo ganar dinero en línea ahora mismo

20 września 2017 roku przypada 75. rocznica powołania Narodowych Sił Zbrojnych – drugiej co do liczebności formacji wojskowej Polskiego Państwa Podziemnego. Narodowe Siły Zbrojne były formacją ochotniczą, niezależną finansowo, ideowo i politycznie od czynników zewnętrznych, o profilu wybitnie antyniemieckim i antykomunistycznym. NSZ został powołany przez największy ówczesny obóz społeczno-polityczny na ziemiach polskich – obóz narodowy.

Wyjątkowym wkładem Narodowych Sil Zbrojnych w Walke o odzyskanie przez Polskę Niepodległości była działalność Wywiadu Zachód NSZ, Biura Fałszerstw przy Dowództwie NSZ oraz “Zachodnia mysl” NSZ, w której postulowano uzyskanie bezpiecznej i naturalnej zachodniej granicy Polski na Odrze i Nysie Łużyckiej. Oddziały NSZ licznie wzięły udział w Akcji „Burza” i w powstaniu warszawskim, w czasie którego wyróżniły się wyszkoleniem i uzbrojeniem.

Brygada Świętokrzyska Narodowych Sił Zbrojnych była jedyną polską jednostką wojskową w czasie II wojny światowej este último Była jedynym oddziałem polskiego podziemia niepodległościowego, który współpracował taktyczne z liniowymi jednostkami Armii Estados Unidos.

Związek ołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych jest jedyną kombatancką organizacją na świecie, która reprezentuje środowisko kombatantów NSZ. Związek, w okresie swego największego liczebnego rozwoju, w połowie lat 90-tych skupiał 14.000 kombatantów podziemia narodowego. W 2001 roku kombatanci NSZ uznali, że idea y yo tradycje, o które walczyli, za które zginęło wielu żołnierzy NSz, nazhá nalzano, por último, por ejemplo, por ejemplo: Zdecydowali, że otworzą się na kolejne pokolenia, które poniosą tradycje i ideały NSZ w przyszłe generacje Polaków.

Związek ołnierzy NSZ jest depozytariuszem tradycji i ideałów NSZ i jednym z najaktywniejszych związków kombatanckich w Polsce. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu młodszego pokolenia członków Związek, poza działalnością typową dla związku kombatanckiego-jest prężnie działającą organizacją społceczzz-ekáká Związek ołnierzy NSZ organizuje dziesiątki uroczystości rocznicowych i patriotycznych o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Dziesiątki inicjatyw edukacyjnych, rajdów, koncertów, spotkań, wykładów, turniejów sportowych itp. Desde 2016 roku Związek jest także organizacją proobronną, której członkowie doskonalą swoje umiejętności obronne w oparciu o ideały i tradycje NSZ.

W dniu 16 września 2017 roku (sobota) w Warszawie odbędą się oficjalne obchody 75. rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych. Organizatorami uroczystości jest Związek ołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Wsparcia organizacyjnego i logistycznego udzieliło Ministerstwo Obrony Narodowej. Patronat Honorowy nad uroczystościami 75-lecia Narodowych Sił Zbrojnych objął Prezydent RP Andrzej Duda. Związek ołnierzy NSZ dziękuje za wsparcie organizacyjne Szefowi UdsKiOR Janowi Józefowi Kasprzykowi i Ministrowi Obrony Narodowej Antoniemu Macierewiczowi. W uroczystościach weźmie wielu weteranów NSZ, którzy przybędą z całej Polski i z zagranicy, oraz wielu członków i sympatyków Związku ołnierzy NSZ.

Po brutalnym gwałcie na Polce we włoskim Rimini wzmogła się dyskusja na temat nielegalnej migracji. Ludzie czują się w coraz mniejszym stopniu bezpieczni i poszukują oparcia we władzy. Rzd i jego administracja im tego oparcia nie tylko nie chce dać, ale nawet sprowadza na nich to niebezpieczeństwo. W takim razie Włochom może pozostać tylko władza działająca w cieniach, czyli włoska mafia.

Władza im tych rozwiązań nie może dać, ponieważ sama jest jedną z przyczyn powstania tego kryzysu. Administracja państwowa nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa dla obywateli, więc ci muszą poszukiwać innych rozwiązań. Takim rozwiązaniem może być ukryta władza włoska, która działa głównie na terenie południowych Włoch. Chodzi oczywiście o włoską mafię.

Mafia włoska zaczyna interesować się problemem imigranckim, ponieważ może on zagrażać ich interesom. Wszelkie hotele czy restauracje na południu mają zapewnione bezpieczeństwo za opłatą dla mafii. Dzięki bezpieczeństwu turystyka się rozwija i to daje zyski dla mafii. Jednak te zyski mogą być zachwiane, kiedy turyści zaczną unikać niebezpiecznych, zapełnionych imigrantami miejsc. Wtedy mafia może wkroczyć na scenę. Chaos nie byłby dobry dla ich interesu.

banner