Dropshipping jak zacząć dochodowy biznes Michał Zieliński Blog bitcoin conversor a euro

Prostota tego modelu logistycznego polega na tym, ¿eres mi sami nie zarządzamy magazynem, nie przejmujemy się wysyłką i możemy sprzedawać Nasze produkty zdalnie. Ma a również swoje wady np. elastyczność cen, czy czasami może pojawić się problem z samym dostawcą lub brakiem produktu. Nasz biznes można zacząć bardzo małym kosztem nawet już za 400 zł jesteśmy w stanie wystartować:

S też serwisy, które oferują swoje własne skrypty, jednak to prowadzi do pewnej sztywności i konieczności współpracy z jedną konkretną firmą. Skrypt pozwala nam automatycznie zarządzać i zrzucać oferty do naszego sklepu – w przypadku paru zamówień nie robi a moqżżníz

Od czego Zacząć? Trzeba się zastanowić, czy chcemy pośredniczyć w sprzedaży jako osoba prywatna, czy też jako firma (w przypadku małych kwot własna firma nie kest koniecznością). Wszystko ma swoje wady i zalety i różnie wygląda rozliczenie w obu przypadkach – najlepiej skorzystać z pomocy radcy podatkowego czy księgowego, który nam dadadzi, która opcja jestzazi.

Skupmy się na aliexpress, ceny są konukrencyjne, duża ilość towaru (jeśli jeden sprzedawca zaprzestanie sprzedaży możemy szybko znaleźć innego); ochrona kupujących jeśli towar do nie dojdzie do 60 dni mamy prawo do całkowitego zwrotu lub jeśli towar przyszedł niezgodny z zamówionym mamy również prawo do zwrotu pieniędzy. Przechodzimy do aliexpress i szukamy potencjalnych produktów:

Najbardziej pomocny do pracy jest gotowy skrypt, który pozwala szybko importować produkty – co pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Skrypt z którego możemy skorzystać para skrypt Alidropship. Możemy zakupić już całą gotową stronę wraz z szablonem np. Davinci, Michelangelo czy Rembrandt. Jak również możemy wykorzystać dodatek do woocommerce i zbudować sklep na szablonie np. Comprador. Szablon Michalangelo był częściowo przetłumaczony na polski dzięki mnie, ale tłumaczenie nie zostało jeszcze ukończone i sprawdzone. Działa wiele sklepów na tym skrypcie np. takelook.pl – Sklep wykorzystuje Gotowy Szablon alidropa. W sklepie total4.pl wykorzystałem plugin do woocomerce. Jeśli wybierzemy Gotowy Szablon połowę rzeczy mamy z głowy, z wykorzystaniem pluginu jest trochę zabawy, alie dzięki temu mamy więcej możliwości jeśli chodzi o przygotowane wyglądu i funkcjonalności sklepu.

Kiedy mamy już skrypt i szablon i stronę należy przejść do systemów płatności. Możemy oczywiście wrzucić przelew bankowy, ale najwygodniej jest wykorzystać systemy płatności internetowych jest ich cała masa. Najłatwiej i najszybciej możemy skonfigurować PayU – Maj wtyczkę do woocommerce. S też płatności24 itp. Warto zastanowić się nad wdrożeniem PayPala, ale nie jest to najpopularniejsza metoda płatności w Polsce.

Teraz możemy przejść do dodawania produktów. Instalujemy plugin, który działa w chrome tylko i wyłącznie (plugin dostarczany przez alidropa) y następnie przechodzimy do naszego chińskiego sklepu. Wyszukujemy i selekcjonujemy produkty, które chcemy dodać i za pomocą przycisku na górze importujemy Nasze produkty. Następnie przechodzimy hacer Naszego Sklepu i z poziomu produkty edytujemy je pod siebie. Pamiętaj aby opisy kategorii i produkty posiadały mínimo 300 znakow opisów. Należy również pamiętać o tytułach aby nie były un “krzaczaste” i opisywały produkt w prosty i dokładny sposób. Dobrze no está disponible. nazwę produktu.

Jak reklamować się za darmo? Wyszukaj grupy pochodne do branży Twojego sklepu i prowadź tam dyskusję, promując swoje produkty, ale nie spamuj! Notario público. Twöj sklep zajmuje się branżą tekstylną i właśnie na Twoim sklepie pojawiły się super ekstra szydełka do dziarania. Możesz umieścić post, że posiadasz takie szydełka, jest to dobry produkt, zakupiony w sklepie XY i można je tam znaleźć w dobrej cenie. Jeśli wrzucasz filmiki na swój fanpage prezentujący działanie a jeszcze lepiej rozsyłać go po grupach.

banner