Dowiedz się pierwszy 40 ciekawych faktów o milionerach mayor operación de minería de bitcoin

1. Szwedzki milioner Johan Eliash kupił w 2005 roku 162 hektary lasów deszczowych Amazonii za 14 milionów dolarów. Czy wiesz dlaczego a zrobił? Aby na tym prywatnym terenie nie była prowadzona wycinka drzew. Szlachetne, Jednak. 2. 70% milionerów nie uważa siebie za najbogatszych ludzi na planecie. 3. Pewnego dnia Chikino Skarpa oświadczył, że chce być pochowany razem ze swoim "Bentley’em" (€ 367 220), który przyda mu się w zaświatach.

Biznesmen wiedział, że jego wypowiedź nie pozostanie niezauważona i wkrótce jego nazwisko zaczęło pojawiać się w nagłówkach popularnych publikacji. Po potępiających negatywnych komentarzach powiedział, że jego słowa były chwytem reklamowym, wzywającym do zwrócenia uwagi większości ludzi na problem dawstwa narządów. Powiedział więc: "Nie pochowałem samochodu, ale wszyscy jednomyślnie uznali ten pomysł za absurdalny. A ja uważam, że absurdalne jest grzebanie naszego ciała, które może uratować wiele istnień. Nie ma nic bardziej wartościowego niż bycie dawcą narządów ". 4. Michael O’Leary, dyrektor generalny linii lotniczych Ryanair jest znany jest z szokujących wybryków i ostrych wypowiedzi.

Na przykład w 2004 roku w "Mercedes" kupił oznakowanie "taxi". To dało mu możliwość jazdy po wyznaczonych pasach drogi, przeznaczonych wyłącznie dla karetek pogotowia, policji, taksówek, służby ratowniczej. Teraz on nie wie, jak jest stać w korku. 5. W Finlandii wymiar kar za naruszenie przepisów ruchu drogowego, niewłaściwe parkowanie lub nieprzypięty pasek zależy od dochodów sprawcy.

Tak więc, pewnego dnia fińskiego multimilionera i inwestora Reim Kuysla zobowiązano zapłacić € 54 024! Ale a jeszcze nie największy mandat w Finlandii. Na przykład, Jussi Salonoyya, kiełbasiany magnat, zapłacił w Helsinkach € 140 000, przekraczając prędkość w centrum stolicy hacer 80 km / h Przy ograniczeniu hacer 40 km / h. 6. Mimo, że Steve Jobs był dość bogaty, swojej nieślubnej córce Lizie płacił alimenty w wysokości $ 500, a kobieta, która urodziła jaskopiezopicanoviezocorazocorazocitovanovistavioletavanozocorazocorreazocorazocitozocorazocitozocorazocillozocorazocillozocogíavogueravientocercavavanovientocontenidovientocortozocorazocanapañolucinayorocorrevotezoparticularidadvientasporravanovoyvanovientocorazocanopañolecillozocorreavientasporravanovientasellavientasporviarra 7. W okresie Wielkiego kryzysu, kiedy pozostały bez pracy miliony Amerykanów, el banquero Mark Munro, który mieszkał w mieście Quincy na Florydzie, zmotywował miejscowa ludność do kupowania akccccc.

Na dzień dzisiejszy tu nadal mieszkają wnuki i prawnuki tych ludzi, którzy kiedyś, aby zarobić jakiś grosz, zainwestowali w akcje największego światowego producenta napojów The Coca-Cola Company. Yo co myślisz? Dzięki takiej lokacie niektóre mogą pochwalić się kontami na miliony dolarów. 8. Pierwszym afroamerykańskim amerykańskim milionerem była kobieta, Sarah Breedlove, znana również jako Madam C. J. Walker. Ódródłem jej dochodów była linia kosmetyków i produktów do włosów przeznaczonych dla afroamerykańskich ślicznotek. 9. Jeszcze do 30-letniego jubileuszu i do sukcesu w kinie Arnold Schwarzenegger stał się milionerem.

Dokonał udanej inwestycji. Początkowo przyszły hollywoodzki celebryta podjął działalność budowlaną, która po trzęsieniu ziemi w 1971 roku przyniosła dobry zysk. Za te pieniądze Arnie otworzył firmę zajmującą się wysyłką sprzętu sportowego i instrukcji fitness. Później zaczął kupować nieruchomości. 10. Najbogatszy amerykański celebryta, twórca "Gwiezdnych wojen" George Lucas postanowił budować mieszkania w niedgrogim stylu, w dzielnicy dla milionerów.

Co prawda, za to miejscowi bogacze oskarżyli mężczyznę o rozpętanie wojny klasowej. Zgodnie z projektem, na działce o powierzchni 21 ha w pobliżu jego ranczo ”Skywalker" pojawi się jeden trzypiętrowy i dwa dwupiętrowe domy na 120 mieszkań. Jeszcze jeden trzypiętrowy budynek na 104 mieszkania powstanie specjalnie dla emerytów i rencistów. 11. Dzięki nabyciu akcji firmy Microsoft 12 000 ludzi stali się milionerami, un trzech – miliarderami. 12. W Stanach Zjednoczonych najlepiej opłacanym pomocnikiem milionera jest jego psychoanalityk. 13. W 1959 roku Richard Berry sprzedał część praw autorskich do utworu "Louie, Louie" za 750 dolarów, aby zapłacić za swoje ślubne wydatki.

Hazlo en la ciudad de 1980-tych mieszkał wraz z matką w małym mieszkaniu w Los Angeles. W Końcu jego adwokat przekonał Richarda podjąć środki, aby odzyskać prawa do utworu. Na szczęście, Berry wygrał sprawę i stał się milionerem. 14. Afroamerykanka Sarah Rektor w 1913 roku w wieku 11 lat stała się milionerką. A do 18 lat już posiadała akcje, obligacje, piekarnie, restauracje. 15. Po tym, jak na Florydzie milioner stał się wypłacać stypendia dla większości studentów miejscowego kolegium, przestępczość spadłpáká spalłpázá 16. Z każdym rokiem w Singapurze rośnie liczba milionerów. Tak więc, w porównaniu z 2016-m, w ubiegłym roku liczba takich osób wzrosła o 327 osób (4 558 mieszkańców Singapuru otrzymuje dochód powy powyżej 1 miliona dolarów). 17. Cornelius Vanderbilt był jednym z najbogatszych i odnoszących największe sukcesy przedsiębiorców Stanów Zjednoczone w XIX wieku. Un pod koniec życia posiadał ponad 100 milionów dolarów (w dzisiejszych czasach a 143 mld euro). 18. W 2008 roku obecny prezydent USA, Donald Trump, złożył pozew w sądzie przeciwko pisarzowi Timothy’emu O’Brianowi. Okazuje się, że w swojej książce Timothy przypadkowo nazwał Donalda nie miliarderem, un milionerem. Mało tego, Trump chciał dostać $ 5 mld dolarów odszkodowania za straty moralne. Biznesmen przegrał sprawę. 19. W cigu ostatnich kilku lat 60% Chińczyków-milionerów opuściło swoją ojczyznę. 20. Lady Bird Johnson, przydenta principal Lyndona Johnsona, po śmierci męża stała się przedsiębiorcą, stworzyła korporację i zarobiła 150 milionów dolarów. 21. Jeśli zaczniesz inwestowanie od $ 0,01 i codziennie będziesz podwajać swoje pieniądze, to za 27 dni staniesz się milionerem. 22. W Szwajcarii co dziesiąty mieszkaniec jest miliarderem. No tego jest to trzeci kraj na świecie pod względem liczby bogatych ludzi. Na pierwszych miejscach plasowane de Hong Kong i Singapur. 23. Połowa amerykańskich kongresmenów jest milionerami. 24. W Roku 2012 13-letni Erik Finman zainwestował w Bitcoin 1 000 $ podarowane przez babcię $ 1 000 (100 PTS).

Za półtora roku kurs Bitcoin wzrósł 100 razy, i chłopak sprzedał je, zarabiając $ 100 000. W 2014 roku założył inicio pierwsze (serwis korepetycji przez internet z z wideoczatem Botangle). 25. W Chinach jest ponad 1 000 pól golfowych. Rząd jest przekonany, że a miejsce nie dla gry, a do dawania łapówek. En nazywa ir "sportem dla milionerów". 26. Jimi Heselden, przedsiębiorca, milioner i właściciel Segway Inc. zginął w wyniku upadku z segwaya. 27. Świat nie jest pozbawiony dobrych ludzi. 29 de mil millones de personas Wang Yan stracił całą swoją fortunę i zaciągnął dług, ale otworzył schronisko dla psów.

W 2012 roku jego pies pies skradziony, aby sprzedać go do rzeźni (w Chinach mięso psów podawane jest w restauracjach, a pasy i kurtki są wykonywane ze skóry tych zwierząt). Po tym incydencie zdał sobie sprawę, że istnieje duża liczba bezbronnych psów potrzebujących ochrony. 28. Daniel Norris nazywany jest dziwnym milionerem. Mimo swojego bogactwa, mężczyzna mieszka w furgonetce. Przy tym jest zawodowym baseballistą, gra w drużynie Toronto Blue Jays i zarabia kilka milionów dolarów rocznie. 29. Milioner John Goodman w 2010 roku, będąc w stanie nietrzeźwości, wpadł na Scotta Wilsona.

Pieszy zmarł z powodu obrażeń. Rodzice Wilsona złożyli pozew przeciwko biznesmenowi, po czym Goodman oficjalnie adoptował swoją 42-letnią ukochaną Heather Ann Hutchins. Dokonano tego w celu odcięcia dostępu do jego majątku dla rodziny zmarłego studenta (fundusz powierniczy Goodmana deł przeznaczony dla jego przyszłych dzieci). W 2012 roku adopcja została anulowana, un Goodman zapłacił rodzinie Wilson 46 milionów dolarów. 30. W Roku 2010 umierający na raka milioner Bosque Fenn zakopał skrzynię za skarbem na $ 2 ml w górach na północ od Santa Fe w stanie Nowy Meksyk.

Obraz wcale go nie interesował. Okazało się, że za obrazem został znaleziony najcenniejszy dokument – kopia Deklaracji Niepodległości 1776 roku. W 1991 roku mężczyzna sprzedał dokument za $ 2,4 millones, a w 2000 roku en był odsprzedany za duże pieniądze. 34. 50% amerykańskich milionerów kupuje damochody nie droższe niż za $ 25 000 dolarów. 35. Najbogatszy przedsiębiorca wszystkich czasów, Andrew Carnegie, zaproponował wprowadzenie 50% podatku od nieruchomości milionerów. 36. Erno Rubik, twórca słynnej kostki Rubika, jest pierwszym oficjalnym milionerem wschodnio-europejskiego bloku socjalistycznego. 37. Kiedy McDonald stał się spółką akcyjną w 1965 roku i wystawił swoje akcje na otwartą sprzedaż w cenie 22,5 USD, wielu brokerów wątpiło, czy warto inwestować w a przedsiębiorstwo. Ci, którzy mimo wszystko zdecydowałi się zainwestować, już kilka tygodni później stali się milionerami. 38. W 2012 roku twórca "Vkontakte", Paweł Durow, wymyślił nietypowy sposób uczczenia Dnia miasta.

Tak, faceta do papierowych samolocików przymocowywał $ 100 i strzelał z okna swojego biura na Newskim Prospekcie w Sankt-Petersburgu. Prawda, tłum tak starał się złapać samolociki, że wielu ludzi pozostało bez pieniędzy, ale z połamanymi nosami. W Końcu, widząc, jak zachowują się ludzie, Durow postanowił zakończyć swoje święto. 39. Milionista de Młody Howard Hughes, diez sam, którego gra Di Caprio w " Aviatorze", bardzo lubi bananowe lody "Baskin Robbins". Pewnego dnia kupił sobie od razu 750 l smakołyków Banana Ripple. 40. 25 czerwca 2014 roku w Nowym Jorku ekscentryczny chiński miliarder i filantrop Chen Guanjibiao rozdawał bezdomnym i wszystkich przechodniom banknoty studolarowe.

banner